• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Polski Ład i WYPŁATA

Plus pięćdziesiąt złotych, pozdrawiam Panie z kadr i dziękuje za terminową wypłatę. Wiem, że ciężko musiałyście pracować, żeby to wszystko wyliczyć. Mam nadzieje, że więcej niespodzianek już Wam nie zafundują.
 
Ktoś wie od czego zależą te różnice, w mojej komórce osoby o podobnych mnożnikach dostały różne wyliczenia np: 20+, 40+, 50+ na wypłacie.
 
Wypłata niższa o 185 zł netto !! W styczniu miałem nagrodę jubileuszową 150%, plus pensja więc nie można było zastosować ulgi dla klasy średniej. Podobna sytuacja będzie w lutym kiedy wszyscy dostaną trzynastki. Rozbój w biały dzień !!
 
Wypłata niższa o 185 zł netto !! W styczniu miałem nagrodę jubileuszową 150%, plus pensja więc nie można było zastosować ulgi dla klasy średniej. Podobna sytuacja będzie w lutym kiedy wszyscy dostaną trzynastki. Rozbój w biały dzień !!
Dlaczego NIE MOŻNA BYŁO ??? :unsure:
 
Bo przekroczyłem górny próg ulgi dla klasy średniej. Tak mi się wydaje. W poniedziałek będę pytał dział finansowy
wydaje mi się że to nie o to chodzi, najważniejsze jest rozliczenie roczne, można w jednym miesiącu nie osiągnąć wymaganej kwoty brutto bo np. dodatek kontrolerski wypłacono już w grudniu za grudzień a normalnie powinno być około 10 stycznia a inne stałe dodatki jeszcze nie przyznano i będą płacone w lutym z wyrównaniem od stycznia plus pensja plus trzynastka. Czyli w styczniu można nie osiągnąć kwoty uprawniającej do ulgi a w lutym ją przekroczyć jednak ważne jest by na koniec roku zmieścić się w kwocie od 68,4 tyś, do 102,5 tyś lub powyżej 102,5 tyś do 133,6 tyś.
Jeśli się mylę to proszę o informację bo w ten burdel trudno ogarnąć.
 
Back
Do góry