• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Plecy w pracy i ich zyski

izbowiec

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
79
Punkty reakcji
0
Witam...może pogadamy o ludziach, którzy dostali się do pracy u nas jako "swoi", "znajomki" lub czyjeś pociotki. Jak my ich pracę oceniamy, czy mają lepsze fory niż reszta, jak to właściwie z nimi jest.
1 przykład: Każdy wie, że mister D. od ojca dyrektora (Radio Ma Ryja) nasz kochany i wielbiony spec od etyki przez malutkie E, pracujący w referacie od banderol ma skądinąd miłą żonę w referacie kontroli wewnętrznej. I jak jest fajnie jak kontrola wewnętrzna nawiedza ten referat na..oczywiście kontrolę wewnętrzną:) Ciekawe czy kiedykolwiek były tam jakieś wyniki?? Strzelam że nigdy.
2. W referacie "sweterków" jest (tak słyszałem ale może ktoś potwierdzi) jakaś niezła laska, która z rodziny naczelnikowstwa dalszej pochodzi. Podobno jako młody zoll stażem miała już kilka awansów (a inni nie oczywiście) a i premie największe zbiera. Ale to może plotka tylko??A może nie?
Jak macie jakieś takie kwiatki to dawajcie tu.. mogę was zapewnić, że nie ma możliwości wyłapania kto pisze jak się nie przedstawicie. Więc się nie bać!!I tak niedługo NAS nie będzie (bo KAS):) :D
 
No co jest..Czyżby nie było takich u nas w służbie? A może boicie się pisać?? To niezbyt dobrze o nas świadczy..
 
Nie znam takich przypadków i plotek... Większość ludzi których znam to zwykli ludzie z castingów...
 
izbowiec napisał:
No co jest..Czyżby nie było takich u nas w służbie? A może boicie się pisać?? To niezbyt dobrze o nas świadczy..
kto według Twojej wiedzy jest z namaszczenia ?
 
Pruski, pruski. Bo on się nazywa Pruski! Wawrzyniec Pruski! Polski dziedzic!
 
ptaszki mi doniosły, że kierownik SNP to kumpel dobry muchy..czy ktoś to potwierdzi? Na szczeście siedzi już u nas w izbie odpowiednia służba, która właśnie m.in. tym się interesuje..I co z tego wyniknie?
 
izbowiec napisał:
ptaszki mi doniosły, że kierownik SNP to kumpel dobry muchy..czy ktoś to potwierdzi? Na szczeście siedzi już u nas w izbie odpowiednia służba, która właśnie m.in. tym się interesuje..I co z tego wyniknie?
a jeśli nawet dobry kolega to co z tego? czy to cos zlego ze ludzie czasem sie znają?
 
Jezeli chodzi o "garbatych" to mam świetny przykład. Bobrowniki jak wieść gminna niesie nowym kierownikiem zmiany zostanie tam" młody" ( a już dwie gwiazdki na patkach :wink: ). Już wcześniej był w bobrach i zasłynął .............. kto zna ludzi z bobrów to wie czym :lol: .
 
znam osobiście jednego "młodego" KZ. merytorycznie jest ponad większością "starych" z którymi pracowałem. Ponadto jest dobrym organizatorem i nie zdziwiłbym się gdyby kiedyś został KO lub NU. Może szybko i z garbem a może po prostu się nadaje...

p.s. Nie chodzi oczywiście mi o kogoś z bobrow
 
Back
Do góry