• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przemyśl - Rzeszów

Cieszcie sie ze tylko tyle, takiego epicentrum buractwa jakie zaprezentowaliscie to ze swieca szukac.
Podkarpaciu gratulujemy celnikow.
 
Dedykacja dla Przemyśla (oczywiście pisanego przez "RZ"), a zwłaszcza dla f.c.: Stary niedźwiedź mocno śpi, stary niedźwiedź mocno śpi...my się go boimy, na palcach chodzimy. Jak się zbudzi, to nas zje, jak się zbudzi, to i Was zje....he,he,he
 
Witam , jestem przeciw zapisom ustawy o KAS ale czytając ten wątek muszę zmienić zdanie , trzeba nas rozpier....... , choć nie czuję się winny , ale poziom który reprezentujecie jako celnicy na tym forum świadczy o całej grupie zawodowej czyli również o mnie.
 
Komentarz Seniora

Wystraszony forumowicz napisał:
nierealne tam trzeba się logować, a wielki brat czuwa

Jakby ci to w sposób kulturalny wyjaśnić? Może tak poprostu i zrozumiele:
A doopa tam, a nie Wielki Brat!

Jeśli chcesz mieć poczucie całkowitej anonimowości, to:
Zaloguj sie przez dowolny serwer proxy i załóż sobie dowolne konto pocztowe na dowolnym portalu www w dowolnym kraju. Na Forum SC wchodź równieź przez serwer anonymus proxy, a po wylogowaniu czyść cache przegladarki! Poświecenie 10 miut czasu (jeden raz) pozwala osiągnąć anonimowość na poziomie paranioc_level

Jedno pytanie na koniec: -Czego obawiasz się w wolnym, demokratycznym kraju, w którym rządzi Prawo i Sprawiedliwość?
 
A jakoż to zrobic, skoro u nas we Przemysjlu ta joj, jeden jedyny serwer na całą izbe mamy, na dodatek zawsze obs... brudny znaczy sie i papieru nigdy nie ma, to i gazetami trzeba się po wyszystkim wylogowac? Aaaa? Posty palcem po lamperii piszemy, oj mizeria w Przemyslju.
 
czytając ten temat dochodzę do wniosku, że to chyba nie celnicy wypowiadają te obraźliwe opinie lub obrzucają się inwektywami tylko ludzie niespełnieni, którym mundur miał poprawić ich własne ego. Poczytajcie fora innych służb (Policji, SG), czy tam funkcjonariusze obrzucają się takim wyzwiskami i stosują tyle pomówień... nie. Kilku dziwnych ludzi, którzy nazywają sami siebie "celnikami" potrafi zrobić opinię całej służbie. Czy najważniejszą rzeczą jest kto jest z jakiego miasta, z alokacji czy nie? Zawsze uważałem, że celnych można podzielić na tych dobrych (bez wględu ma miejsce) i tych... miernych, ale widzę w każdej grupie jest zawsze kilku szowinistów. Tego typu dyskuja świadczy jedynie o braku jakichkolwiek argumentów merytorycznych wśród tych adwersarzy, a ich jedyną bronią jest chamstwo i ich własna głupota, do której sami przyznają się wypisując tak dziwne posty. Powinni mieć na uwadze, że forum to czyta bardzo dużo ludzi spoza cła, którzy mają o nas opinię dobrą, a po takiej lekturze na pewno ją zmienią. Czy w chwili obecnej nie mamy ważniejszych problemów niż to czy ktoś jest z miasta p czy r, czy był przyjęty do służby przez dyrektora x lub y? Przepraszam wszystkich niezatrzewionych celnych, którzy musieli czytać te wypowiedzi za psedo celnych z Przemyśla i Rzeszowa (może lepiej sprawdzicie się jako szalikowcy?), których wypowiedzi sięgły bruku. Może administrator przeniesie ten temat na strony wymagające rejestracji i tam zobaczymy jak odważni są nasi "koledzy", a najlepiej zamkąć ten temat, żeby nie niszczyć opinii pozostałym funkcjonariuszom utożsamiającym się z SC - i w tym przypadku proszę nie mówić o cenzurze i wolności słowa bo byłoby to śmieszne
 
do poprzednika

JEZELI TO ZOLLE TO BIADA TYM , KTÓRZY ROBILI NABÓR !!!! NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH !!!
JEDNAK MYSLE , ZE JEST TO REPREZENTATYWNA GRUPA Z MF PROBUJACA POKAZAC M.BANAS, ZE NA GRANICY PRACUJA IDIOCI !!! JA KIEDYS PRACOWALEM I WIEM , ZE TAK NIE JEST !!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z GRANICY WSCHODNIEJ !!!
 
PROŚBA DO ADMINISTRATORA

Witam wszystkich!

Idąc wzorem moich niektórych poprzedników pragnę podzielić się z Wami swoimi myślami. Analizując wypowiedzi jestem bardzo zaniepokojony jak bardzo dużo nas dzieli. Z drugiej strony myślę jednak, że znaczna część zawartych tutaj wypowiedzi została sformułowana nie tyle przez naszą "brać celniczą", ale przez osoby, które dążą do zaognienia konfiktów, do robienia "fermentu" wszelkimi możliwymi sposobami. Ale czemu ma to słuzyć? Czyż nie mamy dosyć codziennych problemów?

Dlatego jak najbardziej popieram wypowiedź kolegi "celnego z Przemyśla" i proponuję, aby definitywnie zamknąć temat!

Jednocześnie - mając na uwadze dobre imię Nas wszystkich - zwracam się do ADMINISTRATORA o przeniesienie tego tematu na strony wymagające logowania, bądź w y k a s o w a n i e tematu.
Pozdrawiam.
 
Back
Do góry