• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przeniesienie do policji

takie przeniesienie jest na poziomie KGP a SSC wiec DIC nie ma tu nic do gadania w sensie takim ze on nie decyduje ale wiadomo że on tam pewnie ma coś do powiedzenia. Teraz myślę, że SSC ma inne problemy na głowie niż przeniesienie. Ja bede próbował do SG myślę, że to martwy przepis warto spróbować.
 
Procedura jest prosta. Piszesz wniosek do KGP z krótkim uzasadnieniem, wkładasz do koperty i wysyłasz go do SSC MF, a dalej procedura toczy się sama. Dziwi mnie że tak niewiele ludzi tego próbuje.

Czy wniosek powinien iść drogą służbową czy wystarczy do SSC. Poruszam ponownie ten temat , gdyż zachodzą uzasadnione przesłanki by zmienić mundur i formację.
 
Czy mógłbyś się podzielić tymi "uzasadnionymi przesłankami" o ile nie są tylko jednostkowe i dotyczą tylko Ciebie. Może wiesz coś dlaczego warto generalnie zmienić ten nasz "mundur" na innym mundur i formację:)?
 
Pani była FC z OC Granicznego RUS/RP przeniosła się do Niebieskiej Formacji teraz pracuje w komendzie w m. gdzie szkolą niebieskich oficerów. Zapytajcie jak to zrobiła FC z OC którym niedawno kierował TIGER . Pogmatwane ale kto wie będzie wiedział gdzie pytać :D
 
Chciałbym uzyskać informację do kogo adresowałeś pismo i czy szło przez SSC. Jak długo czekałeś na odpowiedź, Czy po przejściu do Policji pojechałeś na szkolenie i ile trwało, no i kwestia zarobków ? Dziękuję za odpowieź
 
góral, chcę stąd uciec, przenieść się do Policji - proszę Cię o pomoc w sprawach formalnych - jak i do kogo napisac wniosek, na jakie trudności się przygotować...
chciałabym jakos pogadac, ale nie tu...
pozdrawiam ;)
 
dzisiaj złozyłem wniosek do policji, odchodze z cła poniewaz dyrekcja ic białystok nic nie robi w sprawie rotacji funkcjonariuszy i patologii w kuznicy
 
bardzo proszę o kontakt na priv - funkcjonariuszy celnych przeniesionych do służby w policji w roku 2013 (chodzi o złożenie raportu o określenie okresu służby zgodnie z p.9 Rozporz.)
 
Back
Do góry