• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nagrody IV kwarał 2021

strurz

Aktywny użytkownik
Dołączył
21 Styczeń 2016
Posty
222
Punkty reakcji
81
Witam może ktoś się orientuję kiedy będą wypłacane nagrody w grudniu 2021 roku i ile jest tzw "pul" Nagród?
 
3 pule, pierwsza chyba po niedzieli.
Aczkolwiek nie spodziewał bym się że wszyscy zostaną obdarowani kompletem nagród.
 
Witam może ktoś się orientuję kiedy będą wypłacane nagrody w grudniu 2021 roku i ile jest tzw "pul" Nagród?
Jedni czekają na pulę nagród w tym roku, inni walczą skutecznie o przyszłość w sejmie i na komisjach.
Jaka determinacja, taka nagroda.
 
Ostatnia edycja:
Jedni czekają na pulę nagród w tym roku, inni walczą skutecznie o przyszłość w sejmie i na komisjach.
Jaka determinacja, taka nagroda.
Jaka służba, takie związki. Gdyby związkom zależało na naszych interesach jako ogółu, skłonne by były do kompromisów i wspólnego stanowiska. A u nas każdy sobie rzepkę skrobie.
 
Jaka służba, takie związki. Gdyby związkom zależało na naszych interesach jako ogółu, skłonne by były do kompromisów i wspólnego stanowiska. A u nas każdy sobie rzepkę skrobie.
Nie raz tutaj na forum słuchać było. Nie płacisz, nie jesteś to się nie dowiesz. Za dużo mamy związków. Każdy przypisuje zasługi a przegraną zwala na inne. Celnicy co jedyne nigdy nie szły na kompromis
 
Nie raz tutaj na forum słuchać było. Nie płacisz, nie jesteś to się nie dowiesz. Za dużo mamy związków. Każdy przypisuje zasługi a przegraną zwala na inne. Celnicy co jedyne nigdy nie szły na kompromis
Łatwiej chyba należeć do związku i otrzymywać wszystkie informacje na e-mailu, a nie mieć pretensje na forum ...
 
Tak a w którym miejscu?
Od związkowców :) Po fakcie niektóre izby wprowadziły "Portal Pracowniczy" i na nim się można dowiedzieć. Są też informacje na wewnętrznej stronie IAS (nie zawsze). Zgadzam się to jest informacja publiczna i nie może być ukrywana przed osobami spoza związków. Każdy IAS jednak ma swoje rozwiązania...
 
Z przekazanych mi informacji to są UCS gdzie mają płacić od 7 do nawet 9 tys. A z "informacji" w Katowicach chodzą słuchy że ma być do 3,5 tys .... Super. UCS który jest drugi w Polsce, ludzi jest tyle co kot napłakał i nawet nie potrafią dać 5 z przodu ...... ŻAL.PL WSTYD dla Nowego Pana Dyrektora ......
 
Z przekazanych mi informacji to są UCS gdzie mają płacić od 7 do nawet 9 tys. A z "informacji" w Katowicach chodzą słuchy że ma być do 3,5 tys .... Super. UCS który jest drugi w Polsce, ludzi jest tyle co kot napłakał i nawet nie potrafią dać 5 z przodu ...... ŻAL.PL WSTYD dla Nowego Pana Dyrektora ......
Oj tam, oj tam...przecież następstwo zobowiązuje :mad:
 
Z przekazanych mi informacji to są UCS gdzie mają płacić od 7 do nawet 9 tys. A z "informacji" w Katowicach chodzą słuchy że ma być do 3,5 tys .... Super. UCS który jest drugi w Polsce, ludzi jest tyle co kot napłakał i nawet nie potrafią dać 5 z przodu ...... ŻAL.PL WSTYD dla Nowego Pana Dyrektora ......
A w jakiej Izbie takiej kwoty. Bo w Białymstoku to będzie tez 3.5 tys brutto
 
Tylko słyszałem a nie że wiem na pewno ... W Warszawie i Rzeszów ... Ale tak jak powiedziałem tylko tak słyszałem a ile w tym prawdy to nie wiem .....
 
Jak na razie w Wawie na koncie pustka aż wiatr hula. Nie wiem dlaczego cała Polska jest przekonana, że w stolicy to niewiadomo co - same kokosy. A prawda jest taka, że jest nieraz gorzej niż w innych izbach, bo bliżej MF i przełożeni chcą się wykazać licząc na słynne poklepanie po plecach i być może w przyszłości karierę w MF. Jak rozmawiam z tymi, co przeszli z innych izb, to wszyscy jak jeden mąż przeżywają takie rozczarowania, że przecież dodatek stołeczny i inne brednie. Uwierzę jak zobaczę.
 
Jak na razie w Wawie na koncie pustka aż wiatr hula. Nie wiem dlaczego cała Polska jest przekonana, że w stolicy to niewiadomo co - same kokosy. A prawda jest taka, że jest nieraz gorzej niż w innych izbach, bo bliżej MF i przełożeni chcą się wykazać licząc na słynne poklepanie po plecach i być może w przyszłości karierę w MF. Jak rozmawiam z tymi, co przeszli z innych izb, to wszyscy jak jeden mąż przeżywają takie rozczarowania, że przecież dodatek stołeczny i inne brednie. Uwierzę jak zobaczę.
Tutaj zawsze spadochroniarze ze Świętokrzyskiej mieli miękkie lądowanie. Nas alokowano, żeby zrobić miejsce miernym, ale wiernym.
 
Back
Do góry