• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Praca w służbie celnej

W decyzji Nr 102 Dyrektora Izby Celnej w Białej Podlaskiej z dnia 18.08.2006r.
w sprawie trybu naboru kadr, sposobu wyłonienia kandydatów do Służby Cywilnej i Służby Celnej oraz powołania komisji do spraw przeprowadzenia weryfikacji kandydatów i ich zatrudnienia w Izbie Celnej w Białej Podlaskiej i podległych urzędach celnych

(paragraf 11)

Test psychologiczny polega na badaniu predyspozycji intelektualnych kandydatów zakwalifikowanych do II etapu weryfikacji oraz ich predyspozycji osobowych. Decyzję w zakresie rodzaju testu psychologicznego, któremu będą poddani kandydaci w II etapie weryfikacji, podejmuje Dyrektor Izby Celnej. Z testu psychologicznego, o którym mowa w ust.1 i 2 można uzyskać maksymalnie 20 punktów.

Podobna decyzja powinna funkcjonować również w izbie olsztyńskiej.
Popytaj, poGoGluj. Rusz głową. Zapytaj Dyrektora jaka decyzję podjął.
Może to jeden z elementów testu? :wink:

PS. To Twoje "czekam na odpowiedź" jest zatrważające.
 
Anna napisał:
Witam! Właśnie złożyłam dokumenty do Izby Celnej w Olsztynie na stanowisko młodszego kontrolera w I Referacie Szczególnego Nadzoru Podatkowego. Jestem absolwentką Pedagogiki. Czy uważacie, że mam szanse na zdobycie tej pracy? Ps. Jakich pytań mogę się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? Pozdrawiam! :wink:



zaraz po przyjęciu do pracy albo sama się zwolnisz albo Tobie nie przedłożą propozycji. Czy masz jakiekolwiek pojęcie o pracy w SNP? Jaki to rodzaj pracy? wiesz? Nie zazdroszczę.
 
co robić

W piątek mam rozmowę
jakie padają pytania czy ktoś może mnie oświecić jakie najczęściej padają pytania
 
I co dalej

Jestem po wiedzy ogólnej języku testach psychologicznych i rozmowie i czekam na wynik jak wygląda praca w grupach mobilnych
 
Zapewne ustawę o SC poznałaś.Zadania są określone w art 1a sposoby wykonania od art 6h. Musisz nastawić się na to, że często będziesz praktycznie miała nienormowany czas pracy.Praca generalnie jest ciekawa ... ale jak to mówią nie zawsze jest niedziela.Nauczysz się przeszukiwać pojazdy, wagony, kontenery, bagaże , ludzi. będziesz miała do czynienia z przemytnikami , .... będziesz działac w oparciu o ustawę o SC, KKS, KPK,ustawę o transporcie drogowym, i wiele innych. Grupy mobilne prowadzą działania na targowiskach , drogach , w okolicach prejść granicznych. A dlaczego prawie jak prewncja... bo wraz z tymi obowiązkami i " uprawnieniami" mamy realnie mniej możliwości , uprawnień niz policjanci z oddziałow prewncji, którzy są w tzw słuzbie kandydackiej... a sprawach socjalnych w jak najszerszym rozumieniu, jasteśmy jak to można obrazowo określić "z tyłu za murzynami" :evil:
pozostaje życzyć Ci powodzenia.
 
Mobilni

Dzięki ale rozmowa chyba nie poszła mi za dobrze ja składałam na Ełk i nie wiem co myśleć strasznie się denerwuję a jak zarobki Chciałabym się dostać W Olsztynie wszystko zdawałam i chciałabym zdać tyle jeżdżenia
 
Pensja zasadnicz+dodatek za stopień w Poznaniu to 1700 zł brutto, czyli ok. 1140 na rękę!!!
 
Witam wszystkich, mam pytanko odnośnie naboru do służby celnie. Jak wygląda ta cała procedura wiem coś o teście z wiedzy ogólnej ( są może jakieś pytania do tych testów) wf i co jeszczę jest jakiś psycholog ( na temat psychologa różne żeczy już słyszałem, jedni mówią że jest inni że nie ma) i gdzie to wszystko sie odbywa ja złożyłem podanie do Przemyśla Dziękuje za odpowieć
 
Back
Do góry