Praca lżejsza od leżenia

szybki lopez

Użytkownik
Punkty reakcji
1
Z całym szacunkiem dla wszystkich zolli ale funki na pasach odpraw na DPG Bezledy mają jak w temacie. Odprawa 4 pojazdów zajmuje im ok. godziny i do tego na nocnych zmianach dwa pasy czynne z pięciu żyć nie umierać. Czas między losowaniem ok. czterech godzin. SG nie krzyczy half life 👍👍 GPG Bezledy pasy on line

Ostatnia edycja:

dale

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
61
Ale że to e kategorii: "uprzejmie donoszę", "też tak bym chciał" czy "napił bym się, albo zarobił w zęby tylko nie wiem z kim i jak więc dymu szukam"...
Bo nie wiem za bardzo o co biega... poza tym że taki jakby niesmak poczułem...

szybki lopez

Użytkownik
Punkty reakcji
1
Ale że to e kategorii: "uprzejmie donoszę", "też tak bym chciał" czy "napił bym się, albo zarobił w zęby tylko nie wiem z kim i jak więc dymu szukam"...
Bo nie wiem za bardzo o co biega... poza tym że taki jakby niesmak poczułem...
Tutaj można poczytać w myśl powiedzenia" jak cię widzą tak cię piszą" miłego czytania nie zawsze grzeczne słowa tam są 😄

dale

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
61
Tutaj można poczytać w myśl powiedzenia" jak cię widzą tak cię piszą" miłego czytania nie zawsze grzeczne słowa tam są
Kto pisze? Kręt, którego skarbówka dojechała? Zakompleksiony lyterat-publycysta z poczuciem misji dziejowej czy insza kanalia? I po co?
Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma...
A tak mi przyszło teraz do głowy, załóżmy że ktoś faktycznie pracuje na przejściu gdzie odprawia "cztery auta" na zmianę... ma jakieś 5-7 lat stażu ... to czy nie zastanawia się, że skoro "tu nie ma roboty", to czy nie rzucą go gdzieś na drugi koniec izby/urzędu - gdzie są niedobory... różnie może być.

Lopez, wszędzie dobrz, gdzie nas nie ma. Mój kumpel mawia "pilnuj własnego kurewstwa..." coś w tym jest :). To problem wyżej siedzących niż my...

szybki lopez

Użytkownik
Punkty reakcji
1
Może f-c wiedzą kiedy będzie emisja programu " nic do zgłoszenia" nagrywanego dzisiaj 😄 na DPG Bezledy. I czy wówczas też analiza ryzyka trwała tak długo ja nie ma TV 😄😄😄
ps. Należy zaznaczyć to że tak długa analiza ryzyka nie jest zasługą f-c tych co na pasie pracują tylko ....😄😄

Do góry