• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Koryto plus czy niechlujstwo w oświadczeniach majątkowych Szefa KAS?

Wideo warte obejrzenia. Banaś szuka wyjścia... z Sejmu.
 
Co Państwo powiecie na te piardy?:

(...) List zawiera też mnóstwo pozytywnych ocen dotychczasowej działalności Banasia. Chodzi m. in. o czasy, gdy sprawował funkcję szefa Krajowej Administracji Skarbowej: "Strach tych, którzy w swoim przerażeniu zdali sobie sprawę z tego, że po wypełnieniu zadania zatrzymania strumienia setek miliardów złotych, które płynęły do ich złodziejskich kieszeni, zatrzymasz jeszcze większe sumy, które być może jeszcze nadal tam błądzą" –czytamy w liście do szefa NIK. W odniesieniu do jego osiągnięć jako Ministra Finansów, członkowie Stowarzyszenia piszą: "To właśnie Ty, Marian Banaś – jako Minister Finansów RP opracowałeś osobiście i złożyłeś na ręce Prezesa Rady Ministrów zrównoważony bilans przychodów i rozchodów naszego Państwa – tego dotąd nikt nie dokonał". (...)

 

(...) - Mogę potwierdzić, że prezes NIK Marian Banaś w formie pisemnej odniesie się do protokołu z kontroli Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Dzisiaj zostanie skierowane stanowisko w tej sprawie do CBA - informuje Wirtualną Polskę Zbigniew Matwiej z NIK.
Według przepisów urzędnik miał 7 dni na ustosunkowanie się do protokołu. Odebrał go osobiście w ubiegłą środę, odmawiając podpisania. (...)

czy może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego gość z niku zabiera głos w sprawie kontroli mańka przez cba?
bo jakoś mi to nie pasuje.
jeszcze ta głupawa odmowa podpisania protokołu pokontrolnego.
maniek rozum całkiem stracił czy nigdy go nie miał?
 
1572028410667.png
 
Afera w NIK. "To jest trochę tak, jakby Al Capone został ministrem sprawiedliwości w USA"

Rzecznik prezydenta: Sprawa Banasia nie powinna mieć nigdy miejsca. Poza wszelką dyskusją
 
Back
Do góry