• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Ostatnie nowości

czy jakikolwiek związek ponosi odpowiedzialność za indywidualne grzechy działacza? nie
tak jak premier nie odpowiada za gwałt ministra czy minister za prowadzenie auta po pijaku przez komendanta policji czy papież za gwałt księdza

jest tylko jeden warunek - nie mogą tworzyć polityki sprzyjającej nagannym zachowaniom, a w razie jakiegoś skandalu pomogą właściwym organom w wyjaśnieniu sprawy, zabezpieczaniu dowodów, odsuną podejrzanych od sprawy aż do wyjaśnienia oraz podejmą działania w celu zapobieżenia dalszego naruszania prawa

czyli z tego co się orientuję zupełnie inaczej niż dic izby i mf gdy mieli sygnały w sprawie koncentratów

nie ma sposobu przesiania ludzi tak, by wybrać takich, spośród których nikt nigdy niczym nie podpadnie - nawet tuskowi niektórzy koledzy rozrabiają

z małą róźnicą - tusk ministrów dobiera sam, a przywódców celnicy.pl nie wybiera siwy, ale koledzy związkowcy którzy wybrali kogoś, do kogo mieli zaufanie
 
Fakty kompromitują?

To kolego puściłeś bąka. Na cały net.

Przyjmując Twój sposób rozumowania, to wszyscy celnicy winni się teraz wstydzić. Najbardziej jego DIC. Na pewno konsekwencje powinna ponieść komisja przyjmująca gościa do pracy.

Sorry, zapomniałem o księdzu proboszczu.
 
Ze związkami, podobnie jak z PZPN-em.
Członkowie związku ("PZPN") wybierają swoich przedstawicieli, a później takie kwiatki dorastają, obrastają, kwitną i zasłaniają się stołkami (Lato, "Gąsior")
 
Ostatnia edycja:
...A artykuł ma przykryć sprawę zdewastowania sklepu w Wielkich Oczach , gdzie pewien działacz związkowy wybił zęby klientowi ,porozbijał lady i półki/straty kilka tysięcy zł./Prowadzone jest postępowanie , jest tez nagranie z kamery .To fakty które kompromitują związek ,,Celnicy pl,, bo to członek ścisłych władz tego związku jest bohaterem tej historii.
Jeżeli to jest prawda, a mam odmienne informacje na ten temat, to muszą być zarzuty. Osobiście złożę wówczas wniosek do Zarządu Izbowego w celu realizacji par.16 Statutu Związku.
 
Artykuł jak każdy wcześniejszy, przedstawia co mozna robic "by żyło sie lepiej, ale nie wszystkim !!!! tylko wybrańcom"
 
To fakty które kompromitują związek ,,Celnicy pl,, bo to członek ścisłych władz tego związku jest bohaterem tej historii.
Ciekawe dlaczego tak ochoczo rozciągasz odpowiedialnośc na cały Związek Celnicy PL... Jeżeli fakty, które przytaczasz potwierdzą się, sprawca zajścia poniesie konsekwencje również w zakresie członkostwa w Związku. Ale zdaje się, że kolega już wydał wyrok i z radości, aż przebiera nóżkami...
 
Związek Celnicy PL będzie nadal istniał bez względu na to czy ktoś z niego wyleci czy nie !!! Podczas swego istnienia zrobił więcej dla funkcjonariuszy niż pozostali podczas swojego żywota. Tylko bezmózgi twierdza inaczej, bo nie umieją odróżnić historii od rzeczywistości !!! Sławek 3maj tak dalej
 
Jeżeli to jest prawda, a mam odmienne informacje na ten temat, to muszą być zarzuty. Osobiście złożę wówczas wniosek do Zarządu Izbowego w celu realizacji par.16 Statutu Związku.
Kolego!Ile zamierzasz czekać.Zwróć sie w imieniu Związku na policję i zaraz poznasz prawdę,Chyba,że.....nie chcesz jej poznać.W końcu to bliski towarzysz związkowy, trzeba go chronić i wspierać.Tylko nie pisz więcej,ze podziwiasz takich ludzi jak
Kmicic /wcześniej w tym wątku/,i o ich walce o dobro i prestiż Słuzby , bo to w tej sytuacji brzmi komicznie.To także test na twoją wiarygodność,kolego.
 
