• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

PANI TOKARZ MUSI POWIADOMIć OFICJALNIE TELEWIZJę!!!

Krytykować łatwo ...zamień się z nią zobaczymy co TY zrobisz, a jak zazdrościsz Naczelnika ...no cóż nie każdy może może nim być ...ale każdy może choćby dla zasady mówić i pisać choćby bzdury bez pokrycia...

a nie widzisz czy niechcesz widziec problemu, że łączy stanowisko naczelnika ze stanowiskiem szefa zwiazku zawodowego. nie da się zjeść cistko i miec ciastko
 
?

Nie zrozumiałeś, fakty są takie że nie Ona jedna łączy stanowiska, ale ic Przemyśl jest sygnatariuszem porozumienia B - to fakt -a inni CO?????
myślą czyżby nagle się może zastanowić nad decyzją o poparciu przystąpienia do wsparcia ..........
 
kuku - ty jesteś dzięciołem?
Dlaczego tak zacięcie bronisz przew.ZZ?
Wychyl się trochę z wiedzą i przedstaw na forum co konkretnego zrobiła AT za swojej kadencji. Oczywiście wszyscy już wiemy, że była sygnatariuszem porozumienia białostockiego, no i "łyknęła" stołek. A chyba dużo ludzi wie co prezentuje. Haha!
Na marginesie - jak to się ma do faktu, że jako kadra kierownicza występuje przeciw swojemu dyrektorowi? Coś tu śmierdzi!
 
ALA MA KOTA

Jeśli chodzi o Pania AT.to bardzo marny i kompromitujacy resztę braci celnej obraz i funkcjonariusza i zwiazkowca.Jedyne jej zasługi w czasie pełnienia funkcji przewdniczącej to te,które służą jej samej.Jedyne co osiągnęła to niezliczone /w porównaniu z innymi zwykłymi śmiertelnikami-robolami bez układów w dyrekcji/awanse .Niestety nie jest to osoba grzesząca wielką inteligencją i bez przypadkowego złapania stołka przewodniczącej ZZ do dziś byłaby tym kim była.Nawiasem mówiąc to wstyd dla dyrekcji i obecnej i byłej,bo w sposób bardzo widoczny, wlaśnie awansami, zamykała jej i tak zamkniętą buzię.Niewiadomo dlaczego nikt się nie orientował,że ona i tak niczemu nie potrafi się sprzeciwić,bo jest ,delikatnie mówiąc,mało zorientowana.ŻENADA I TYLE.
Czas ,by trafiła ,gdzie jej miejse,a mąż niech jej pilnuję,no chyba,że będzie zajęty np. czymś w okolicy cmentarza zasańskiego,albo gdzieś tam... :D
 
Pani Przewodnicząca sama nic nie może. Z tego co wiem , to Zarząd podejmuje uchwały - a Zarząd wybieracie Wy wielcy tego świata - skoro wszystko jest źle - to może wreszcie ruszcie swoje cztery litery i pomożecie - krytykować łatwo. Ilu z Was wzięło udział w ostatnim posiedzeniu Walnego ??? Co głupio Wam??? To nie jest indywidualna akcja protestacyjna A.T. tylko wszystkich funkcjonariuszy, którzy mają już dosyć takiego traktowania Służby Celnej. Przestańcie wreszcie mącić i pokażcie co Wy możecie dla tej Służby zrobić. Pani Tokarz sama nie wybrała się przewodniczącą – widocznie GOSCIU są osoby, które mają odmienne zdanie na jej temat. Anonimowo pisać jest prosto, trudniej jest przyjść na zebranie związkowców i wyrazić swoje zdanie. Skoro masz odwagę krytykować, przyjdź na zebranie, zostań przewodniczącym (o ile inni Cię wybiorą) i pokaż co potrafisz.
A Pan Kukułka co takiego zrobił ??? Tylko mocny w gębie.
 
Tylko trzeba być idiotą by uwierzyć w ZZ i chodzić na zebrania...zawsze nas olewali i taraz też tak jest a ich przydupasy zawsze będą ich bronić...szkoda tego protesu i ludzi na wschodzie...ŻENADA....
 
NN - pan Kukułka uczestniczył kiedyś w zebraniu ZZ i dosyć dużo wie na temat kariery kilku osób z trzonu ZZ! To zasługuje na powieść sensacyjną! Oczywiście śmiem twierdzić, że dotyczy to cząstki członków ZZ.
 
Wiesz NN ,pocałuj się w nos.Jeśli chodzi o odmienne niż moje zdanie na temat przewodniczącej i całej tej świty to znam zdanie wieeeeelu osob i jest identyczne,jak moje.Nie posądzaj mnie o zasłanianie się anonimowością,czy o stronniczość,bo za długo to wszystko obserwuję,a szczególnie te dziwne kariery,żeby podzielać Twoje zdanie.Te związki zawsze były martwe,chociaż przewinęło sie kilka osob,które chciały coś zrobić.Niestety każda z nich momentalnie zakrywana była czapką dyrekcji,choć nie bez walki.Natomiast Ala nawet ne siega poprzednikom do pięt.Paczki na święta to jedyny jej wysilek w stronę ludu.Z resztą od kogo tu wymagać... :lol: Jestem już poza tym cyrkiem,z czego się cieszę i pragnę NN żebyś TY się ujawnił,a raczej ujawniła,bo jakoś forma pasuje mi właśnie na AT.Pozdrawiam i życzę sukcesów w pracy i poza.
 
Ludzie dajcie sobie spokój! Cała Polska smieje się, że jako jedyna Izba pierzecie swoje brudy na forum ogólnym. WSTYD !!!
 
Pranie brudów IC w Przemyślu to żadna nowość na forum!
Pamiętacie sprawę przenoszenia wydziałów izby z Rzeszowa
do Przemyśla? Co wtedy się działo!!! A niejako przy okazji
przeniesienia Intrastatu pewien pan dostał kopa a w jego
miejsce wskoczyła AT!
 
Proponuję aby całą czeradę czyli pozostałość po wydziałach automatycznie przenieść na Korczową. Chcieli być blisko Izby to będą!
 
nienawiść

Powiedzcie proszę dlaczego i skąd tyle nienawiści pomiędzy celnikami pracującymi w Przemyslu i w Rzeszowie,czy jedni drugim zabierają nagrody,pobory,robotę?Nie mogę tego zrozumieć,jeśli w takiej sytuacji wyciaga się na zewnątrz i pierze własne brudy to co chcecie się zjednoczyć i powalczyć,przecież walczycie i tracicie siły na walkę z samymi sobą zamiast się zjednoczyć i pokazac siłę jako zjednoczona mówiąca jednym głosem celnicza brać wystepująca ze słusznymi rządaniami.W takiej sytuacji warszawka tylko to wykorzysta i oleje NAS tak jak robi to od wielu już lat.Przeciez Kwaśniak rozdrobnił związki aby łatwiej było władze związkowe omamić.Nie czepiajcie się p.Alicji Tokarz,bo przecież nie jest Ona samozwańcem,a,że jest taka jaka jest to trudno.
 
Back
Do góry