• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nagrody półroczne 2011

mela...nagrody kwartalne są przyznawane w naszej izbie, lecz tylko "wybrańcom", upewniono mnie zupełnie przypadkowo.
 
wszyscy jesteśmy ludźmi...a i najlepszym zdarza się coś "palnąć" z rozpędu;) nie opiszę okoliczności, oraz w jakiej formie dokładnie zostało "podane", lecz z całą pewnością WIEM:cool::cool::cool:
nie wiadomo kto (oficjalnie), nikt takich informacji nie udzielał.
 
CZY NIE BYŁO RACJI W MOICH SŁOWACH
A może się mylę i w niektórych Izbach były nagrody rozdzielane po ludzku
 
co z tą kasą? czy DIC ustosunkował się już do pism związków?? czy wypłata cash -u została wstrzymana? Kiedy będzie hajs?!:((( jakie progi??I czy dostaną tylko wybrani??
 
nie czytales pisma DIC i jego "stosunku" do nas? :D po krótce olał sobie to ze wołamy do niego "czemu nas nie widzisz?" :D a co do nagród napisał, że "jeszcze nie przyznano a wiec i nie ma czego pblikowac" . dwa dni potem o ile sie nei myle był podział. szkoda, że temat przycichł - czyżby tak dzo z nas dostało? ;)
 
a w Krakowie było tak :







1. Wykaz funkcjonariuszy celnych, którym w II kw br. przyznano nagrodę pieniężną za zaangażowanie

w pracach wdrożeniowych Wspólnej Metody Oceny CAF.

2.Wykaz funkcjonariuszy celnych, którym w II kw br. przyznano nagrodę pieniężną w związku
z wykonywaniem dodatkowych zadań "koordynatora".


3.Wykaz funkcjonariuszy celnych, którym w II kw br. przyznano nagrodę pieniężną.


-i jak myślicie, czy nazwiska powtarzały się na tych listach ?

oczywiście że tak, bo przecież kadra a głownie dyrekcja ,,zaangażowana " jest we wszystko !

I kasa się należy bez względu czy było to szczególnym osiągnięciem czy też nie !
 
jack - piszesz przynjamniej z innej planety, jesli nie innego gwiazdozbioru :D kretyńskie przemyślenia zachowaj dla siebie - podobnie coś czuje jak i "nagrodę". czemu w cudzysłowie? ano bo to żadna łaska - i tak nam co miesiąc zabierają, więc sie kurwa pytam odkąd to jest nagroda??

motywacja???

jak ci najpierw zabiorą a potem pomyślą łaskawie czy dać to na hu... mi taka motywacja !
 
"""Nagroda...zobaczymy ją jak świnia niebo
"wyższe sfery" i kadra...oni jak najbardziej, przecież ktoś to musi zgarnąć. Kwartalnymi się nie musieli dzielić, to i półroczne pozostaną im na wyłączność..."" - cytacik z poprzednich wyypowiedzi

Jeżeli się gościu starałeś wykonywać dobrą robotę to ok - żaden twój przełożony nie twierdzi inaczej - a jeśli twój kolega robi połowę tego co TY to powinien dostać nagrodę?, jaka motywacja dla Ciebie???. Staraj się, nagroda jak to nagroda jest dla starających się a nie biernych czekających na coś. Daj coś a zobaczysz (na koncie) coś.



GOŚCIU...
Do k... nędzy.... Przecieram oczy ze zdziwienia, ale prawdopodobnie przytaczam słowa jakieś "przybocznej straży", więc zacznę wierzyć że to na serio napisałeś.
Wiesz ilu ludzi obrażasz??? Wiesz ilu nie dostanie kasy? Czy sugerujesz, że WSZYSCY co nie dostaną- leżą i czekają na 15.30????
Gratulacje!!!
Szkoda słów...
NAGRODA...przy takich kryteriach przyznawania, to taki "przydupaskowy załączniczek"
 
3%

Jestem ciekawy ile z piszących powie ze dostało te cholerne 3%........to już się robi chore..............
 
Chore to jest to że to idzie z naszych pensji... i k... dostaje to przeważnie kadra... która ma i tak więcej niż My... ;/
 
Paszczaku Drogi ! Świat zmienił się niewiele! Ty i ja robaki mierne musimy przyjąć świat układów Chmajowo-Kapicyzowych z całym ich jestestwem.Innych wyjść nie ma!
 
cel jest1-za pomocą wartościowania (niedoświadczeni na stanowiska) wykazać słabość tej formacji (zmniejszone wpływy do budżetu) i... rozwiązać ją,a zadania przekazać innym...np sg
 
hej, ja naprawde nie wiem czemu tak biadolicie nad brakiem tej nagrody lub jej niesprawiedliwym podziełem
dla mnie wysokosc tej nagrody półrocznej jest tak smiesznie niska ze nawet jakbym był blizszy sercu szefa i ja dostał to maiałbym problem na co ja wydac :):), bo takie miedziaki wbrew pozorom ciezko jest wydawać

nie ma co sie szarpać oni tylko na to czekaja aby poróznic doły, i tak klimat jest goracy a po nowym systemie rozdziału kaski kwasy beda jeszcze wieksze

nie ma co sie wkrecac, kijem Wisły nie zawrócimy

pozdr.

jeszcze Celnik
 
nowicjusz

Idziemy za ciosem.......jeśli tak rozumować to akcja lepsza niż "pagon"...........po otrzymaniu jeśli już wpłynie na konto odeślij do adresata to wynagrodzenie.............dobre by było hi hi
 
mówisz, że nie dość że nas rżną od tyłu, to jeszcze samemu się podstawiać do spijania śmietanki hmmm..... ja bym sie powstrzymał bo na moim stanowisku (specjalista z asadnicza 2649brudno ) to jednak miec 500 a nie miec 500 to roznica jest. tym bardziej ze i tak juz nam przez ostanie 2 lata najwiecej zabari kasy w porownaniu do innych "służb"
 
3%

Piesszarik.....proste wpis był pod kontem Nowicjusza.........wiadomo pieniądze nie śmierdzą jak to kiedyś powiedzial ktoś mądry............choć z drugiej strony za to co się dzieje to tylko takie wyjście ...a zresztą szkoda tematu
 
hmmm...
jeszcze niedawno pracowałem w firmie prywatnej , pracy jaka tam wykonywałem nie da sie porównac w żaden sposób z praca w cle
ale tam nagroda półroczna to była nagroda, za która mogłem sobie np: wyremontowac mieszkanie, czy poleciec z zona na Capri

generalnie jeszcze sie nie przestawiłem na nowy system płac, dlatego śmieszy mnie wysokosc owej nagrody, to ze jest to nagroda półroczna, to ze za wybitne osiągniecia itp:
a wszystko zamyka sie w kwocie 500 PLN :)

po drugie jak wspomniałem jestem świezakiem w firmie, ale juz u siebie widze ze taki sposób rozdziału ochłapów skłóci dalej załogę...

tylko czy rozsadni ludzie moga zazdroscic wpływu na konto kolegi z pracy kowoty 500PLN ?????

wydawało mi sie ze nie.........


PS

za jakis czas pewnie sie przestawie na system płac w cle i system premiowania , do tego czasu wiele zeczy bedzie dla mnie dziwne:)

pozdr.
 
Back
Do góry