• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2022

@czwschód jeśli chodzi o funkcjonariuszy to i owszem mieli takie premie. Cywile niestety nie.
Funki mieli nagrody, ponieważ zapierdzielali za trzech (tzw. wolne etaty) i stąd nazbierały się nadwyżki a dyro w mundurze przekazał je funkcjonariuszom. W IAS Lublin nadwyżki odsyłano do MF. Dlatego piszę, że w Rzeszowie choć nie wiele ale lepiej.
 
Ale w Rzeszowie nagrody po 10k braliście a w Lublinie z laską 1000brutto...

Oj, z łaską 😆
Jak doszła do nas ta informacja o nagrodach w Rzeszowie to większość nie wierzyła. Ludzie myśleli że się ktoś o jedno zero pomylił. W Ias Lublin wtedy bodajże za Bieleckiego nagroda grudniowa 600 zł.

Za to dyrektor Bielecki zgarnął ładną sumę za rekordowe oszczędności...na nas i jeszcze dostał fuchę w SN.
 
Ostatnia edycja:
A ja nieustannie żałuję iż Generał Walczak odszedł ze Służby. On był naszą nadzieją. Mam nadzieję że wróci do Służby. Na razie.
 
A ja nieustannie żałuję iż Generał Walczak odszedł ze Służby. On był naszą nadzieją. Mam nadzieję że wróci do Służby. Na razie.
Może jak będzie potrzebny kolejny "koziołek" to nagle ktoś;) uzna, że SKAS się "nie sprawdziła" :unsure:. Wesołego świętowania. 🥚
 
Po godzinie pracy na komputerze każdemu przysługuje 15 min przerwy, proponuję aby w ramach tej przerwy wszyscy gremialnie wychodzili odprężyć oczy przed budynek urzędu z plakatami, chorągiewkami, ulotkami.
 
jak będzie jakiś protest to jak znam celników to na pewno go poprą...a te 15 minut...szanujmy się
Czyli, liczysz na osamotnienie ALTERNATYWY ? W sumie patrząc na HISTERYCZNE działania przedstawicieli S od "majówki 2020" to może być
gwóźdź do trumny dla próby protestu :unsure:
 
A ja nieustannie żałuję iż Generał Walczak odszedł ze Służby. On był naszą nadzieją. Mam nadzieję że wróci do Służby. Na razie.
To wydaje się niemożliwe, ponieważ właśnie dlatego zapewne odszedł, że za bardzo był funkcjonariuszem prawdziwej służby, więc kompletnie nie pasował.
 
Co na protest w skarbówce celnicy pl?
Jako celnik emeryt jestem pełen podziwu dla ryzyka jakie podjęli skarbowcy. Życzę tylko wytrwałości i nie dajcie się złamać :) Zawsze możecie zagrozić zaostrzeniem protestu do 20 minut, jakby były naciski ze strony kierownictwa.
 
Back
Do góry