• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Protest Służby Celnej

Tylko pętak może .... podnosić wiek emerytalny?

Damy radę. Polska będzie wielka i sprawiedliwa ....

[video=youtube;f6iKYlY_8Xg]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=f6iKYlY_8Xg[/video]

[video=youtube;t4wAG0m0pAk]http://www.youtube.com/watch?v=t4wAG0m0pAk&feature=related[/video]
 
Ostatnia edycja:
W Gołdapi też gigantyczna kolejka po stronie Rosyjskiej... BRAWO


A u nas odmienne nastroje.Przykladowo w Dorohusku dzisiaj wszystko jechalo tak,że aż furczało.Tiry i osobowka jechała ostro, wiecej niz zwykle.Widzialem jakąś telewizje i jakichś oficerow i tyle.I to nie jest żadna prowokacja,ale czysta prawda.Zero protestu.Wracałem od rodziny i widzialem.Na szczescie nie wszystkim celnikom sie w głowach poprzewracało!!!
 
Podziwiam zaangażowanie slawka i fc tak skrupulatnie dziś pracujących. Myślę że koledzy na jutrzejszych zmianach wezmą dobry przyklad. Każdy kto czyta wpisy o kolejkach na przejściach ... jest z was dumny! Mam nadzieję że będzie WAS, NAS wiecej ;-) tak trzymać :)
 
rozważna,nie siej zamętu.Nie wiem jak jest na Warmii, ale jak już wspomniałem, to kolejka w Dorohusku była,ale na MOŚCIE NA UKRAINĘ.Jak jechałem rano do UA i wracałem wieczorem to była i to Tirów i samochodów osobowych.Więc skończ to gadkę.Protest to może był,ale ukraińskich celników, hehehe.

http://www.wprost.pl/ar/321538/Rzad-nie-chce-rozmawiac-Bedziemy-protestowac-do-skutku/

Do roboty ,nie ma zadnego protestu.Jak będę jechał pojutrze, mam nadzieję,że również tak szybko przejadę granicę!
 
Ostatnia edycja:
A czy ja piszę o Grzechotkach?Wyluzuj.Sporo moich znajomych dziś jeździlo przez Dorohusk na Ukrainę.Oby wiecej takich protestów:).
 
donPedro73!!!!To Ty nie siej fermentu...To, że dzisiaj na Dorohusku jechało, "aż furczało", to m.in dzięki Tobie !!!! Mam nadzieję, że zajrzałeś na koniec zmiany w statystyki i wiesz bardzo dobrze ile sam dzisiaj odprawiłeś...! W porównaniu z Tobą, są na Dorohusku f.c, którym jeszcze na czyms zależy! Daruj więc sobie to ściemnanie....większość z Nas wie,kim jesteś...wstyd Nam za Ciebie, zresztą nie pierwszy już raz!
 
pedro nie jest celnikiem - sam pisze że wyjechał do UA rano a wracał wieczorem

jestem dumny że grzechotki to moja izba - wielki szacun dla młodych w większości ludzi, którzy nie poddali się presji

szkoda że w dozorze w ramach solidarności nie wszyscy umieli się powstrzymać przed robieniem wyników
 
Hahahaha Pedro .... coś tam, coś tam, bo nie pamiętam Twojego całego nicka:D
Kolumny rządowe żądają od Nas i SG "specjalnego traktowania", to może udało Ci się zabrać z nimi":) Hahaha
"Krówko", nie przejmuj się tymi "prowokacjami"!
Jak rząd (Donek) nie spełni danych obietnic, to jestem ciekaw jak "Pedro" będzie podróżował od 07.06.2012r!!!!
Pewnie też się Nam o tym na forum pochwali:D
 
Nie warto przejmować się kilkoma wpisami. Dzisiaj jest kolejny dzień naszej walki o słuszne nasze prawa. Prawo i racja są po naszej stronie. Powodzenia wszystkim uczciwym celnikom i celniczką jak będziemy uparci to wygramy.
 
bolo1999 -"pedro nie jest celnikiem - sam pisze że wyjechał do UA rano a wracał wieczorem"... gdybym nie wiedziała, że jest celnikiem, to bym tego nie pisała! Sam wczoraj odprawiał, jak oszalały ku zadowoleniu przełożonych !!!! Więc nie wiem po, co dokonuje takich wpisów na tym forum? to żałosne...donPedro73, to nie kto inny, jak wcześniejszy donpedro72!
 
Nie zmieniajcie wątku, nie odpisujcie na takie posty. Dzisiaj kolejny dzień i tylko to teraz się liczy. Brawo Grzechotki, tak trzymajcie. Zobaczymy jak długo wytrzymają grupy szybkiego reagowania...
 
donPedro73, to nie kto inny, jak wcześniejszy donpedro72!

