• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

"polscy celnicy nie chcą kapicy" - "votum nieufności" dla ssc

Co ósma stacja paliw w Polsce działa nielegalnie, informuje "Gazeta Prawna" w oparciu o dane z wojewódzkich e-platform wymiany informacji.
 
Ostatnia edycja:
A gdzie jest Sławek????Artur też jakos nie jest aktywny!! Oby panowie planowali protest jako nasi przywódcy muszą coś teraz wydumać i prosić prezydenta o weto i SLD żeby je poparłobo innaczej będzie lipa.Trzeba zacząć protest jeszcze przed ewentualnym wetem by zwrócić uwagę Kaczyńskich i Napieralskich!!!Wydaje mi się że nasze listy nie dadzą nic!! Zauważą problemy naszej Służby jak cos się zacznie dziać!!!
 
Koniec zabawy w kotka.

Jedyny ratunek dla tej służby to totalny strajk.Niestety czas pisania listów i innych działań pokazał że ten rząd olewa totalnie wszystkich. Więc pora pokazać mu czerwoną kartkę. Pan Boni i kapica żyją w innym świecie..
 
Ostatnia edycja:
Jedyny ratunek dla tej służby to totalny strajk.Niestety czas pisania listów i innych działań pokazał że ten rząd olewa totalnie wszystkich. Więc pora pokazać mu czerwoną kartkę. Pan Boni i kapica żyją w innym świecie.

Wybacz Szanowny Kolego, ale od półtora roku o niczym innym w zasadzie się tu nie pisze. Jakoś tak raczej większość wie, że jedynie działanie może przynieść efekty. Piszesz; "pora pokazać mu czerwoną kartkę", jakbyś złapał conajmniej złotą rybkę i miało się to cokolwiek różnić od pokazywania tabletek lub czarnych wstążek. Absolutnie nie dyskredytuję Twojego zapału i chęci zdecydowanych działań. Jestem w 100 % ZA !!!
Może jestem totalnie głupi, może naiwny, może też całkowicie ślepy i pewnie dlatego moja pisanina na tym forum dla nikogo nie ma najmniejszego znaczenia ale pozwolę sobie mniemać, iż NIE JEST TU ŻADNYM PROBLEMEM CO NALEŻY ZROBIĆ, lecz JEST PROBLEMEM (NIEROZWIĄZYWALNYM) KTO ODWAŻY SIĘ ZACZĄĆ?! Każde inne działania są nieustannie "zastępcze" i nie mogą przynieść żadnych efektów! -Tyle tylko, że to jest głupie myślenie prostego celniczyny którym jestem i zasługuje ono jedynie na krytykę, wyśmianie, a w najlepszym wypadku na całkowite zignorowanie ...
 
O czym się piszę na tym forum to już wiem od dawna.A piszę o tym samym po raz kolejny bo jeżeli więcej ludzi będzie myśleć podobnie to wtedy jest szansa na cokolwiek.Ja mam miesiąc wakacji bo prostu odpocznę od bezwładu ludzkiego.Mielimy w kółko to samo_Od jednostki się zaczyna a kończy się na masach.Ale to każdy niech sobie odpowie na pytanie czy chce dalej być robiony w bambuko.Jeżeli takich jak ja będzie więcej będę się cieszył.Kwestia spojrzenia na temat.Zgadzamy się jednym kto to może zacząć..
 
Ostatnia edycja:
He, he liściki celniki piszą. I co to da? Tyle co czerwone pastylki. Ludzie wiecie ślimaki w tym roku obrodziły może tak w paczuszkę i heja............ Żartowałem. Tylko włoski strajk może przynieść jakiś efekt. Do dzieła i nie zajmujcie się bzdurami.
 
Co do kwestii realizacji współpracy i zwalczania
nieprawidłowości w obrocie towarowym z zagranicą
pragnę wyjaśnić, że w resorcie finansów funkcjonuje
wywiad skarbowy, który takie czynności realizuje,
jak również Centralne Biuro Śledcze, które ma to
w swoich zadaniach. Dziękuję bardzo. (Oklaski)-J.Kapicha

To my mamy w resorcie CBŚ? ja pierd...

Poksipol szlifierka i h...
 
Back
Do góry