• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nagrody 2021

Podzieliłem zdalne (urlop), 8.800 PLN na 8 osób, po równo, czego od jakiegoś czasu nie lubi kierownictwo, ale chyba jakoś przełknęło. Było hasło, że to premia (nagroda) za II kwartał. I nie jest to dodatek zadaniowy, bo ten będzie osobno płacony. Ponoć było 1.200 PLN na pracownika, ale jak zwykle NUS zabrał stówkę na swoje potrzeby, i dobrze, bo zawsze znajdzie się ktoś kto nie dostał kiedyś za umówioną pracę, a teraz jest okazja, żeby wyrównać zaległe zobowiązania.
na urlopie? a nie masz zastępcy?
 
Mam. Nawet zaproponowałem, żeby pracownicy sami podzielili premię (nagrodę). Nie chcieli. Cóż było robić, trzeba było podzielić. A urlop trochę roboczy. A poza tym antyszczepy i foliarze nie wychodzą dziś na plażę.
 
Zauważyłem pewną prawidłowość, jak tylko pojawi się temat w którym jest mowa o pieniądzach, podwyżkach, nagrodach czy premiach to zaraz na celniczym forum aktywizują się zawodnicy pod tytułem Mały, retronix, fajer, Rey i inni podatkowcy. Chociaż, chyba źle nie zarabiają czego przykładem jest Mały.
Pieniądze to nie wszystko, w życiu trzeba czegoś więcej...
jeszcze więcej pieniędzy.

 
@stefan 123 bo ja nie jestem leniwy i od lat ciężko pracuję. Od dawna się już nie odzywam, a skoro ktoś na forum Rzeszowa zapytał o oszczędności to powiedziałem co wiem. Ale skoro to razi tak zacnych funkcjonariuszy jak Ty to już nie będę się udzielał.
 
18.10 miały odbyć się rozmowy z DIAS-em dot. wypłaty nagród za III kw. Odbyły się te rozmowy? Bo tradycyjnie, nikt nic nie mówi.
 
Back
Do góry