• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki?

wychodzi mi, że szykuje się kolejna odsłona wałka mianowań na stopnie i stanowiska. przecież przejście pod kas jest przygotowywane oraz będzie nadzorowane przez osoby odpowiedzialne za te patologie. żeby jak najkrócej rzecz ująć.

Czy Ty blackwidow tak doskonale grasz czy może jesteś aż tak nieświadomy? Czy Ty nie widzisz, że KAS jest także bezprzedmiotowy z powodu tego kto go tworzy?
 
Bardzo istotne sprawy będą narzucone odgórnie zwłaszcza kwestia wyższego wykształcenia i to odpowiedniego będzie miała duże znaczenie i tu za wiele wałków nie zrobią. Tak więc ci co do tej pory się uchwali gdzieś po kątach na jakichś dziwnych stanowiskach lub stopniach aspiranckich dostaną po dupie i nic im nie pomoże stary układ.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Niech sie boją ci co są społecznie nieporadni i w świecie zewnętrznym sobie nie poradzą oraz , ja wolę pracować w cywilnych łachaach na jasnych zasadach niż dalej tkwić w tym pier. ..m układzie zwłaszcza tu na wschodzie. Odoby " kalekie" faktycznie mają czego się bać i nie żal mi ich .

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Swego czasu była taki program ,,Praca bliżej domu" (chodziło o przejście ze SC do skarbowości). Z rozmów z ludźmi wynikało, że wszyscy, którzy do niego przystąpili, na początek stracili finansowo.
 
Bardzo istotne sprawy będą narzucone odgórnie zwłaszcza kwestia wyższego wykształcenia i to odpowiedniego będzie miała duże znaczenie i tu za wiele wałków nie zrobią. Tak więc ci co do tej pory się uchwali gdzieś po kątach na jakichś dziwnych stanowiskach lub stopniach aspiranckich dostaną po dupie i nic im nie pomoże stary układ.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Masz rację, nikomu się już nie uda. Cały układ zostanie stłamszony, tak jak napisał Jasiński "grupy interesów" i związkowcy działający na szkodę służby zostaną właściwie zweryfikowani!................... Wiesz co, wewnętrzne rozgoryczenie dotyczy wielu funków. Jednak to co napisał ów wykładowca Milicji Obywatelskiej świadczy o szykowanej pacyfikacji naszej formacji. I pamiętaj że choćbyś ukończył/ła Harvard możesz się nie załapać do koncepcji opcji zerowej w KAS. I wówczas niestety uznam za prawdę prawdę słowa odchodzącego Kapicy ... " miałeś hamie złoty róg.." czy coś w tym stylu. Tylko teraz nie będzie to dotyczyło emerytur mundurowych ale wogóle zatrudnienia - KTÓRE MOŻEMY / STRACIMY JAK WEJDZIE KAS. Tak więc jak to ty mówisz - musisz być mocno ogarnięty, umieć sobie radzić poza matrixem , na wolnym rynku - bo możesz mieć konkurencję w postaci tych " nieudaczników życiowych" jak to napisałeś! Pamiętajcie !!!!!!!!!!!!!!! zostało nam już tylko niecałe 120 dni .... służby. A pewnymi dalszego zatrudnienia mogą być jedynie ci co teraz są przyjmowani do służby. A nie 20 letni nieudacznicy co mają 3 000+ ( jak to powiedział pewien zwierzchnik na OC granicznym)!
 
Pacyfikacja jest jak najbardziej możliwa niestety i utrara pracy również choć nie sądzę aby to miało być tak drastycznie. Osobiście utraty munduru ani pracy się nie boję bo mam tą sprawę ogarniętą i za wczasu o tym pyślałam ale większość tak niestety nie ma i dla tego jest taka panika. Niestety nasza służba jest w tak złym stanie że tylko jakaś radykalna zmiana by pomogła w postaci opcji zerowej ale w temacie przełożonych no ale to u nas nie jest możliwe wiec PIS realizuje swoją wersję. Nikt z nas nie ma pojęcia jak to się tak naprawdę skończy wiec nie ma co panikować. Jedno jest pewne to co teraz jest u nas jest jedną wielką patologią pod każdym względem i ja osobiście mam tego bagna dosyć i dla tego wcale mnie ten sras nie przeraża można by było zrobić w jakiś cywilizowany sposób. Jednak jesteśmy taką służbą, o której decydują politycy tak było ,.jest i pewnie będzie zawsze.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Pacyfikacja jest jak najbardziej możliwa niestety i utrara pracy również choć nie sądzę aby to miało być tak drastycznie. Osobiście utraty munduru ani pracy się nie boję bo mam tą sprawę ogarniętą i za wczasu o tym pyślałam ale większość tak niestety nie ma i dla tego jest taka panika. Niestety nasza służba jest w tak złym stanie że tylko jakaś radykalna zmiana by pomogła w postaci opcji zerowej ale w temacie przełożonych no ale to u nas nie jest możliwe wiec PIS realizuje swoją wersję. Nikt z nas nie ma pojęcia jak to się tak naprawdę skończy wiec nie ma co panikować. Jedno jest pewne to co teraz jest u nas jest jedną wielką patologią pod każdym względem i ja osobiście mam tego bagna dosyć i dla tego wcale mnie ten sras nie przeraża można by było zrobić w jakiś cywilizowany sposób. Jednak jesteśmy taką służbą, o której decydują politycy tak było ,.jest i pewnie będzie zawsze.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Ja powiem inaczej , funków ze stażem > 15 lat jest około 30% - to mniej więcej tyle co ma być wykolegowana tak zwanymi " naturalnymi odejściami". Tak więc zuchy odcinamy kolejny dzień ze 120 centymetrowej miarki i widzimy się w innej rzeczywistości ! Do zobaczenia w nowym cywilnym i bezrobotnym 2017 roku. Zgodnie z życzeniem koleżanki " blackwidow "
 
Niech sie boją ci co są społecznie nieporadni i w świecie zewnętrznym sobie nie poradzą oraz , ja wolę pracować w cywilnych łachaach na jasnych zasadach niż dalej tkwić w tym pier. ..m układzie zwłaszcza tu na wschodzie. Odoby " kalekie" faktycznie mają czego się bać i nie żal mi ich .

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
To zwolnij sie juz teraz, miej trochę honoru i sam mundur zdejmij, i wtedy możesz dalej sobie jako cywil pisać te dyrdymaly. Nie obrażaj ludzi dla których mundur to coś więcej jak ciuchy robocze.

tapatalked
 
To inni się tutaj stresują i wpadają w panikę ja przeciwnie, jestem spokojna i cieszy mnie że w końcu zmieni się kilka spraw a o pracę się nie boję.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Pacyfikacja jest jak najbardziej możliwa niestety i utrara pracy również choć nie sądzę aby to miało być tak drastycznie. Osobiście utraty munduru ani pracy się nie boję bo mam tą sprawę ogarniętą i za wczasu o tym pyślałam ale większość tak niestety nie ma i dla tego jest taka panika. Niestety nasza służba jest w tak złym stanie że tylko jakaś radykalna zmiana by pomogła w postaci opcji zerowej ale w temacie przełożonych no ale to u nas nie jest możliwe wiec PIS realizuje swoją wersję. Nikt z nas nie ma pojęcia jak to się tak naprawdę skończy wiec nie ma co panikować. Jedno jest pewne to co teraz jest u nas jest jedną wielką patologią pod każdym względem i ja osobiście mam tego bagna dosyć i dla tego wcale mnie ten sras nie przeraża można by było zrobić w jakiś cywilizowany sposób. Jednak jesteśmy taką służbą, o której decydują politycy tak było ,.jest i pewnie będzie zawsze.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Kolego, respect!
Jak bym siebie czytał! Zwłaszcza ten fragment o bagnie.
Tylko uważaj i licz się z tym, że wyleją teraz na Ciebie kubeł pomyj, bo to przecież "nasz wspaniała Służba", godne noszenie munduru (gównie po korytarzach i 21.09 czasem), blablabla....A to jeden syf i tyle. Jak by to cywile z sektora prywatnego ujrzeli w całej okazałości od środka, to by nas na taczkach wywieźli! Jest oczywiście trochę wyjątków, ale o obrazie decyduje całość.
 
Uważam, że nagrody grudniowe powinny być w największej części przyznane tym, wykiwanym, najmniej zarabiającym funkcjonariuszom.
 
W IC BP bardzo duży nabór na specjalistów - szczególnie w granicznych. A we wrześniu wszyscy aplikanci dostają starszego aplikanta oprócz tych w służbie przygotowawczej. I to jest pewne!

Co w innych izbach czy były rozpisane nabory na spec aby dać podwyżkę do 3048 i ją dostali ? Październik już u nas nic.Choć w porozumieniu ze związkami pisze że najmniej zarabiający mają/li dostać.I chyba z tego nici bo pieniądze są już wydane.
Nowy 2 piszesz że grudniowe nagrody powinny być przeznaczone dla tych "oszukanych" -myślisz że reszta Ci da tak rozdysponować.Piszą że to palcem powodzie pisane pieniądze,podwyżki też takie miały być.
 
Ostatnia edycja:
Proszę podajcie Izbę z której piszecie j jak ostatecznie było kto dostał. Ile osób kolejny raz zostało oszukane.

Wcześniej już pisałem dostali specjaliści i wyższe stanowiska oraz cywile ze spłatą nie tylko najmniej zarabiający. Ile zostało oszukanych? nie mam wglądu do papierów ale sama wiesz ze mł spec jest trochę choć nie wszyscy mają III gr uposażenia.
 
Ostatnia edycja:
Wcześniej już pisałem dostali specjaliści ze spłatą i wyższe stanowiska oraz cywile ze spłatą nie tylko najmniej zarabiający. Ile zostało oszukanych? nie mam wglądu do papierów ale sama wiesz ze mł spec jest trochę choć nie wszyscy mają III gr uposażenia.
ta splata pewna? od kiedy i na jakiej podstawie?
 
Back
Do góry