• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

NABÓR 2011 Młodszy Specjalista Służby Celnej

Status
Zamknięty.
....i w końcu doczekaliśmy się terminu testu, szkoda tylko że to piątek a nie sobota ale lepsze to niż ciągłe oczekiwanie.
 
Chyba pojade, ale im bliżej do testów tym bardziej mi sie nie chce, a i trochę daleko mam.
 
Przemem, czym spowodowane jest tak długie oczekiwanie na pierwszy test. Braki personalne?

Przepraszam, że tak długo, ale nie było mnie na forum...

Czy m jest spowodowane ciężko stwierdzić...pracuje w zupełnie innej komórce, ale to żadna nowość zazwyczaj nabory ciągną się miesiącami...

dla Was to lepiej pewnie połowa kandydatów już umarła ze starości, a połowa znalazła pracę :p

Powodzenia i do zobaczenia na służbie :cool:
 
Przemen nie pierwszy i nie ostatni raz próbujemy swoich sił w naborach do Służby Celnej, nie raz myśleliśmy że złapaliśmy Pana Boga za pięty i co? NIC!!!. Życzę Wszystkim uczciwej rywalizacji w poszczególnych etapach Naboru.
 
więc może ta robota po prostu nie jest dla Was, bez obrazy oczywiście...ale kryteria są jasno sprecyzowane...nie każdy musi być celnikiem...

przestrzegam, że wbrew powszechnej opinii nie jest to ciepła posadka, o czym część z Was zapewne sama się przekona...

ale jednocześnie wiele osób świadomie się tu przyjmowało i nie żałują pewnie swojej decyzji...

niech wygrają najlepsi i Ci, którzy mają świadomość, że to służba Ojczyźnie, a nie ciepły stołeczek...
 
Ostatnia edycja:
5 letnie studia prawnicze, 38 pkt test wiedzy, test sprawnościowy zdany, wynik testu psychologicznego ponad przeciętny,rozmowa z wynikiem pozytywnym, ankieta bezpieczeństwa wypełniona i co? LISTA REZERWOWA. Po wypełnieniu ANKIETY BEZPIECZEŃSTWA Dyrektor zwiększa liczbę osób z 15 na 16(Oczywiście nikt o tym nie wiedział, nie było żadnej informacji na stronie internetowej.Dodam że jestem miło zaskoczony oficjalnym zwiększeniem liczby etatów w IC Kielce). Jako 16 dostaje się siostra funkcjonariusza SC. Przemen uważasz to za grę fair play? Pomimo wszystko za każdym razem próbuję i walczę o pracę w Służbie Celnej.
 
ponadto zaznaczam, iż 80% nowo-przyjętych ma ukończone studia wyższe prawnicze, administracyjne lub politologiczne na uczelniach publicznych...także poprzeczka stoi na prawdę wysoko....

kiedyś do "walenia tłukiem" na OC wystarczyło średnie wykształcenie...teraz tłuczki są o wiele bardziej skomplikowane, więc od nowo przyjętych należy oczekiwać znacznie więcej...:D:cool:
 
kiedyś do "walenia tłukiem" na OC wystarczyło średnie wykształcenie...teraz tłuczki są o wiele bardziej skomplikowane, więc od nowo przyjętych należy oczekiwać znacznie więcej...:D:cool:

To nie tak - z tym tłukiem... Państwo "naprodukowało" magisterów, inżynierów, profesorków i doktorków i teraz trzeba coś z nimi zrobić:( Znam wielu ze średnim o niebo lepszych (czyt. mądrzejszych) od dzisiejszych mgr. inż....
 
Najlepszym przykładem jest zwiększona liczba osób pracujących Administracji, w urzędach miejskich i powiatowych przyjmowani są ludzie po szkole średniej tylko dlatego że należą do partii. Rozumiem że wyższe studia nie są warunkiem przyjęcia do Służby Celnej, ale uczciwe przeprowadzone postępowanie kwalifikacyjne należy się każdemu.
 
panowie nie ma co sie gorączkować, widzimy sie na teście :) Wszystkim zycze powodzenia....
 
Witam. Czy ktoś może orientacyjnie powiedzieć ile będzie trwał test wiedzy i o której mógłby się skończyć? Pozdrawiam.
 
Czas przeznaczony na napisanie testu to 40 min, ale większość ludzi zawsze kończy przed czasem. W okolicach 11 powinieneś byc już wolny.
 
chłopaki (i dziewczyny) nie wierzcie w teorie spiskowe, że stanowiska są obsadzone już dawno bla bla bla...

konkursy w IC Kielce są przeprowadzane obiektywnie i zaręczam, że ludzie z ostatnich naborów (4-5 lata wstecz aż do dziś) to fajni, inteligentni ludzie i ich obecność w Służbie nie jest dziełem przypadku...

dlatego dajcie z siebie 100%...jak ktoś ma jakieś pytania, chętnie pomogę :)
 
Z listy wynika że płeć piękna zdominowała ten Nabór, powiedz Nam Przemen czy w Izbie jest deficyt kobiet, czy w referacie w którym będziemy pracowali jest więcej mężczyzn? Może jakiś rachunek prawdopodobieństwa uda Nam się wyliczyć ;)Przemen co miałeś na myśli pisząc (DZIEWCZYNY) w nawiasach?
 
Ostatnia edycja:
bo na forum widzę samych facetów.

Co do szans kobiet i facetów, myślę, że są równe.
Chociaż Referat Dozoru to komórka pionu kontroli, więc gdybym to ja wybierał raczej preferowałbym mężczyzn...i w 80% pracują tam mężczyźni...
Z 2 strony co do stanowisk na sekretariat od zawsze pracowały tam kobiety :)...także głowa do góry ;)
 
A powiedzcie chlopaki jak wyglada test pod wzgledem pytan. Nie pytam o trudnosc tylko czy putania bardziej sa na logike czy ustawe trzeba znac na tip top.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry