• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

likwidacja izby

izbowiec

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
79
Punkty reakcji
0
skądinąd się dowiedziałem, że nasza izba jest przeznaczona do likwidacji a my będziemy podlegać pod olsztyn...może to i lepiej??
 
A ja słyszałem że:

wariant 1: IC Olsztyn ma iść do rozwałki i podlegać pod IC Białystok
wariant 2: IC Olsztyn ma iść do rozwałki i podlegac pod IC Warszawa
wariant 3: IC Olsztyn ma iść do rozwałki i podlegać pod IC Gdynia

Chyba ktoś robi to specjalnie i rozsiewa takie informacje w celu hmmmm... niech każdy dopowie sobie sam.
 
Aha - jeszcze jedn wariant: IC Toruń do rozwałki i ma podlegac pod IC Olsztyn.


Gdzie postają takie informacje - może istnieje jakaś Centrala Kontroli Plotek zajmująca się taką propagandą.
 
niech zlikwidują wszystko. nareszcie się może ktoś weźmie i chwyci za dupę tą całą slużbę.
 
ja też jestem za likwidacją tej izby, ale dlatego że skończą się stołeczki dla niektórych, nie mogę się doczekać
 
Jedno jest niemal pewne(te plotki są zbyt głośne) o ile nie zmieni tego nowa KOALICJA.
DUŻO IZDEBEK MA ZOSTAĆ ZLIKWIDOWANYCH.
I cieżko będzie bronić likwidowanych izb celnych bo przecież będzie to prowadzone pod hasłem TANIEGO PAŃSTWA(jeżeli plotki się potwierdzą).
Przypominam wystąpienia Federacji ZZ z końca 2004r., gdzie przewodnicząca opowiadała się wprost za likwidacją izb i wzmocnieniem urzędów. Zgodnie z tym stanowiskiem Federacji izby miałyby zostać zlikwidowane do zaledwie kilku w skali kraju. Pytanie skąd wtedy wynikła ta inicjatywa Federacji ZZ.
Plotki potwierdzają teraz i właściwie już od pewnego czasu jedno, mianowicie że prawdopodobnie zniknie z mapy Polski sporo izb celnych. Niestety wcale nie musi to oznaczać wzmocnienia o kadry, finanse, logistykę itd. istniejących urzędów celnych. Federacja, jeżeli dobrze pamiętam, opowiadała się za zwiększeniem liczby jednostek w terenie(oddziały, urzędy) oraz zwiększeniem ich kompetencji o te właśnie zadania.
Musimy też wiedzieć, że izby mogą praktycznie zostać zlikwidowane z "dnia na dzień", bo wystarczy li tylko rozporządzenia Ministra Finansów. To straszne ale tak niestety mogą zrobić.
 
Ja nie widzę tak tego w czarnych kolorach, oczywiście mam na myśli likwidację izb celnych.W Białymstoku dawno trzeba było zlikwidować nawet w tym miejscu ziemię zaorać.Obawiam się tylko ,że dyrektorzy i naczelnikostwo załatwią sobie równie wygodne stołki w urzędach czy oddziałach, a my m.k.c dalej będziemy biedę klepać bo dyrektorstwo sobie premię napewno ukręci a ty łba nie podnoś bo karczycho zaliczysz. I po co człowiek kończył studia?wierzył ,że coś osiągnie w pracy, premie i awanse są dla" garbatych".
 
Back
Do góry