• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór do służby 2020

Starać się o przyjęcie do służby ?

  • Tak

  • Nie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Osoba, która zatwierdziła ten film i wpuściła go do internetu powinna zostać dyscyplinarnie wypierdolona z pracy/służby. Takiej amatorki nie widziałem nigdzie. Związek Harcerstwa Polskiego ma na wyższym poziomie prowadzone Social Media. Dziś w dobie Facebooka nawet nie ma profilu naszej służby.

Najlepszy hit z tego filmu oprócz montażu z lat 90: Informacja o naborach --> IAS Warszawa...a tam brak naborów.
 
Taaa........................Powiem w ten sposób......Kiedy zaczynałem służbę miałem swojego "nauczyciela zawodu". To nie był młody wiekiem ani służbą młody człowiek. Wdrożyłem się. Minęły lata..... Większość z tamtych funkcjonariuszy odeszła z osiągniętym wiekiem na emerytury. Ja byłem wtedy "młody". Miałem 36 lat. Mijały lata. Wydawało mi się, że będę wykonywał to czego mnie nauczono. Początkowo tak było ale z biegiem lat zaczęto mnie rzucać w różne miejsca . Zapewne byłem "świetny" albowiem inni wciąż byli tam gdzie byli. Mijały lata. Zatoczyłem "krąg". Nie wykonywałem tego czego mnie nauczono ale ważnym było, żebym się "przewietrzył". W 2017 jak wiadomo nastąpiła tzw. "reforma" Ostałem się ale to nie oznacza, że byłem zadowolony z koncepcji moich wyższych przełożonych. Grupa, w której pracowałem miała wyniki i to całkiem niezłe. Tylko co z tego?! Przyszedł facet i powiedział, że to nie ma znaczenia /chodziło o handel fajami na bazarach/. Priorytetem są fabryki faj. Zapomniał o jednym. Żeby fabryka działała muszą być odbiorcy a odbiorcami są właśnie ci na bazarach. Zostaliśmy rozwaleni /grupa/. Pan tu pani tam..................Nikt się nie ostał. Większość odeszła na emki nie widząc już dla siebie miejsca.. Grupy mobilne SENT.......no proszę..................samochody, broń , amunicja - tylko po co?! Wystarczy, że ustawiają się zwykle w jednym miejscu a chachmęty przez CB-radio podają sobie info. Ciągły brak profesjonalizmu. Nie funkcjonariuszy ale tych, którzy powinni być odpowiedzialni za działania. Idiotyczne decyzje. teraz najważniejsze. Filmik piękny, bomby miny karabiny................tyle tylko, że tak nie wygląda służba. Młody "rambo" łyknie jak indor kluskę. Hej "rambo" zastanów się bo możesz wylądować w magazynie depozytowym w L. Wcale nie jest powiedziane, że awansujesz po 5 latach. Tyle w temacie.
 

Osoba, która zatwierdziła ten film i wpuściła go do internetu powinna zostać dyscyplinarnie wypierdolona z pracy/służby. Takiej amatorki nie widziałem nigdzie. Związek Harcerstwa Polskiego ma na wyższym poziomie prowadzone Social Media. Dziś w dobie Facebooka nawet nie ma profilu naszej służby.

Najlepszy hit z tego filmu oprócz montażu z lat 90: Informacja o naborach --> IAS Warszawa...a tam brak naborów.
Przecież to zrozumiałe, idzie "centralizacja" naborów.
Potem rozrzut w teren...służba nie drużba... jak u zaprzyjaźnionych👮‍♂️ 👮‍♀️, choćiaż, tam bardziej stabilnie.:cool::cool:
 
Przecież to zrozumiałe, idzie "centralizacja" naborów.
Potem rozrzut w teren...służba nie drużba... jak u zaprzyjaźnionych👮‍♂️ 👮‍♀️, choćiaż, tam bardziej stabilnie.:cool::cool:

Tylko kto tu przyjdzie za takie pieniądze i loterie dotyczącą lokalizacji? Jedynie desperaci albo... niech każdy sam sobie odpowie (wielu takich pyta na tym forum o to samo).
 
