• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Panie Banaś szybciej z tą reformą

  • Thread starter wielka prośba
  • Rozpoczęty
W

wielka prośba

Gość
Panie Banaś pospiesz się Pan z ta reformą bo do 2008r ludzie zdolni i wartosciowi odejdą!!!!!!!!
 
szmira

Ta ustawa to jedna wielka szmira . Brakuje jej tyle , co Banasiowi do wzrostu koszykarza ...
 
Nie podniecaj sie tak , banasiowi spuszczą sedesem i towarzyszy i obywateli i nawet tych co na nich głosowali. :twisted:
 
Faktycznie, czekam jeszcze do jesieni. Nie będzie reformy to i mnie nie będzie w SC, z moimi kwalifikacjami bez problemu znajdę dużo popłatniejsze zajęcie. Jedyne czego by mi było żal to opuszczenia moich Kolegów i Koleżanek. Fantastyczni ludzie. Panie Banaś rusz Pan zadek i wprowadź w końcu tą reformę.
 
panie Marianie nie ma na co czekać!!!!!! Po co Pan odwleka tą reformę!!!! Rynek pracy wyciąga z służby celnej i skarbówki najlepszych ludzi, takich którzy coś potrafią i umieją. Zostają kiepscy i słabi psychicznie aby coś zmienić choć tez marnie zarabiają. I oczywiście zostają tłuste koty wypasione przez lata teraz siedzące po róznych kontrolach wewnętrznych, audytach itp komórkach. LUDZIE KTÓRZY SĄ DOBRZY TRACĄ NADZIEJE NA ZMIANY I ODCHODZĄ !!!!!!! JAK PAN NIE WIERZY NIECH PAN ZAPYTA ZWIĄZKI I DYREKTORÓW: ILU LUDZI I Z JAKIM WYKSZTAŁCENIEM W OSTATNICH MIESIĄCACH ODESZŁO I Z JAKICH KOMÓREK!!!!!!!
 
Czytam te żale, tesknoty i nadzieje jakie tu wszyscy wylewaja i sie tak zastanawiam, czy w SC naprawde jest tylu naiwnych ludzi ???????? obliczacie emerytury ile kto bedzie musial popracowac w mobilnych, liczycie wirtualna kase x 3 :lol: a nikt nie dopuszcza do swej swiadomosci faktu ze ten caly KAS czy jak badz sie bedzie on nazywac to nic innego jak zwyczajna zmiana szyldu i poza tym jedna wielka niewiadoma, permanentne dziadostwo jakie jest w SC przeniesie sie sila rzeczy takze i do KAS-u, ( bo musi - przejdzie tam chociazby wraz z mentalnoscia naszych przelozonych), a zarobki jakie byly beznadziejne, takie tez i beda ( z pustego i Salomon nie naleje......... )
Pracuje na tyle dlugo aby pamietac jakie wszyscy wiazali straszne nadzieje z ustawa o SC ........ i co ........i nic wyrolowali nas ( jak zwykle - chcialo by sie dodac) i tym razem nas tez wyroluja, a kto ma leb na karku ucieka z tego grajdolka, albo dawno uciekl, do normalnej pracy, gdzie nikt go nie bedzie terroryzowal absurdami jakie dzieja sie SC na codzien.
Reasumujac-nadzieja matka glupich- czyli nie liczcie na nic, na pewno sie nie rozczarujecie.
 
Sa takze i wyrodne matki... Te matki to nasi zasiedzieli wlodarze, przez ktorych taki jak ja musi uciekac. Zeby nie stracic cieplej posadki zrobia z czlowieka szmate. Bez komentarza
 
Skoro jeszcze zostałeś, to do kyórej grupy się zaliczasz?? Kiepski?? słaby psychicznie??? czy może wypasiony kot??? A może piszesz na zamówienie Banasia?
 
Ja jestem dobry w tym co robię ale jednocześnie z tych słabych psychicznie. Jednak powoli ale stale dojrzewam do podjęcia decyzji i już jestem bliżej niż dalej. Jeszcze mam odrobine nadziei, że coś sie zmieni w SC. Czuje, że już nie mogę więcej harować za tych tłustych kotów i we wrześniu odejde i stanę po drugiej stronie.
 
BANAŚ ZLITUJ SIE I NIE CZEKAJ Z TA REFORMĄ. BŁAGAMY CIE POKAZUJ TE ROZPORZĄDZENIA I ŚLIJ USTAWĘ DO SEJMU. NA CO TY CZEKASZ CZŁOWIEKU!!!! NAPRAWISZ BŁĘDY POTEM JAK WEJDZIE W ŻYCIE. TYLKO ZACHOWAJ 3 X MINIMUM!!!
 
Marianie B Widzisz komuchy znowu wygrały tak jak wygrywały w czasach solidarnosci w twoim życiu tak i teraz. Pewnie niebawem odejdziesz. I nic po sobie dobrego nie zostawisz. Nic dobrego nie zostanie po tobie w Służbie Celnej. Ani KAS ani podwyżek. Smutne to...TAK ZAWIODŁEŚ NAS MŁODYCH. STARE KOMUCHY NIEROBY JUŻ SMIEJĄ SIE I DALEJ NIC NIE ROBIĄ!!!!!!!!!!!!

PRZEKLĘTY KRAJ
 
Back
Do góry