• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Propozycje DIAS dla Wygaszonych

Przecież to oczywiste!
Ten komentarz odniosłeś jednak do innego tematu.



Jakoś mnie ta ich niedogodność nie wzrusza.
Smuci natomiast, że nie każdy poniżony przez ową "wierchuszkę", może skorzystać
z takiej rekompensaty ...
CAT czy Twój były DIAS pobiera też emeryturę mundurową?
 
CAT czy Twój były DIAS pobiera też emeryturę mundurową?

Chyba masz na myśli mojego obecnego DIAS'a, a byłego DIC'a ?!

Nie wiem czy pobiera. Kultywując przekonania, jako ktoś usilnie zwalczający osoby działające
m.in. na rzecz emerytur mundurowych, honorowo - nie powinien być nią zainteresowany.

Mimo, że dotyczy to chyba większości ówczesnej kadry kierowniczej - która jakoś nie miewa
ani najmniejszych problemów z dowiedzeniem warunku (5 lat), ani żadnych obiekcji przed
skorzystaniem z czegoś, za co sama nękała - to mnie to jakoś wobec nich nie interesuje.
Karierowicze, Misiewicze, fałszywcy, zdrajcy, egoiści i inni - generalnie osoby bez honoru,
są poza kręgiem moich zainteresowań ludzkim bytem i losami życia, więc zawartość ich
kieszeni - tym bardziej ...
 

Chyba masz na myśli mojego obecnego DIAS'a, a byłego DIC'a ?!

Nie wiem czy pobiera. Kultywując przekonania, jako ktoś usilnie zwalczający osoby działające
m.in. na rzecz emerytur mundurowych, honorowo - nie powinien być nią zainteresowany.

Mimo, że dotyczy to chyba większości ówczesnej kadry kierowniczej - która jakoś nie miewa
ani najmniejszych problemów z dowiedzeniem warunku (5 lat), ani żadnych obiekcji przed
skorzystaniem z czegoś, za co sama nękała - to mnie to jakoś wobec nich nie interesuje.
Karierowicze, Misiewicze, fałszywcy, zdrajcy, egoiści i inni - generalnie osoby bez honoru,
są poza kręgiem moich zainteresowań ludzkim bytem i losami życia, więc zawartość ich
kieszeni - tym bardziej ...


Wydymani niestety przez wszystkich zostali ludzie bez układów Ci którzy zawsze byli tylko do roboty !

Dlatego irytuje mnie ta ankieta pod stołem , która ma tylko pokazać jak jest dobrze w KAS ! Dla mnie to jest drugi kop po ucywilnieniu !

Nie będę drążył już tego tematu, jak również kwestii , aby taką ankietę przeprowadziły związki! Jestem przekonany , że czas już zacząć odliczanie do końca KAS rozpocząć !
 
W moim UCS diagnoza pokazuje że ucywilnionych funkcjonariuszy ok 30 osób chce powrotu do munduru ( tyle Nas jest „ ofiar reformy”) .Tak trudno przywrócić tę garstkę !Nie znam danych z IAS .Natomiast w maju 2017 roku ucywilniono 153 funkcjonariuszy .Kilkanoście osób przywrócono do dnia dzisiejszego .jakie liczby zostaną przekazane do MF nie wiemy .Co z tego wyniknie też nie wiadomo!
 
Back
Do góry