Spiritus movens?

Niektórzy pensjonariusze z Przemyśla (?) darzą wielkim uczuciem Siwego i ZZ Celnicy PL.

W sumie można im się nie dziwić.

Spiritus movens czy alteri vivas oportet, si vis tibi vivere, stary kontrolerze?
 
Ostatnia edycja:
Przeciwnie, ta sprawa to test na prawdomówność takich forumowiczów jak Wołodyjowski, stary kontroler

Nie musicie zawczasu się zamartwiać.
Jeżeli owy członek lokalnych władz Związku dopuścił się takich czynów o jakich piszecie, będą zarzuty i jego zawieszenie w czynnościach służbowych.
 
Po pierwsze nie do f-y z Lubaczowa, bo jak ja to rozumiem z mediów i nie tylko, sprawa może dotyczyć co najwyżej części f-y z tej miejscowości. Wierzę, że większość nie ma z tym nic wspólnego. Nawet ci przeniesieni wtedy nie są oczywiście przestępcami jak sugerujesz.
Nie rozumiem jednak Wołodyjowski dlaczego wrzucach się do tego worka?

Odnosząc się do zastosowanych miar.
Gdzie mielibyśmy przenieść owego członka Zarządu, czy może udzielić mu nagany za coś czego nie uczynił?
Jak piszą media przełożeni rozbijając GL mieli jednak ku temu podstawy, były wg mediów i tego co się mówi, jakieś działania, których wyższa kadra nie chciała i nie mogła dalej tolerować.
Czy to są fakty? Dotąd nikt nie zparzeczał na forum.

Jakie mamy natomiast fakty o rzekomym zdarzeniu w sklepie?
Żadnych, poza Waszymi wpisami i przeciwnymi do tego informacjami, które mi przedstawiono.
Skoro mam przeciwstawne dane mogę jedynie zwrócić się do Zarządu Zakładowej Organizacji Izbowej przedstawiając te dane i poprosić o zainteresowanie sprawą.

I tak też myślę trzeba zrobić. Zgodnie ze Statutem sprawa należy do kompetencji organizacji izbowej.
 
Wołodyjowski - zmień Pan nazwę bo nie przystoi !!!

czego chcesz - jak Ssc wyrzucać bez wysłuchania wszystkich stron,bez zebrania dowodów - pewnie jesteś z grupy A
zmień nazwę i obraz !!! nie przystoi
 
Co racja to racja. Niech każdy pisze co chce. Po to jest to forum. Problemem jest jak sobie w głowie ułożą te wpisy Panowie Naczelnicy z Dyrekcją, to znaczy które uznają za sobie przychylne i będą nimi szermować w polemikach z przeciwnikami, a które za nieprzychylne i będą próbowali ścigać ich autorów.
 
Jeżeli to jest prawda, a mam odmienne informacje na ten temat, to muszą być zarzuty. Osobiście złożę wówczas wniosek do Zarządu Izbowego w celu realizacji par.16 Statutu Związku.
Sławek - to nie tylko są zarzuty , ale nawet już wyrok!!! I co ty na to ? Krążą plotki że to podobno to Twój kolega i bliski współpracownik ?
Fatalnie to wygląda , jeśli twarzą Związku za Podkarpaciu jest awanturnik i sprawca burd publicznych !!!!
 
Czas spełnić obietnice

Napisał stary kontroler
...A artykuł ma przykryć sprawę zdewastowania sklepu w Wielkich Oczach , gdzie pewien działacz związkowy wybił zęby klientowi ,porozbijał lady i półki/straty kilka tysięcy zł./Prowadzone jest postępowanie , jest tez nagranie z kamery .To fakty które kompromitują związek ,,Celnicy pl,, bo to członek ścisłych władz tego związku jest bohaterem tej historii.
Jeżeli to jest prawda, a mam odmienne informacje na ten temat, to muszą być zarzuty. Osobiście złożę wówczas wniosek do Zarządu Izbowego w celu realizacji par.16 Statutu Związku.

Panie Sławku do dzieła - może Pan spełnić złożoną obietnicę
 
Back
Do góry