• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nic śmiesznego

Wydaje się, że zrobił karierę od tzw. pucybuta do...
Jego tatuś to jeden z najbogatszych ludzi za wschodnią granicą, a za Breżniewa trząsł ruską telewizją, tzw. nasz czeławiek.
 
Ostatnia edycja:
Okiła w to nie mieszam. To zła droga i z tym się nie zgadzam. Ale naszych patocelebrytów i debilne wychowanie jak najbardziej. Część z tych młodych DEBILI obraziła POLSKI MINDUR i ochronę Granicy. NIE MA MOJEJ ZGODY na tak bydlęce debilne zachowanie. Kim oni są ? Kto to jest ????? Przynieśli WIELKI WSTYD SWOIM RODZICOM I SWOIM PRZODKOM. No ale zabłysnęli ja pier...ę. WSTYD WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD !!!!!! Brać ich do Wojska !!!!!!!!!
 
Okiła w to nie mieszam. To zła droga i z tym się nie zgadzam. Ale naszych patocelebrytów i debilne wychowanie jak najbardziej. Część z tych młodych DEBILI obraziła POLSKI MINDUR i ochronę Granicy. NIE MA MOJEJ ZGODY na tak bydlęce debilne zachowanie. Kim oni są ? Kto to jest ????? Przynieśli WIELKI WSTYD SWOIM RODZICOM I SWOIM PRZODKOM. No ale zabłysnęli ja pier...ę. WSTYD WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD !!!!!! Brać ich do Wojska !!!!!!!!!


Koleżanka prawdę napisała. Tacy ludzie, jak i sławna w niektórych kręgach Agniesia H. lepią ludzkie poglądy wykrzywiając rzeczywistość i normalność.

I później mamy to co mamy.

Gość koleżance, która przytoczyła twarde fakty zarzuca cwanie ksenofobię. Jakie to uczone do tego jeszcze , pod płaszczykiem obiektywizmu.

Teraz odrobina klasyki jako lekarstwo na zgłoszenie mojego umysłu do moderacji, co jest dla mnie komplementem.

 
Ostatnia edycja:
Koleżanka prawdę napisała. Tacy ludzie, jak i sławna w niektórych kręgach Agniesia H. lepią ludzkie poglądy wykrzywiając rzeczywistość i normalność.

I później mamy to co mamy.

Gość koleżance, która przytoczyła twarde fakty zarzuca cwanie ksenofobię. Jakie to uczone do tego jeszcze , pod płaszczykiem obiektywizmu.

Teraz odrobina klasyki jako lekarstwo zgłoszenie mojego umysłu do moderacji, co jest dla mnie komplementem.

Oglądałem to kiedyś na żywo. Cejrowski nie jest moim faworytem ale...... Nie ma pola do dyskusji w temacie lżenia OBROŃCÓW NASZYCH GRANIC !!!!!!! Ten program dotyczył innego tematu ale jeżeli przełożymy to na temat lżenia obrońców naszych granic TO PEŁNA ZGODA !!!!!! TU NIE MA POLA DO DYSKUSJI I NIE MA ZGODY NA LŻENIE PLUCIE NA POLSKI MUNDURI WYLEWANIE PIWA NA OBROŃCÓW. NIE MA POLA DO DYSKUSJI. Gdybym był Rodzicem takiego DEBILA czy DEBILKI i rozpoznałbym swoje dziecko w tej HANIEBNEJ AKCJI NATYCHMIAST PRZEPROSIŁBYM ŻOŁNIERZY I NAPISAŁBYM ŻE WSTYDZĘ SIĘ ZA MOJE DZIECKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Mała rada dla Kolegi @soldat ...
gra z gołębiem.jpg
 
I wiecie co ?????? Dobrze że to się stało i dobrze że zostało to NAGRANE I UPUBLICZNIONE !!!!! OJ BARDZO DOBRZE !!!!! Może co niektórzy przejrzą na oczy !!!!
 
Nie mylmy pojęć. Okiła nie mieszajmy. Ale tych innych a wiecie o kim piszę..... WSTYD WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD. I jeszcze jedno... Ej bohaterowie celebryci politycy i inni którzy macie aż tyle w temacie do powiedzenia.... Wyślijcie swoje dzieci do WOJSKA albo do innych Służb Mundurowych !!!!!!! Śmiało !!!!!!!!!!! Wyślecie ??????????? Już to widzę . Żenada.
 
Obyś miał rację!
Niektórzy NA PEWNO PRZEJRZĄ NA OCZY !!!!! A tych debili TAK DEBILI W KAMASZE !!!!!!!! Już ja bym ich nauczył SZACUNKU DLA MUNDURU OJ TAK !!!!!!! Nosiliby MUNDUR Z GODNOŚCIĄ SZACUNKIEM I HONOREM !!!!!!!!! A jeżeli doniesiena medialne dotyczące okoliczności tej błazenady i tego wstydu okazałyby się prawdziwe........ No cóż ...... komentarz dopiszcie sobie sami. Szeroko pojęty WSTYD i zapewne krzywda dla WIELU !!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Oglądałem to kiedyś na żywo. Cejrowski nie jest moim faworytem ale...... Nie ma pola do dyskusji w temacie lżenia OBROŃCÓW NASZYCH GRANIC !!!!!!! Ten program dotyczył innego tematu ale jeżeli przełożymy to na temat lżenia obrońców naszych granic TO PEŁNA ZGODA !!!!!! TU NIE MA POLA DO DYSKUSJI I NIE MA ZGODY NA LŻENIE PLUCIE NA POLSKI MUNDURI WYLEWANIE PIWA NA OBROŃCÓW. NIE MA POLA DO DYSKUSJI. Gdybym był Rodzicem takiego DEBILA czy DEBILKI i rozpoznałbym swoje dziecko w tej HANIEBNEJ AKCJI NATYCHMIAST PRZEPROSIŁBYM ŻOŁNIERZY I NAPISAŁBYM ŻE WSTYDZĘ SIĘ ZA MOJE DZIECKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Spoko. Na podstawie historii tej bandy pani Holland nakręci kontynuację "Zielonej granicy" pt. "Tęczowa granica"- tytuł pasujący bo ta dzicz w tym filmiku pokazana zebrała się tam na uroczystości z okazji "ślubu" dwóch lesbijek
 
Back
Do góry