• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nowe ubezpieczenia grupowe w Służbie Celnej

Jestem ubezpieczony w Generalii od prawie samego początku kiedy ta firm,a wystąpiła z ofertą dla celników. I powiem jedno ciągłe problemy trzeba się odwoływać. Powołują się na jakiegoś tajemniczego Lekarza Orzecznika (bez przedstawienia choćby jego Imienia i Nazwiska) ostatnio kiedy miałem poważny wypadek i nie mogłem chodzić prawie miesiąc czasu dostałem 510 zł a kiedy Napisałem odwołanie już ponad 2 miesiące nie odpowiadają.
Płacę tylko po to składki aby nie mogli mi czegoś zarzucić w czasie rozprawy, którą mam zamiar wszcząć przeciw tej firmie.
Właśnie mam to samo. Robią problem z wypłatą świadczenia za pobyt w szpitalu, już ponad miesiąc rozpatrują wniosek i teraz zażądali dodatkowych dokumentów. Poprzednio ( 7 lat temu) gdy byłem ubezpieczony w PZU nie było żadnych kłopotów. Dziadostwo.
 
Czy ubezpieczenie w Generali obejmuje koszty adwokata w przypadku info o ucywilnieniu lub zwolnieniu?
 
nieprawdą jest, że członkowie rodziny mogą wybrać dowolny wariant ubezpieczenia w generali

dziś otrzymałem informację, że deklaracja mojej partnerki wróci do mnie, gdyż sugerując się informacją:

https://celnicy.pl/content.php/2516-Rozszerzenie-ubezpieczeń-w-Generali-dla-członków-rodziny

wybrała wariant III, a niestety musi wybrać I lub II

to jak z tym jest? dwa warianty czy wszystkie?

czy ktokolwiek na szczeblu centralnym zajmuje się ubezpieczeniami generali i może wyjaśnić jak jest naprawdę?
 
nieprawdą jest, że członkowie rodziny mogą wybrać dowolny wariant ubezpieczenia w generali

dziś otrzymałem informację, że deklaracja mojej partnerki wróci do mnie, gdyż sugerując się informacją:

https://celnicy.pl/content.php/2516-Rozszerzenie-ubezpieczeń-w-Generali-dla-członków-rodziny

wybrała wariant III, a niestety musi wybrać I lub II

to jak z tym jest? dwa warianty czy wszystkie?

czy nikt nie wie jak jest naprawdę? dwa warianty dla członka rodziny czy wszystkie?
 
nieprawdą jest, że członkowie rodziny mogą wybrać dowolny wariant ubezpieczenia w generali

dziś otrzymałem informację, że deklaracja mojej partnerki wróci do mnie, gdyż sugerując się informacją:

https://celnicy.pl/content.php/2516-Rozszerzenie-ubezpieczeń-w-Generali-dla-członków-rodziny

wybrała wariant III, a niestety musi wybrać I lub II

to jak z tym jest? dwa warianty czy wszystkie?

czy nikt w celnikach.pl nie monitoruje umów i nie wie jak jest naprawdę?

broker też milczy
 
Tą "wolnomerykankę" w ubezpieczeniach grupowych należałoby ograniczyć.
 
Czy możliwa jest refundacja kosztów operacji laserowej korekcji wzroku z ubezpieczenia Generali?
Od paru miesięcy próbuję uzyskać konkretną odpowiedź w tym temacie przez stronę Generali i nic. Odpisali,że wykaz jest zawarty w warunkach ubezpieczenia i tyle. Na pytanie czy laserowa korekcja wzroku zawiera się w tej liście - brak odpowiedzi - ani na tak, ani na nie.
Może jest ktoś kto przerabiał ten temat.
Pozdrawiam
 
3 dni temu gdzieś a aktualnościach widziałem post że funkcjonariusze celni i pracownicy KAS mają możliwość wykupienia abonamentu medycznego Comfort w firmie LUX MED ,ale albo post zniknął albo jestem ślepy...może ktoś wie gdzie mogę znaleźć informacje na temat tego ubezpieczenia ?
 
Back
Do góry