• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Państwo przegrywa hazardową wojnę

Słuchaj no Standby2, nie ja jestem winna temu całemu bałaganowi, a życie toczy się dalej. Ja wklejam te "pierdoły o automatach" we właściwym wątku, a Ty jak masz jakieś pretensje, to nie czytaj, albo wylewaj swoje żale we właściwym miejscu. Mi też jest przykro z powodu tego wszystkiego i rozumiem, że jest wiele osób pokrzywdzonych, ale pracować też trzeba!

Gwoli formalności nie piszę się "mi" tylko "mnie"
 
Wklejaj Thelma wklejaj ja ,,te pierdoły''czytam☺ i dziękuję.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Ogłoszenia sa już na OLX ...a ze strony Państwa żadnej propozycji żadnego punktu-szkoda. Cóż, rynek nie znosi próżni...

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Thelma daj spokój z tym tematem. Odgórnie wnioskuję o zablokowanie go. Tylko zament się sieje kiedy nasze funki nie dostają propozycji lub kase sie im zabiera. Kim jestes? członkiem celnicy?? czy nie wiem kim. Moja propozycja to na celnikach.pl zamnknąc wszelkie objawy rozmydlania i sabotażu Tematy takie jak te niech sobie skarbowcy w przebraniu pszczółki maja prowadzą. Co z naszym Sławkiem??? Bądzmy gotowi na ostateczne zjednoczenie. Pozdrawiam jako funk graniczny wszystkich celników
 
Thelma nas wali ten temat najlepiej zamknąć go i idz sobie na parade do szczcina z nowymi lub starymi kolegami
 
Darujcie sobie teraz wpisy o hazardzie , dodatkach kontrolerskich i innych przyziemnych pierdołach .Teraz to dopiero zaczęły się ludzkie dramaty . My ucywilniani niesłusznie i brak propozycji . Pora się pochylić nad tym pokrzywdzonymi a nie zagłuszać ludzką rozpacz wpisami , które w obecnej sytuacji nic nie wnoszą, no może poza tymi , którym się udało .
 
Ostatnia edycja:
Dlatego proponuje o natychmiastowej kasacji wszelkich tematów nie zwiazanych ze sprawami bierzącymi funków - ucywilnienia, pensje i inne powazne sprawy celników . Kasawac je od razu a najlepiej na skarbowcow je wppisywac w koncu nas scalili i niech tam te wyniosle sprawy są z naszymi nowymi kolegami załatwiane.
Reasumując Sławek - to najwspanialszy człowiek nigdy nas nie zawiódł i zaufajmy mu. A jak będzie taka potrzeba to wiecie co macie robic.
WHOUM THE BELS TOLS - QIUEN DOBLAN LAS CAMPANAS
 
Thelma nas wali ten temat najlepiej zamknąć go i idz sobie na parade do szczcina z nowymi lub starymi kolegami

do Miriam. Jesteśmy w prawdziwym dramacie związanym z utratą służby/pracy, ucywilnianiem, równaniem pensji w dół. Gorycz, żal i łzy związane z tak przeprowadzaną ,,reformą" , z takim obrazem KAS. Czy o to chodziło ......????
Nie atakujmy siebie, nerwy puszczają, a Thelma jest prawdziwym funkiem, jednym z najwartościowszych jakich znam więc nie obrażaj, nie bo nie wiesz o Kim piszesz!!!!,
 
do Miriam. Jesteśmy w prawdziwym dramacie związanym z utratą służby/pracy, ucywilnianiem, równaniem pensji w dół. Gorycz, żal i łzy związane z tak przeprowadzaną ,,reformą" , z takim obrazem KAS. Czy o to chodziło ......????
Nie atakujmy siebie, nerwy puszczają, a Thelma jest prawdziwym funkiem, jednym z najwartościowszych jakich znam więc nie obrażaj, nie bo nie wiesz o Kim piszesz!!!!,

Przewodniczący SŁAWEK jest niestety w takiej samej sytuacji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Po pierwsze: jak doliczono się konkretnej kwoty przepranych pieniędzy, czyżby naprawdę wszyscy "kumali czaczę"? Po drugie: czy naprawdę ktokolwiek wierzy, że na tych automatach zarabia się na hazardzie?? Ja sam widzę te "hot spoty" i "vegasy 777" jeden na drugim, i to jest albo zamknięte, albo zgraja gówniarzy stoi tam i rozprawia o podwórkowych sprawach,ale NIKT NIE GRA!! Czy naprawdę debile obsadzają służby, że nikt nie rozumie, że na tych automatach wykazuje się FIKCYJNY ZYSK Z HAZARDU, ŻEBY WYPRAĆ PIENIĄDZE Z GANGSTERKI?!! Każdy dres wie, ale żaden ekspert.
 
ale jaja, ale jaja, ale jaja


parę flaszek zostało pewnie "pękło" po tym umorzeniu. swoją drogą, czy to nie jest przykład nepotyzmu i kumoterstwa obecnej władzy?

(...) Afera była. Nie ma winnych I to właśnie prokuratorzy z Poznania uznali, że żaden z byłych urzędników Ministerstwa Finansów nie ponosi odpowiedzialności za aferę "jednorękich bandytów". (...)

https://www.tvn24.pl/cichy-koniec-glosnej-afery-jednorekich-bandytow-sledztwo-umorzone,786088,s.html
 
Po pierwsze: jak doliczono się konkretnej kwoty przepranych pieniędzy, czyżby naprawdę wszyscy "kumali czaczę"? Po drugie: czy naprawdę ktokolwiek wierzy, że na tych automatach zarabia się na hazardzie?? Ja sam widzę te "hot spoty" i "vegasy 777" jeden na drugim, i to jest albo zamknięte, albo zgraja gówniarzy stoi tam i rozprawia o podwórkowych sprawach,ale NIKT NIE GRA!! Czy naprawdę debile obsadzają służby, że nikt nie rozumie, że na tych automatach wykazuje się FIKCYJNY ZYSK Z HAZARDU, ŻEBY WYPRAĆ PIENIĄDZE Z GANGSTERKI?!! Każdy dres wie, ale żaden ekspert.

LOL :D Owszem, przed wejściem kapica-lex automaty były wykorzystywane do prania pieniędzy, ale od kiedy zostały formalnie zdelegalizowane nikt ich do tego nie używa. Jaki jest sens prania w brudnej wodzie?

Obecnie dochód z jednego automatu to ok. 1-5 tys. złotych dziennie, w zależności od usytuowania lokalu. Są to pieniądze zwolnione z wszelkich podatków.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry