• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

nagrody pieniężne

ludzie!!!jak oni nas już upodlili, że człowiek czeka na jakieś marne 300 zł!!!to jest przecież jakieś 75 euro!!!taka kasa to powinna być płacona dodatkowo raz na tydzień a nie raz na pół roku!!! nikomu nie ujmując murarze , ich pomocnicy i cała budowlanka ma w tym roku dostać podwyżki o 20 %- zresztą w zeszłym roku też tyle samo łykneli!!!bez urazy ludzie praktycznie bez wykształcenia zarabiająo 100 % więcej niż potencjalni pracownicy KAS :D , którzy kontrolują ,wystawiają decyzje,narażają swoje życie i zdrowie sami zresztą wiecie... tu jest kaplica drodzy Panstwo!!! Piepszenie związków (nieustanne) o utrzymaniu miejsc pracy i wciskanie kitu ludziom ,że o coś walczą i działają-jeden wielki blef. Kiedy w końcu upomnimy się o godziwe zarobki???? Trzeba walczyć o wyższe płace!!! To jest najważniejsze!!!!! Chińczycy, nie chcą u nas pracować za 1500 zł netto...Q-wa a my ile mamy??? Ludzie!!!!!!!Co to jest????? Duuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppaaaaaaaaaaaaaaa!!!
 
Czy wy tez nie mozecie juz słuchac o świetnie rozwijającej się gospodarce ii rosnących pensjach. Aż mi sie przekręca w żółądku, bo u nas takie dno.
 
niestety

a jak myślicie. gdyby były wysokie pensje to zjawisko korupcji wśród celników umarłoby śmiercią naturalną? ja myślę, że tak. gdyby człowiek miał godziwą pensję, dobre warunki pracy i pewnosć tej pracy, 10razy zastanowiłby się czy wziąść. no i wypadku udowodnionego łapówkarstwa od razu na zbity pysk. nie chcę usprawiedliwiać samej korupcji niskimi pensjami ale to bardzo się łączy ze sobą.
 
Jesteśmy organizatorami ME w piłce nożnej. Idą duże zmiany i pieniądze. Panowie inżynierowie czas wziąć się do uczciwej roboty. Ktoś wydał na was pieniądze a wy tylko żadania. Reformę administracji skarbowej zostawcie fachowcom. Te 400 zł z MF to jak ktoś napisał jest dalszym poniżaniem funkcjonariuszy i pracowników izb celnych.
 
Back
Do góry