• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Koryto plus czy niechlujstwo w oświadczeniach majątkowych Szefa KAS?

Wątpię, czy ktokolwiek dostanie tę sprawę przecieczcież to taki "zasłużony człowiek". W tym kraju prawo jest tylko dla malutkich nie mylić z Banasiem. Przecież to wielki mały człowiek. Oni wszyscy tacy prawi. Po to walczyli o Polskę, aby dziś z tego korzystać !, a czerpią całymi garściami.
 
:), ha, zatem jak nazwiemy człowieka bez rozumu, któremu na dodatek nieśmiertelność się włączyła?
- bezrozumny czy głupi? - choć mnie się zdaje, że nawet to ostatnie określenie będzie komplementem.

[video]
 

Ja rozumiem rozgrzeszenie w TV Trwam ale jak się ma różaniec do Alg czy też pokoju na godziny ?
 
@ocl Widzę, że przeczesujesz cały internet w poszukiwaniu informacji....i bardzo dobrze(y):D.
Wstyd mi, że taki "mało przejrzysty biznesmen" był moim szefem i przyczynił się do zwolnienia, przy okazji tej gównianej reformy, wielu dobrych funkcjonariuszy.
Ten DZBAN przyznał się w TV do oszukiwaniu na podatku od wynajmu nieruchomości. Obawiam się, że do dzisiaj nie rozumie co głupiego powiedział.... taki trochę nieogarnięty typ. Mam nadzieję, że ten pancerz mu odpadnie i dostanie sromotne klapsy na dupę;).
 
@ocl Widzę, że przeczesujesz cały internet w poszukiwaniu informacji....i bardzo dobrze.
Wstyd mi, że taki "mało przejrzysty biznesmen" był moim szefem i przyczynił się do zwolnienia, przy okazji tej gównianej reformy, wielu dobrych funkcjonariuszy.
...

To bardzo dobrze, że GŁOŚNO "wypływa" więcej informacji o tym kimś.

Bardziej mnie jednak mierzi fakt, iż informacje te były znane ... zanim powstała KAS!
Dlatego też wciąż dręczy mnie myśl, że - być może - była szansa na powstrzymanie tej
chorej "maszyny", a także niekomfortowe poczucie dokonywania zemsty poniewczasie.

Smutnym jest - gdyby nawet te parszywe czyny wiadomej osoby zostały ukarane - to
na odwrócenie konsekwencji jej działań, czy nawet sensowne zadośćuczynienie osobom
przez nie skrzywdzonym, szanse podjęcia odpowiedzialności przez Państwo są mizerne ...
 
Ciekawe czy są nagrania z wizyt gości w pokojach kamienicy, kto ewentualnie nimi dysponuje, czy uzyskanie takich nagrań nie było celem rozpoczęcia tam tego rodzaju działalności, i wreszcie, kto był inspiratorem, spiritus movens, całego przedsięwzięcia...

Historia zna podobne sytuacje na świecie...
 
Back
Do góry