• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2022

Protest trwa i jest skuteczny.
W ub. roku dostałem zwrot podatku po kilku dniach roboczych od rozliczenia pit, a teraz już prawie miesiąc czekam.
Niestety, protest uderza nie w DIAS i MF, ale we mnie,obecnego sponsora tego cyrku czyli prywaciarza od płacenia podatków.
 
Protest trwa i jest skuteczny.
W ub. roku dostałem zwrot podatku po kilku dniach roboczych od rozliczenia pit, a teraz już prawie miesiąc czekam.
Niestety, protest uderza nie w DIAS i MF, ale we mnie,obecnego sponsora tego cyrku czyli prywaciarza od płacenia podatków.
Nasz Miły Teusz zamroził "modernizację" dwa lata temu...tarczowo, to może wyślij jakiś "cynk" z przypomnieniem o odmrożeniu do KPRM:sleep:.
A czas zwrotu to skutek kolejnych "skutecznych i zasadnych" poprawek do de reformy nowego bezładu o_O
 
Ostatnia edycja:
Nie martw się bo gdy trzeba było działać to działałem. Mnie prosić o wsparcie nie trzeba, choć na tym etapie to mogę to mieć głęboko gdzieś bo z końcem roku i tak mnie tu już nie będzie :D
Ależ się nie martwię.
Dziwi tylko ten jęk na forum od dłuższego czasu.
Tylko nieudacznicy godzą się na taki stan, widocznie bez perspektyw poza służbą.

Ps. Śmiej się Stefan123, tylko to ci pozostało
 
Ostatnia edycja:
Ależ się nie martwię.
Dziwi tylko ten jęk na forum od dłuższego czasu.
Tylko nieudacznicy godzą się na taki stan, widocznie bez perspektyw poza służbą.

Ps. Śmiej się Stefan123, tylko to ci pozostało
Spokojnie, każdy wybiera swoją ścieżke.
Sam przez lata myślałem, że coś sie zmieni, w głębi czując, że mają nas w dupie.

Poza tą służbą też jest życie i praca, wiecej kasy, mniej stresu.

Teraz to wiem i polecam.


Ps no ale nie ma tego od lat wmawianego pristigu (prestiżu)

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
 
Wreszcie mniej gadania i pisania pisma a wiecej mam Nadzieje akcji
 
Cóż, bolą mnie plecy. A w sumie i kolano się odzywa... Myślę, że to dobry moment, żeby przystanąć i pomyśleć o własnym zdrowiu.
 
 
Tylko takich jak Ty to by sie przydalo, że tak powiem ,,pińcet,, osób
A to tylko mną pomiatają przy ustalaniu mnożnika i "nagrody kwartalnej"? Tylko ja pracuję ponad siły i ochłap, który ktoś ze specyficznym poczuciem humoru nazwał uposażeniem? Tylko ja się notorycznie nie wysypiam i nie wystarcza mi do kolejnej wypłaty? Myślę, że jest nas kilka tysięcy. Harujacych jak woły na kilku "oficerów", nie ogarniających w jaką nędzę wpędzili ludzi. Śmiejących się z nas publicznie, twierdząc, że zarabiamy nawet na wyższym poziomie niż inni funkcjonariusze. A my jak żuczki dalej toczymy kulki z nawozu, zaniedbując i rujnując swoje zdrowie.
 
A to tylko mną pomiatają przy ustalaniu mnożnika i "nagrody kwartalnej"? Tylko ja pracuję ponad siły i ochłap, który ktoś ze specyficznym poczuciem humoru nazwał uposażeniem? Tylko ja się notorycznie nie wysypiam i nie wystarcza mi do kolejnej wypłaty? Myślę, że jest nas kilka tysięcy. Harujacych jak woły na kilku "oficerów", nie ogarniających w jaką nędzę wpędzili ludzi. Śmiejących się z nas publicznie, twierdząc, że zarabiamy nawet na wyższym poziomie niż inni funkcjonariusze. A my jak żuczki dalej toczymy kulki z nawozu, zaniedbując i rujnując swoje zdrowie.
Zgadzam sie z tym co piszesz.ja tez teraz na zwolnieniu.dbam o zdrowie
 
Posłuchajcie znajomy pracuje w Rolmleczu na produkcji i tak sobie rozmawialismy o kasie i podwyzkach. Ja mu ze nam obiecali prawie 400zl brutto ale nie wiadomo kiedy a on mi na to ,ze im nie obiecywali a dali 400 zł netto od kwietnia. Tak wiec mysle ,ze mało kto juz dostał tzw podwyzke od Nas. Widac przy tym jak sa doceniani funkcjonariusze w SC-sie.Nas to wszyscy maja w głębokiej ... bo wiedza ,że i tak sie nie postawimy tylko pisma bedziemy pisac.Ech szkoda Nas, naszych rodzin ... :-(
 
oj tam, oj tam, wielka rzecz, my jesteśmy przecież przyzwyczajeni do oszczędności, przez całe moje 25 lat w służbie oszczędzają na sprzęcie, na warunkach służby, na nas, to teraz my zaoszczędzimy na rodzinie..., no chyba że coś zrobimy i nie dadzą rady.....
 
 
Back
Do góry