• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Praca lżejsza od leżenia

Status
Zamknięty.

szybki lopez

Użytkownik
Dołączył
18 Sierpień 2017
Posty
96
Punkty reakcji
1
Z całym szacunkiem dla wszystkich zolli ale funki na pasach odpraw na DPG Bezledy mają jak w temacie. Odprawa 4 pojazdów zajmuje im ok. godziny i do tego na nocnych zmianach dwa pasy czynne z pięciu żyć nie umierać. Czas między losowaniem ok. czterech godzin. SG nie krzyczy half life 👍👍 GPG Bezledy pasy on line
 
Ostatnia edycja:
Ale że to e kategorii: "uprzejmie donoszę", "też tak bym chciał" czy "napił bym się, albo zarobił w zęby tylko nie wiem z kim i jak więc dymu szukam"...
Bo nie wiem za bardzo o co biega... poza tym że taki jakby niesmak poczułem...
 
Ale że to e kategorii: "uprzejmie donoszę", "też tak bym chciał" czy "napił bym się, albo zarobił w zęby tylko nie wiem z kim i jak więc dymu szukam"...
Bo nie wiem za bardzo o co biega... poza tym że taki jakby niesmak poczułem...
Tutaj można poczytać w myśl powiedzenia" jak cię widzą tak cię piszą" miłego czytania nie zawsze grzeczne słowa tam są 😄
 
Tutaj można poczytać w myśl powiedzenia" jak cię widzą tak cię piszą" miłego czytania nie zawsze grzeczne słowa tam są
Kto pisze? Kręt, którego skarbówka dojechała? Zakompleksiony lyterat-publycysta z poczuciem misji dziejowej czy insza kanalia? I po co?
Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma...
A tak mi przyszło teraz do głowy, załóżmy że ktoś faktycznie pracuje na przejściu gdzie odprawia "cztery auta" na zmianę... ma jakieś 5-7 lat stażu ... to czy nie zastanawia się, że skoro "tu nie ma roboty", to czy nie rzucą go gdzieś na drugi koniec izby/urzędu - gdzie są niedobory... różnie może być.

Lopez, wszędzie dobrz, gdzie nas nie ma. Mój kumpel mawia "pilnuj własnego kurewstwa..." coś w tym jest :). To problem wyżej siedzących niż my...
 
Może f-c wiedzą kiedy będzie emisja programu " nic do zgłoszenia" nagrywanego dzisiaj 😄 na DPG Bezledy. I czy wówczas też analiza ryzyka trwała tak długo ja nie ma TV 😄😄😄
ps. Należy zaznaczyć to że tak długa analiza ryzyka nie jest zasługą f-c tych co na pasie pracują tylko ....😄😄
 
Z całym szacunkiem dla wszystkich zolli ale funki na pasach odpraw na DPG Bezledy mają jak w temacie. Odprawa 4 pojazdów zajmuje im ok. godziny i do tego na nocnych zmianach dwa pasy czynne z pięciu żyć nie umierać. Czas między losowaniem ok. czterech godzin. SG nie krzyczy half life 👍👍 GPG Bezledy pasy on line

Taaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!
I wniosek z tego prosty:

Przecież to ciężka praca, siedzieć na stołku i przez parę godzin sufit wzrokiem omiatać a na koniec stwierdzić że Wódka jest lepsza od chleba, bo gryźć nie trzeba (y)😁😁😁😁😁😁
 
Zostawcie kontrolerkę. Już gdzieś widziałem te świderki w oczach (a może to nie świderki tylko te drugie). Ona może być skacowana. Widać taka strategia, podają się za kobiety i myślą, że zadowolą wszystkich. Zachowajmy spokój😷
 
A tak poważnie, robota na granicy jest zawsze, raz jest jej mało innym razem tyle że się nie da jej przerobić w normalnych godzinach pracy.
A ocenianie czyjejś pracy poprzez pryzmat trzyminutowego przejazdu prze przejście jest wierutną bzdurą i tylko świadczy o zbyt małym IQ krytykującego.
Tyle w tym temacie, kończę z tym wątkiem - (przez 15 lat pracowałem na przejściu).
 
Zostawcie kontrolerkę. Już gdzieś widziałem te świderki w oczach (a może to nie świderki tylko te drugie). Ona może być skacowana. Widać taka strategia, podają się za kobiety i myślą, że zadowolą wszystkich. Zachowajmy spokój😷
Dokładnie, kontrolerka i skacowany to ta sama osoba. Oba nicki już usunięte.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry