• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Odwołanie MSWia

Nie można się odwołać od samego orzeczenia psychologa, tylko całościowo od orzeczenia RKL do CKL, a potem jest jeszcze WSA w Warszawie.
Można też poczekać rok i zrobić od nowa.
Pytanie, czy już nie są uprzedzeni, bo papiery ja pewno zostają i to na bodajże 20 lat albo lepiej.
Też uważam, że z tymi psychologami to którą noga wstaną...mogą wszystko z przekreślić człowiekowi plany, bo tak i już.
To jest bardzo subiektywne, a oni mają chyba coś w rodzaju normy odrzutów do wyrobienia. Takie odnoszę wrażenie.
 
A najlepsze, że u jednego wszystko cacy, miód malina, a u innego zaburzenia, niezdolny, sratatata.
Trochę jak na ruletce z nimi.
 
Czy ktoś pomyślał co za sobą niesie leczenie u psychiatry ? Przecież mogą się zapytajć waszego Dziecka o ile będzie kandydowało w naborze do różnych służb czy któreś z Rodzicòw było leczone psychiatryczne ? I co wtedy ?????? Myślcie. 15 procent w zamian za wpis że Rodzic leczył się psychiatryczne który to wpis będzie szedł za Waszą Rodziną ? Ja z tego zrezygnowałem. Odsłużyłem w wojsku 18 miesięcy chociaż szedłem na 2 lata widziałem tych różnych kombinatorów cwaniaków jak śmiali mi się prosto w twarz że jestem głupi idąc do Wojska. Będąc w Wojsku nauczyłem się musztry podległości służbowej zaufania do Kolegów polegania na nich. Strzeliłem z broni ostrej z różnych rodzajów broni. Uczciwie odsłużyłem Polsce i mam PEŁNĄ EMERYTURĘ bez żadnych kruczków prawnych. Przerobiłem alokację w odległości 678 km. Wszystko to osiągnąłem sam własnym charakterem. Nie stękałem o pomoc psychiatry poradziłem sobie. Czytając jak niektórzy z nas piszą i kombinują to napiszę wprost - WSTYD. Lepiej nie piszcie nie kompromitujcie się. Pamiętajcie iż to forum czytają inni funkcjonariusze również z innych zaprzyjaźnionych Służb i wpisy co niektórych forumowiczów są wręcz ŻAŁOSNE. Wiem że mòj wpis kumaci zrozumieją a niekumaci będą obrażeni. Z całym Szacunkiem dla WSZYSTKICH pozostając

FALCON.
 
Ostatnia edycja:
Nie można się odwołać od samego orzeczenia psychologa, tylko całościowo od orzeczenia RKL do CKL, a potem jest jeszcze WSA w Warszawie.
Można też poczekać rok i zrobić od nowa.
Pytanie, czy już nie są uprzedzeni, bo papiery ja pewno zostają i to na bodajże 20 lat albo lepiej.
Też uważam, że z tymi psychologami to którą noga wstaną...mogą wszystko z przekreślić człowiekowi plany, bo tak i już.
To jest bardzo subiektywne, a oni mają chyba coś w rodzaju normy odrzutów do wyrobienia. Takie odnoszę wrażenie.
Coś w tym jest
 
Back
Do góry