• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

nowe uposażenie

smylu

Użytkownik
Dołączył
27 Styczeń 2007
Posty
31
Punkty reakcji
4
wiecie coś na tamat nowego uposażenia dla MKC i KC zapowiedzianie przez dyrka w zyczeniach z dnia wczorajszego? o ile podniesli i czy to jest wyrównanie wzgledem uposażenia naborów majowych 2005. zima przyszła cieszmy sie bracia
 
Do Smyla

Co się martwisz. Jak jesteś ziomalem tych co decydują to dostaniesz podwyżkę, a jak nie to kopa wiadomo gdzie... Ponoć to ma być dorównanie do 1900 brutto, ale nikt nic nie wie. Trzymaj się
 
derrylku kochanie

Kochany Deryllku, nie załapiesz sie bo nie zatrudniono Cie przed 1 stycznia 2004 roku. Tamci są lepszi od tych co zatrudniono ich po tej dacie. A na podwyżke poczekamy sobie aż skończy sie idea tanich kościołow za pieniadze emerytów. koniec zimy nie na sie co cieszyć.
 
Nowe upo(dlenie)sażenie

No i stało się - jak zwykle w piątek takie informacje. Podwyżka zasadniczej dla mł. kontrolerów do 1919 zł. Szkoda tylko, że ja nie dostałem, no ale cóż, jestem przecież w elitarnej służbie. I tym poczuciem dumy nakarmię rodzinę. Może rzeczywiście dobrze, że M(other) F(ucker) zamierza rozpieprzyć to towarzycho. Mnie gorzej nie będzie - bo nie może. Odszedł Król, niech żyje Król (a raczej Siedlanowski) czyli na razie kontynuacja... Jak długo jeszcze?
 
uposażonko- głodowe

Szkoda, że ktoś zapomniał o mkc zatrudnionych w 2006 roku. Jak znam życie to już pewnie tak zostanie. :cry: Bo po co? prawda...
 
smylu

Fauscie kochany co tam rok 2006. Co mają powiedzieć koledzy zatrudnieni po 1 stycznia 2004,którzy właśnie kończą okres aplikacji mają pozdawane examy a nie dali im tych nedznych 200 PLN BRUTTO, ja imnie zazdroszcze bo wielu z nich ma na utrzymaniu rodziny, i jakby nie zarabiające żony to chyba by kolepali tzw. bide. I nie ma co chyba liczyć na to wyrównanie bo wcześniej nas przeniosą do KAS lub... zielona łączka heheh lub WYSPA. Przyszła zima a dyrektora jak ni ma tak ni ma. Czołem zollowska braci.
 
Back
Do góry