Oświadczenie majątkowe

slawek248

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Mam do Was takie pytanie, czy jeżeli w związku z nawiązaniem stosunku służbowego nie wpisałem do oświadczenia w kolumnie "VII. 7) Osiągnąłem(-ęłam) inne przychody/nie osiągnąłem(-ęłam) innych przychodów w okresie od ……… do ……………8)" dochodów jakie osiągnąłem w tym roku pracując w urzędzie (przejście do SCS na zasadzie przeniesienia) tylko dochód z jakiejś umowy zlecenie to czy muszę składać jakąś korektę i czy w ogóle jest taka możliwość?

MOTYW-ACJA

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
43
Mam do Was takie pytanie, czy jeżeli w związku z nawiązaniem stosunku służbowego nie wpisałem do oświadczenia w kolumnie "VII. 7) Osiągnąłem(-ęłam) inne przychody/nie osiągnąłem(-ęłam) innych przychodów w okresie od ……… do ……………8)" dochodów jakie osiągnąłem w tym roku pracując w urzędzie (przejście do SCS na zasadzie przeniesienia) tylko dochód z jakiejś umowy zlecenie to czy muszę składać jakąś korektę i czy w ogóle jest taka możliwość?
tak. składasz korektę. Też wystąpił u mnie dochód z tytułu umowy o dzieło i został on wykazany w oświadczeniu majątkowym

Ostatnia edycja:

standby2

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
60

Nie pisz. banaś nie napisał i jest git! Tylko frajerzy piszą prawdę.

Sebull

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
1
Witam
do DonViscekiy
Proszę nie reklamować stron z hazardem.
Co do nakłaniania do ukrywania dochodu uważam to za niestosowne i naganne.

Do góry