Nagrody w IAS Rzeszów

leont

Użytkownik
Punkty reakcji
1
Jakie nagrody? O czym ty mówisz. Przecież ludzie z Podkarpacia, poza nielicznymi wyjątkami, na nagrody nie zasługują. Zabieraj się do pracy.
Nie mierz innych swoją miarą. Jak nie masz nic konkretnego w temacie to się nie odzywaj

Mały

Użytkownik
Punkty reakcji
17
@leont nie śmiałbym żartować z tak poważnej sprawy. Poważnie nie ma jeszcze danych do premii, tak jak do piątku nie było jeszcze zfśs dla cywili. W tym tempie uzgodnień, to premii półrocznej - wypłecanej w systemie półrocznym na żądanie pracowników, też możemy szybko nie zobaczyć.

Mały

Użytkownik
Punkty reakcji
17
Półrocze minęło. Kwota premii nadal nie jest znana. Ktoś może coś słyszał o terminie jej ujawnienia?

Mały

Użytkownik
Punkty reakcji
17
Pogratulować

Ias olsztyn - funk 530 netto

Skąd ten wasz dias wykopuje kaskę?

Nadal przyznane ale nieobsadzone etaty?

Kłopoty z naborami?
Tylko, że to jest premia półroczna. Wypada po około 900 zł netto na kwartał. Następna premia dopiero w grudniu.

bolo1999

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
269
Miasto
warmia
Bolo i tak masz prawie dwa razy więcej niż ja.

Jeśli jesteś z ias rzeszów to pamiętaj o nagrodach za 2 półrocze czy 4 kwartał 2018

średnio 10 tysi?

Nigdy nie dostałem nawet 25% tego

Jest tak jak pisałem wcześniej

Nagroda raz jest a raz nie

Ważne są przede wszystkim godne pobory za służbę

Petroniusz

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
49
Jeśli jesteś z ias rzeszów to pamiętaj o nagrodach za 2 półrocze czy 4 kwartał 2018

średnio 10 tysi?

Nigdy nie dostałem nawet 25% tego

Jest tak jak pisałem wcześniej

Nagroda raz jest a raz nie

Ważne są przede wszystkim godne pobory za służbę
Najważniejsze są pobory bo wliczają się do emki. Ale 10 tysi też by się nagrody w Olsztynie przydało.

Mały

Użytkownik
Punkty reakcji
17
Tak dla uściślenia - te 10 tys. premii to otrzymali tylko funkcjonariusze (niezależnie od miejsca świadczenia pracy, a więc także Ci co granicy już dawno nie widzieli).

celnik79

Użytkownik
Punkty reakcji
7
Tak dla uściślenia - te 10 tys. premii to otrzymali tylko funkcjonariusze (niezależnie od miejsca świadczenia pracy, a więc także Ci co granicy już dawno nie widzieli).
I jeszcze drugie uściślenie: w 2018 roku oprócz słynnych 10 tys to nagrody były jeszcze po ok 500-600 w lipcu i tyle, a nie jak w innych izbach 4 nagrody kwartalne....

Mały

Użytkownik
Punkty reakcji
17
@celnik78 jest prawdą podana przez Ciebie wysokość premii za I półrocze 2018. Na tym forum już było podnoszone to, że w IAS Rzeszów są tylko premie półroczne - płacone do końca lipca i do końca grudnia.

Do góry