• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Oświadczenie majątkowe

slawek248

Użytkownik
Dołączył
8 Marzec 2019
Posty
30
Punkty reakcji
7
Mam do Was takie pytanie, czy jeżeli w związku z nawiązaniem stosunku służbowego nie wpisałem do oświadczenia w kolumnie "VII. 7) Osiągnąłem(-ęłam) inne przychody/nie osiągnąłem(-ęłam) innych przychodów w okresie od ……… do ……………8)" dochodów jakie osiągnąłem w tym roku pracując w urzędzie (przejście do SCS na zasadzie przeniesienia) tylko dochód z jakiejś umowy zlecenie to czy muszę składać jakąś korektę i czy w ogóle jest taka możliwość?
 
Mam do Was takie pytanie, czy jeżeli w związku z nawiązaniem stosunku służbowego nie wpisałem do oświadczenia w kolumnie "VII. 7) Osiągnąłem(-ęłam) inne przychody/nie osiągnąłem(-ęłam) innych przychodów w okresie od ……… do ……………8)" dochodów jakie osiągnąłem w tym roku pracując w urzędzie (przejście do SCS na zasadzie przeniesienia) tylko dochód z jakiejś umowy zlecenie to czy muszę składać jakąś korektę i czy w ogóle jest taka możliwość?
tak. składasz korektę. Też wystąpił u mnie dochód z tytułu umowy o dzieło i został on wykazany w oświadczeniu majątkowym
 
Ostatnia edycja:
Mam do Was takie pytanie, czy jeżeli w związku z nawiązaniem stosunku służbowego nie wpisałem do oświadczenia w kolumnie "VII. 7) Osiągnąłem(-ęłam) inne przychody/nie osiągnąłem(-ęłam) innych przychodów w okresie od ……… do ……………8)" dochodów jakie osiągnąłem w tym roku pracując w urzędzie (przejście do SCS na zasadzie przeniesienia) tylko dochód z jakiejś umowy zlecenie to czy muszę składać jakąś korektę i czy w ogóle jest taka możliwość?


Nie pisz. banaś nie napisał i jest git! Tylko frajerzy piszą prawdę.
 
Witam
do DonViscekiy
Proszę nie reklamować stron z hazardem.
Co do nakłaniania do ukrywania dochodu uważam to za niestosowne i naganne.
 
Back
Do góry