Ktoś się orientuje na jaki mnożnik można liczyć we Wrocławiu na stanowisku specjalisty, oraz czy jest możliwość negocjacji ?
 
Naprawdę w KAS jest aż tak źle? Jestem na etapie testu kompetencji i zamarzyło mi się zostać przewodnikiem psa, ale po tylu negatywnych komentarzach zacząłem się zastanawiać. Czy serio jest tutaj takie bagno, a może po prostu, dobrze tam gdzie nas nie ma?
 
Naprawdę w KAS jest aż tak źle? Jestem na etapie testu kompetencji i zamarzyło mi się zostać przewodnikiem psa, ale po tylu negatywnych komentarzach zacząłem się zastanawiać. Czy serio jest tutaj takie bagno, a może po prostu, dobrze tam gdzie nas nie ma?
Człowiek dojrzały wie, że w życiu jest niezwykle trudno o obiektywną opinię, więc po przeczytaniu
choćby paru procent opinii (w różnych tematach - więcej nie sposób), mądrzejszym nie będzie.

Jeśli mogę coś poradzić - czytając tu o służbie (celno-skarbowej) w KAS, nie skupiaj się na myślach
ale na wypunktowaniu faktów. Dopiero potem poproś o opinię o kolejnych (każdy odrębnie).
Jako pierwszy punkt, proponuję - "czytelna ścieżka kariery zawodowej" ...
 
Człowiek dojrzały wie, że w życiu jest niezwykle trudno o obiektywną opinię, więc po przeczytaniu
choćby paru procent opinii (w różnych tematach - więcej nie sposób), mądrzejszym nie będzie.

Jeśli mogę coś poradzić - czytając tu o służbie (celno-skarbowej) w KAS, nie skupiaj się na myślach
ale na wypunktowaniu faktów. Dopiero potem poproś o opinię o kolejnych (każdy odrębnie).
Jako pierwszy punkt, proponuję - "czytelna ścieżka kariery zawodowej" ...
Dziękuje mistrzu, tak spróbuje działać.
Niech moc będzie z nami
 
Naprawdę w KAS jest aż tak źle? Jestem na etapie testu kompetencji i zamarzyło mi się zostać przewodnikiem psa, ale po tylu negatywnych komentarzach zacząłem się zastanawiać. Czy serio jest tutaj takie bagno, a może po prostu, dobrze tam gdzie nas nie ma?
Akurat to jest ciekawa droga, ale wiedz, że jak ją obierzesz to już nie będzie powrotu, chyba rozumiesz - odpowiedzialność za kolejnego funkcjonariusza - psa. Będziesz trochę niezależny, czekają Cię częste szkolenia, ale moim zdaniem warto, jeśli lubisz czworonogi i masz warunki w domu.
 
Akurat to jest ciekawa droga, ale wiedz, że jak ją obierzesz to już nie będzie powrotu, chyba rozumiesz - odpowiedzialność za kolejnego funkcjonariusza - psa. Będziesz trochę niezależny, czekają Cię częste szkolenia, ale moim zdaniem warto, jeśli lubisz czworonogi i masz warunki w domu.
Szkolenia, czworonóg i niezależność mi pasują, niestety nie mam jeszcze warunków, ale pracuje nad tym
 
Akurat to jest ciekawa droga, ale wiedz, że jak ją obierzesz to już nie będzie powrotu, chyba rozumiesz - odpowiedzialność za kolejnego funkcjonariusza - psa. Będziesz trochę niezależny, czekają Cię częste szkolenia, ale moim zdaniem warto, jeśli lubisz czworonogi i masz warunki w domu.
NO i ....druga połowa, też lubi psy, gorzej jak "kociara" 😻
 
Back
Do góry