• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Na wesoło

Bynajmniej ,ale są za to pigułki wiedzy a nawet rozwojowe kawy które mogą pobudzić kadry .Wybór miss i mistera KAS można być ująć w strategii przyszłych działań tej instytucji.
Będę się upierał przy tym, że przeszkód prawnych brak.
Nie istnieje ustawa, która zabrania głupoty u przełożonych ...
 
Dlaczego nie ogłosić wyborów miss KAS?
[/QUOTE]
Takie wybory już były i to ze 2 razy co najmniej ja tyle zarejestrowałem zaraz po połączeniu i utworzeniu tego b...u
 
Albo
Dlaczego nie ogłosić wyborów miss KAS?
Takie wybory już były i to ze 2 razy co najmniej ja tyle zarejestrowałem zaraz po połączeniu i utworzeniu tego b...u
[/QUOTE]

Ja nie pamiętam, ale można też ogłosić teleturniej rodzinny w KAS podobny do familiady bo instytucja jest tak bardzo rodzinna, że w skutek tz. chowu wsobnego , przyjmowania w oparciu o nepotyzm, powiązania, koligacje i układy grozi
jej swoista debiliada ..
 
Ja nie pamiętam, ale można też ogłosić teleturniej rodzinny w KAS podobny do familiady bo instytucja jest tak bardzo rodzinna, że w skutek tz. chowu wsobnego , przyjmowania w oparciu o nepotyzm, powiązania, koligacje i układy grozi
jej swoista debiliada ..

Brawo!
Nie twierdzę, że nie masz racji ale jak na wątek "Na wesoło", faktycznie zasuwasz suchary godne Karola ...
 
1000039133.jpg
 
Granica polsko - białoruska. Korek na trzydzieści kilometrów. Czas oczekiwania na odprawę kilkanaście godzin. Zniecierpliwiony polski kierowca TIR - a podchodzi do białoruskiego pogranicznika:
  • Ej, kolego!
  • No szto?
  • Wiesz kiedy Niemcy napadli na Polskę?
  • No znaju w 1939 ...
  • A wiesz kiedy napadli na was znaczy się wtedy jeszcze Związek Radziecki?
  • No znaju, w 1941 ...
  • A wiesz pan skąd się wzięły te dwa lata różnicy?
  • No nie znaju ?
  • Przez te wasze pieprzone formalności na granicy!
 
Nieśmiały chłopak dostrzegł przy barze piękną dziewczynę. Zebrał się wreszcie na odwagę, podszedł do niej i zapytał cicho:- Czy możemy chwilę porozmawiać? Dziewczyna popatrzyła na niego i wrzasnęła:- Nie! Chce się z Tobą przespać! Wszyscy w knajpie zamilkli, chłopak spiekł buraka, i wrócił chyłkiem do stolika. Po jakimś czasie dziewczyna podchodzi do niego i przeprasza:- Jestem studentką psychologii i badam jak ludzie zachowują się w kłopotliwych sytuacjach. Na to chłopak ile sił w płucach: - Dwie stówy Ci wystarczą?

  • W aptece:
  • Jakie prezerwatywy sprzedajecie?! Nie dość, że dziurawe, to jeszcze pękają!
  • Mało tego - dodaje stojący za nim w kolejce mały chłopczyk - one jeszcze spadywują!
 
Coś dla Ciebie Koluniu:

Kowalski wypadł za burtę statku i dopłynął do bezludnej wyspy. Po siedmiu latach widzi statek, z którego przypływa do niego seksowna blondynka w stroju bikini i mówi:
  • I co jesteś spragniony po tylu latach?
  • Nie żartuj, masz piwo?!
 
Back
Do góry