• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Niedrożne Bezledy

  • Thread starter Thread starter Zbulwersowany
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Powiadają ....

Że kradzione nie tuczy ,ale w tym przypadku odbiło się wielką czkawką.:D


ps./Nosił wilk razy kilka a teraz ponieśli i wilka.:D
 
celnicze nieroby

Nie przyjeżdzajcie dzisiaj w nocy, bo z uwagi na niskie temperatury nie będziemy was odprawiali. Taki tekst usłyszałem dzisiaj od fc odprawiającego na pasie osobowym. Nieżle wam już odpier....
 
Historyjka ............

Wiewórki doniosły że niektórym wlepia sie mandacik za trzy paczuszki po osobistej a niektórzy po takiej kontroli kucnąć nie mogą i odjeżdzają do domku :D :D
 
Nie przyjeżdzajcie dzisiaj w nocy, bo z uwagi na niskie temperatury nie będziemy was odprawiali. Taki tekst usłyszałem dzisiaj od fc odprawiającego na pasie osobowym. Nieżle wam już odpier....

I będzie odp..... jeszcze bardziej. Wy smiecie nie macie żadnych praw. O przepraszam zagalopowałem się, macie jedno-- stać w kolejkach i gnić.
 
cdn.

To już nie niedrożność tylko paraliż ,ale nie dla wszystkich,tzn. kto płaci ten wjeżdza na rosyjską celnicę :D :D .A wzwiązku z nieróbstwem naszych zolli stawka rośnie :D:D.

ps.wystarczy sprawdzić datę i godzinę tam i z powrotem i ........ .Jednak czynność nienożliwa do realizacji bo ........ .
 
warzywko

ps.wystarczy sprawdzić datę i godzinę tam i z powrotem i ........ .Jednak czynność nienożliwa do realizacji bo ........ .[/QUOTE]
Czemu niemożliwa? Dzisiejsza nocka ją praktykuje aby wyłowić staczy (a nie jest to takie proste ze względu ich znikomą liczbę zwłaszcza na nockach) i zapchać nimi BKS.. MOże ktoś podesłać info o promocjach w biedronce ew. szerszeniu bo rosyjskich podróżnych też ponadnormatywna liczba bywa na tej zmianie. Yoko już nie psuje biznesów?
 
Back
Do góry