Nie chrzań, ja to ja. A donpedro73 to nie ja. Comprende?
 
Nawet premier się nie odezwał i przegłosowano że emerytur nie będzie już w tej chwili nie mamy nic do stracenia tylko PROTEST niech wreszcie zauważą, że nie jesteśmy byle kim.
A gdzie kur...a są obiecane przez Pawlaka emerytury dla celników żenada.
 
Ostatnia edycja:
Przepraszam, że nie pisałem na forum, ale wracałem z Woj. Warmińsko - Mazurskiego.

AKCJA OCZYWIŚCIE OD DZISIAJ TRWA DO SKUTKU.

Kadra tego nie wytrzyma, bo swoimi poleceniami, presją na Funkcjonariuszy, odprawiając pobieżnie samodzielnie, ułatwia przemyt i ma tę świadomość.

Proszę wszystkich Funkcjonariuszy o rzetelne wykonywanie obowiązków służbowych. Służymy normalnie.
Pomóżmy mimo obrażania Nas, Ministrowi Finansów, bo budżet jest w kiepskim stanie.
Pomóżmy mimo obrażania Nas Minsitrowi Grasiowi http://ironicznyanglosas.salon24.pl/415652,niemiecki-ciec-obraza-polskich-celnikow i Premierowi RP, mimo iż wprowadził Nas w błąd i wykrywajmy więcej nieprawidłowości i przemytu.
Pamiętajmy, że przed EURO nasila się przemyt różnych towarów, nie tylko papierosów.
To samo dotyczy sytuacji wewnątrz kraju.
Przestępczość i nieuczciwi przedsiębiorcy nauczyli się już dawno wykorzystywać analizę ryzyka. Minimalizacja przemytu zależy więc głównie od Waszej inicjatywy.

Działajmy, prawdziwa kadra nie wytrzyma długo ułatwiania przemytu.
Nie przejmujmy się przekazami medialnymi i komunikatami z MF, gdyż podlegają odpowiedniej obróbce.

Ps. Brawo Dorohusk, gdyby nie stała presja kadry wykrylibyście z pewnością więcej przemytu w tym dniu.
Szacunek dla WIELKICH FUNKCJONARIUSZY z OC Grzechotki(nie pozwolono mi przywitać się z Wami na pasach odpraw przywozowych) OC Bezledy(kierownik zabronił mi się z Wami nawet przywitać, nie chciałem dopuścić do szarpaniny na pasach w obecności kamer. Zapewniam, że następnym razem przyjdę od razu do Was z pominięciem przełożonego), pozostałe komórki IC Olsztyn.
Dziekuję wszystkim innym zaangażowanym Funkcjonariuszom, a jest Was wielu, o czym jestem informowany.

Ważną rzecz usłyszałem w Braniewie od WIELKICH Funkcjonariuszy z krótkim stażem służby - WALCZYMY O GODNOŚĆ I HONOR FUNKCJONARIUSZY, O DOBRO SŁUŻBY CELNEJ, DOBRO KRAJU I UNII EUROPEJSKIEJ.

DZIĘKUJĘ!!!
 
Ostatnia edycja:
Nawet premier się nie odezwał i przegłosowano że emerytur nie będzie już w tej chwili nie mamy nic do stracenia tylko PROTEST niech wreszcie zauważą, że nie jesteśmy byle kim.

Bez sensu to stwierdzenie, "tylko protest" a po co ? jak napisałeś, że emerytur nie będzie, po co protestować, co chcesz pokazać? czemu wcześniej nikt nie myślał o naszych emeryturach, gdzie były związki? gdzie ? czemu protestu wtedy nie było, kiedy była możliwość dopisania do Ustawy emerytalnej. A co do stwierdzenia "nie jesteśmy byle kim" co chcesz aby zauważyli ? Że istniejemy? Bardzo miło mieć mrzonkę o emeryturach, bo tego nie można nazwać marzeniem, to nierealne do spełnienia, żaden rząd nigdy nie chciał i nie miał woli aby nam dać emerytury, a przy obecnej sytuacji w Polsce (emerytury od 67 lat) Powodzenia. Popieram naszą "mrzonkę", ale wiem, że to już za późno... niestety, a co do "stracenia" - pracę, bo jak będzie źle nikt Ci nie będzie pomagał, kolegów nie będzie ......... jak to było w czasie alokacji, wartościowaniu, nadawaniu nowych stopni wg nowej ustawy itp....
 
Bez komentarza..... teraz wydrukuj to i leć do swego przełożonego, że jesteś za tym żeby protestu nie było...
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych celników.
 
Back
Do góry