• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

nagrody pieniężne

J

jaa

Gość
witam. czy słyszeliście o nagrodach pieniężnych, które ma nam zaserwować MF? chodzą u nas takei pogłoski (około 300 pln na rękę)?
czy wiadomo Wam coś na ten temat?
pzdr mkc
 
Owszem... Nasz kochany Szef SC z okazji Świąt Wielkiej Nocy podzielił się z Nami "jajem" wartości ok. 300 - 350 zł do rączki ! ale kiedy nam nasi Główni Księgowi wypłacą? nie wiadomo... potrzymają troszkę żeby "jajo" urosło do wielkości strusiego :D ha
 
Kwota jest dla wszystkich funkcjonariuszy i cywili taka sama i w IC Gdynia wynosi 465,66 zł. brutto dla każdego (podobno bez wyjątków).
 
Wielki rympał

Nie liczcie na nagrody skarbki to jest prawdziwa uznaniówka SSC może przyznać nawet wszystkim ale jak nie jesteście kolesiami miłościwie panujacych to nic nie dostaniecie . Możecie tylko lizać łapę :lol: Prawda jest taka że SSC nie wnika w to kto dostał kto nie .
Nie był i nie jest zainteresowany losem pojedyńczego celnika. :lol:
Nigdy nie zamierzał i nie zamierza wnikać w kreowaną przez dyrektorów politykę kadrową jak ktoś ma pecha i nie należy do towarzystwa to nie ma szans na jakiekolwiek pieniądze,umiecie liczyć ......to liczcie na siebie. :lol: Daremne płacze i lamenty. :lol: Wielkie hasła to był tylko trik.......taki :wink: zrozumcie to ci którzy liczyliście na jakąś sprawiedliwość :lol:
 
Gosc powyzej chyba zle trafil i ma jakas traume,bo u mnie jak ktos nie choruje i naprawde dobrze pracuje,jest doceniany.
Moze mam farta,a moze po prostu pracuje z normalnymi ludzmi.
Sami dobrze wiecie,ze gro ludzi opieprza sie jak moze,ciagle "choruje",a potem lament,ze nagrody nie ma.
Troche obiektywizmu!
 
gościu co ty gadasz. Ja jestem młodym celnikiem ale podczas mojej pracy były już przynajmniej 4 nagrody a ja nie dostałem żadnej. Nigdy nie tłumaczyłem się u kierownika pracuję jak osioł , podpieram się nosem, robię wyniki .I co? Odpowiedz sobie sam czemu tak jest i nie pisz bzdur.
 
co to znaczy mlodym celnikiem?
U mnie jesli ktos nie choruje ,nie ma postepowania ZAWSZE dostaje nagrode!
Wiec wam po prostu wspolczuje,ze macie takich przelozonych!
 
tu nie dadzą nagrody-tam nie zalicza stazu po powrocie do sluzby , w jednej izbie tak -w drugiej nie, to zależy jak kto wstanie czy podejdzie do tematu
 
nagrody

MF napisał:
Do powyżej. Która to izba, który to urząd nie wypąłca wszystkim uprawnionym? Prosze podać.


nie będę pisać gdzie ale w moim urzędzie są takie sytuację, żeby ktoś dostał więcej innym sie zabiera wszystko mimo, iż są dobrymi pracownikami. Sam byłem w takiej sytuacji kiedyś, teraz już nie bo jestem kierownikiem :lol:
 
do MF Paragraf 22 jeśli znasz co to jest sprawiedliwość w tym usbeckim towarzystwie. W każdej z izb rządzi układ inżyniersko towarzyski. Trzeba działać tak jak minister Lipiec. Degradacja wszystkich funkcyjnych do 3 lub 4 ligi.
 
młody ze wschodu napisał:
gościu co ty gadasz. Ja jestem młodym celnikiem ale podczas mojej pracy były już przynajmniej 4 nagrody a ja nie dostałem żadnej. Nigdy nie tłumaczyłem się u kierownika pracuję jak osioł , podpieram się nosem, robię wyniki .I co? Odpowiedz sobie sam czemu tak jest i nie pisz bzdur.

to może zmień podejście do pracy i zobacz co ci się bardziej opłaca....
gość napisał:
do MF Paragraf 22 jeśli znasz co to jest sprawiedliwość w tym usbeckim towarzystwie. W każdej z izb rządzi układ inżyniersko towarzyski. Trzeba działać tak jak minister Lipiec. Degradacja wszystkich funkcyjnych do 3 lub 4 ligi.

czy w każdej izbie inżynierowie są nieco bliżej wierchu ??
 
Back
Do góry