• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

NABÓR 2011 Młodszy Specjalista Służby Celnej

Status
Zamknięty.
To nie podlega żadnej dyskusji ustawa, konstytucja, unia europejska tip top. Liznąłem kilka testów w ciągu ostatnich miesięcy, proponuje poczytać o przewodnictwie w UE, unia celna, podstawy KPA.
 
Na jednym z Naborów było dużo pytań technicznych, ogólna wiedza z budowy samochodu. Pytania o koncerny samochodowe, o samochody zasilane gazem i wiele innych ciekawych pytań:)
 
fajnie ze cos tam podpowiedziales jak to moze wygladac, no coz zobaczymy, a powiedzcie mi ile pkt trzeba zdobyc zeby przesc dalej
 
Oficjalnie 24 punkty, z tym że na jedno wolne stanowisko służbowe kwalifikuje się pięciu kandydatów, więc poprzeczka może być wyżej ustawiona np od 30 lub więcej punktów. Wszystko zależy od tego na ile punktów napisze test większość kandydatów.
 
Połowa powinna przejść do kolejnego etapu, ciekawsza rywalizacja będzie na teście sprawnościowym. Zapewne jakiś funkcjonariusz z grupy mobilnej będzie Nam liczył pompki,brzuszki.Nie zapomnijmy o mobilizujących okrzykach (gleba, niżej, głębiej, wyżej, mocniej)
 
W ostatnich naborach w których uczestniczyłem poprzeczka była dość wysoko zawieszona 34 i 30 pkt.
 
Ostatnim razem walczyłem w Białej Podlaskiej, ale nie mam miłych wspomnień związanych z Izbą w Białej. Jestem ciekawy w jakim wydziale pracujesz Przemen? WZP ?
 
Sprawnosciowka hmm poprzeczka jest nisko ustawiona chyba ze czy szybciej tym wiecej pkt. Np 50 pompek wiecej pkt . Bo zeby przejsc to wystarczy sie trodzke ruszac
 
To wszystko zależy kto i jak będzie liczył pompki i brzuszki, nie sztuka zrobić 50 pompek, sztuką jest zrobić 25 które Ci Inspektor zaliczy. Osobiście zrobiłem 37 pompek na ostatnim NABORZE z czego Inspektor policzył mi tylko 20, także skupmy się na poprawnym wykonaniu pompek i brzuszków http://www.100pompek.pl/jak-cwiczyc-pompki Brzuszki to już inna bajka ręce splecione NA KARKU NIE NA GŁOWIE(czas ucieka a Inspektor nie liczy poprawnego powtórzenia), stopy pod ostatnim szczebelkiem płasko na parkiecie, mi osobiście lepiej na pierwszym szczebelku;) Bieg koperta, warto zainwestować w buty które nie będą się ślizgały(miałem dwie pary na zmianę). 1000 dużo zdrowia. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
w kazdej słuzbie osoby odpowiedzialne za nabór bardzo dokładnie sprawdzaja kandydatów. tal jak mysle po sobie to jedynie brzuszki bedzie trzeba sie sprezyc, cala reszta to wymagania nie sa zbyt wysokie, zwłaszcza 1000m 4:15 to naprrawde nie jest nic trudnego, patrzac np na straz pozarna tam jest 3:00. pozdrawiam
 
Yano w takim razie walcz o pracę w Straży Pożarnej, zapisz się do OSP dostaniesz kilka punktów więcej, zrób kurs medyczny(pierwszej pomocy), zrób prawo jazdy kategorii C.
 
Moim celem bylo porownanie jakie sa normy. W kazdej sluzbie trzeba byc sprawnym ,wiec nie narxekajcie bo kryteria sa bardzo niskie. Nie ma co sie spinac jak jeszcze nikt nie doszedl do 2 etapu :)
 
moim zdaniem takich pytan mozna bylo sie spodziewac. ogólnie było dość prosto ;] a ty co sadzicie
 
30% pytań powtarza się z testami do innych służb mundurowych, 9 maj (Dzień Ziemi) Dniem Unii Europejskiej, o ile się nie mylę w 2008 roku była 50 rocznica podpisania traktatu... to pytanie też pamiętam z innych testów, pytanie o Wałęsę i Szymborską także często powtarzane, pytanie o Jednostki Samorządu Terytorialnego nie pamiętam dokładnie pytania ale chodziło o GMINĘ... piszcie jakie pamiętacie pytania i odpowiedzi.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry