• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Kto wie jak wysokie będą nagrody w IC Łódź?????

Odmeldowywuje się "panie przewodniczący" że pełniłem służbę w miejscu pracy. Jeżeli "szanowny pan przewodniczący" nie raczył ruszyć swoich czterech literek i przejechać się po urzędach to niech nie liczy że ktoś będzie się gdzieś organizował. Albo "szanowny pan przewodniczący" nie wie, albo prędzej nie chce wiedzieć bo ma inny ukryty cel, ale bez bezpośredniego kontaktu z całą załogą to sobie może pomarzyć o jakiejkolwiek reakcji. Chociażby sobie wieszał na tych tablicach co chce i ile chce (bo email to i tak mają tylko starzy "zasłużeni" funkcjonariusze).
 
Harglem

No zaraz, zaraz, w każdym UC i IC są członkowie Zarządu ZZSC, którzy koordynowali działania, więc proszę mi tu nie "odwracać kota ogonem". Przypominam dla zapominalskich:
IC - Ania Węclewska i Urszula Andersz
UC PT - Halina Drążkiewicz
UCII port lotniczy - Marek Pilecki
UCII - Janek Podkówka i Agata Grzelak
UCI - Mirek Celmerowski
Kolega ma 5 lat i za rączkę trzeba Go było zaprowadzić do W-wa. Mamy XXI wiek i nowe techniki porozumiewania się. Zarząd ZZ starał się dotrzeć do max.ilości osób (podział pracy). Nadto właśnie na tej stronie zwracałem się do członków ZZ o podanie adresów e-mail celem udrożnienia wymiany informacji.
Członkowie ZZ, którzy mają w pracy skrzynki służbowe otrzymywali i otrzymują na bierząco informacje o pracach ZZ. Tak samo jest w przypadku osób które podały swoje e-maile prywatne.
Czy kolega Harglem podał Mi swój adres e-mail?
Telefon związkowy jest również ogólnie znany: 504182717. Osoby które potrzebowały informacji szczegółowych o wyjeździe do W-wa potrafiły jednak zadzwonić (wystarczyło tylko 1 raz, bo potem to Ja oddzwaniałem).
 
kolega BJ nie ma czasu na rozmowy z załogą on rozmawia tylko z ministrami:))))))-dla mnie ten przewodniczący chodzi na pasku dyrekcji.
 
liczę na 2000

Nagrody dla najbardziej aktywnych ok.2000 zł, czyli opłaca się być aktywnym i wspierać dyrekcję. Teraz mamy okazje bo w Izbie i urzędach przeprowadza kontrolę Państwowa Inspekcja Pracy.Podobne kontrole odbyły się w izbie i urzędach skarbowych. Wyniki były różne czasami niekorzystne dla kierownictwa. Myślę, że wytłumaczymy inspektorom jak ciężko pracuje nasze kierownictwo nad poprawą warunków pracy. Bo w sumie to w innych firmach są gorsze warunki pracy i płacy. Ma to znaczenie bo pewnie za chwilę uaktywnią się wszystkie kontrole w kraju np. SANEPID, może NIK badający nieprawidłowości w zakresie stanu sanitarnego lub wydatkowania budżetowych pieniędzy. Musimy wspierać dyrekcję wskazując na dokonania ostatnich 12 miesięcy. Przecież gołym okiem widać, że pracuje się nam lepiej i co najważniejsze za większe pieniądze i nagrody. I to należy przedstawiać tym wszystkim inspekcjom.
 
nagrody 1 kw.

Jak już macie liste nagrodzonych za 1 kwartał to dajcie na forum,tylko bez nazwisk,żeby mecenasowa znowu w ,, niszowym ,, związku nie interweniowała.Preferowane są oczywiście nagrody figlorajskie:eek:.
 
To jest tak żałosne że aż śmieszne! Znów te same gęby przy korycie. Warto "zapier..." w kadrach i lansować się ZOO!
Z tego co się orientuję to nagrody miały być za wybitne osiągnięcia, nowatorskie pomysły itd., a w 99% dostają je ludzie za to że kur... wykonują swoje zasrane obowiązki!!!
 
To jest tak żałosne że aż śmieszne! Znów te same gęby przy korycie. Warto "zapier..." w kadrach i lansować się ZOO!
Z tego co się orientuję to nagrody miały być za wybitne osiągnięcia, nowatorskie pomysły itd., a w 99% dostają je ludzie za to że kur... wykonują swoje zasrane obowiązki!!!

faktycznie,okazało się,że przy nagrodach za 2 kwartał odeszło niezłe świrowanie. Wielka Komisja przepchnęła Kierowniczo-Naczelnikowski Zespół d/s Wartosciowania za szczególne innowacje. Szczególne podziękowanie dla z-cy NUCA2 - komisarz AGI from FILIPINY za pieprzenie o wzorach niemieckich,a wprowadzenie peruwianskich.Strzeż sie meccenasowo bo drugi blond genius wyrabia sobie plecy w MF!
 
faktycznie,okazało się,że przy nagrodach za 2 kwartał odeszło niezłe świrowanie. Wielka Komisja przepchnęła Kierowniczo-Naczelnikowski Zespół d/s Wartosciowania za szczególne innowacje. Szczególne podziękowanie dla z-cy NUCA2 - komisarz AGI from FILIPINY za pieprzenie o wzorach niemieckich,a wprowadzenie peruwianskich.Strzeż sie meccenasowo bo drugi blond genius wyrabia sobie plecy w MF!
Zwykły funkcjonariusz może zapomnieć o nagrodzie choćby zapierd... padając na ryj i miał super pomysły nowatorskie i tak usłyszy, że tylko wykonywał swoje obowiązki. Szkoda gadać (i zapierd...), te nagrody to kolejna kasa ale nie dla psa:mad:
 
Ostatnia edycja:
Dla mnie konkluzja jest więcej niż bardzo prosta ! Poprostu " DUZI " chłopcy
i dziewczynki muszą się czegoś konkrentnego, namacalnego przestraszyć
i w związku z tym zacząć intensywnie myśleć innymi częściami ciała
niż do tej pory.A tak, to mamy kolejny raz / nie ostatni ! /, to mamy mamy !
 
Znowu zadyma, mecenasowa wróciła z urlopu. Trzeba ciąć nagrody,ale jak? Wieśka Gumowe Ucho ma w kontrakcie nagrody co kwartał. Tumek i Pietrek też(chociaz pietrek ma minusa za spierd...ną akcję z Inspekcją z Gdańskiej). Co robić, ku..a, co robić! Przecież mamy WZP, oddziały i dozory. Wiadomo, że sobie dorobią. Tniemy? Tniemy !
A Wieska co, cukinie ma na rynku opylać? Przeciez to nie uchodzi, ona ma kontrakt.
 
bądź człowiekiem, wieśka ma kredyt we frankach,jeden z diców spłaca alimenty, z czego mają natrzepać ?
w solach czy bolivarach to u Jarka
 
Bajzel to mamy większy niż na kolei.Obce słowo w zasobach dyrekcji "przyzwoitość" Jeśli po październiku czyli po wyborach nic się nie zmieni to trzeba spierdzielać. Bo znikad pomocy. Jajcek kaplica ma wszystko w dupie, podobnie jak ta cała rządowo-poselska koalicja. Im wystarczy, że Dorka ma dobry kontakt z naszym katabasem. To że burdel i kasa przecieka między palcami nikogo nie interesuje. Typowy kraj z Ameryki Południowej. Maniana i strzelanie do turystów płynących kajakiem. Teraz podobno chca wypierdolić kolegę za wóde ręcami beżowej ekspertki . Szkoda, że nie byli tacy odważni kilka lat nazad jak pili wódę przywożoną z granicy na szkoleniach, robili składki na komisje egzaminacyjne i tańczyli na stołach. To się nazywa być przyzwoitym inaczej Droga Dyrekcjo.
bądź człowiekiem, wieśka ma kredyt we frankach,jeden z diców spłaca alimenty, z czego mają natrzepać ?
w solach czy bolivarach to u Jarka
 
Ostatnia edycja:
Bajzel to mamy większy niż na kolei.Obce słowo w zasobach dyrekcji "przyzwoitość" Jeśli po październiku czyli po wyborach nic się nie zmieni to trzeba spierdzielać. Bo znikad pomocy. Jajcek kaplica ma wszystko w dupie, podobnie jak ta cała rządowo-poselska koalicja. Im wystarczy, że Dorka ma dobry kontakt z naszym katabasem. To że burdel i kasa przecieka między palcami nikogo nie interesuje. Typowy kraj z Ameryki Południowej. Maniana i strzelanie do turystów płynących kajakiem. Teraz podobno chca wypierdolić kolegę za wóde ręcami beżowej ekspertki . Szkoda, że nie byli tacy odważni kilka lat nazad jak pili wódę przywożoną z granicy na szkoleniach, robili składki na komisje egzaminacyjne i tańczyli na stołach. To się nazywa być przyzwoitym inaczej Droga Dyrekcjo.


jesteś moim idolem,jestem ze wschodu, tu jest jeszcze gorzej,trzeba prostować kosy,konie siodłać,bojówki zbierać bo złe idzie a złe trzeba krwią zalać,żeby nigdy nie wróciło,bo kto się boi zawsze będzie niewolnikiem
 
Back
Do góry