• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Koronawirus

1. Moim zdaniem takie twierdzenie jest nieuprawnione. Podałem argumenty a nie tak bo tak.

2. Nie zawsze tak było, np. na miedzy czy w grupie kontrolnej. W oc gdzie jestem kierownik po prostu dobrze planuje. I jest ok, póki coś nagle nie wyskoczy.

3.ok
 
Jak trąbią media przybyło maseczek (około 7 milionów) i rękawiczek które już zostały rozdysponowane.
A co z utylizacją zużytych maseczek i rękawiczek?????????????????????????


Moim skromnym zdaniem przy każdym sklepie powinien być osobny kosz do którego powinniśmy wrzucać tylko zużyte maseczki i rękawiczki, inaczej wszystko to trafi na wysypiska śmieci. :unsure::unsure::unsure:
 
Nas widzą jak trzeba dopilnować ich interesu, żeby lewa ropa nie pojawiała się w obrocie. A to co robią funkcjonariuszki i funkcjonariusze na granicy, się nie liczy.
Wstyd. I żenada... więcej prywatnego na orlenie nie zatankuję - służbowy - muszę.
 
Nas widzą jak trzeba dopilnować ich interesu, żeby lewa ropa nie pojawiała się w obrocie. A to co robią funkcjonariuszki i funkcjonariusze na granicy, się nie liczy.
Wstyd. I żenada... więcej prywatnego na orlenie nie zatankuję - służbowy - muszę.
szanowny @dale nie tylko na granicach, przecież wewnątrz kraju cały czas jest nad tym nadzór (wszystkie petrochemie orlenowo lotowskie i inne?), SENT etc.
 
Przede wszystkim wewnątrz kraju (granicy wewnętrznej), bo większość lewizny leciała z Niemiec.
 
Pisałem o dwóch niezależnych sytuacjach - lewiźnie z Unii i o kontroli oraz ryzyku na granicy, w związku z koronawirusem. Taki skrót myślowy.
SENT jest mi znany również.
 
chiny przy pomocy koronowirusa zaatakowały cały świat. potrzebujemy drugiego procesu norymberskiego:

[video]
 
Ostatnia edycja:
Dziś wybrałem się dna zakupy w maseczce i powiem Wam tylko jedno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Te pier*****e maseczki mnie i wszystkich starszych ludzi szybciej wykończą niż korona wirus. :mad::mad::mad:

Może i stary już jestem, ale nie wyobrażam sobie, naginać codziennie w maseczce jak będzie ze 30 stopni lub więcej. :unsure::unsure::unsure:

I jedna dobra rada, przed wyjściem do sklepu i założeniem maseczki radzę umyć zęby !!!!!!!😂😂😂😂
 

Attachments

  • zęby.jpg
    zęby.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 230
Dziś wybrałem się dna zakupy w maseczce i powiem Wam tylko jedno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Te pier*****e maseczki mnie i wszystkich starszych ludzi szybciej wykończą niż korona wirus. :mad::mad::mad:

Może i stary już jestem, ale nie wyobrażam sobie, naginać codziennie w maseczce jak będzie ze 30 stopni lub więcej. :unsure::unsure::unsure:

I jedna dobra rada, przed wyjściem do sklepu i założeniem maseczki radzę umyć zęby !!!!!!!😂😂😂😂
Nie tylko mycie zębów ma znaczenie, ale ich stan. Nieświeży oddech może być efektem chorób układu pokarmowego (pomijam palaczy).
Co do maseczek. Wiadomo, że żadna nie chroni skutecznie przed wirusem.
Na wypad do sklepu polecam proste maseczki zrobione z ręcznika papierowego, gumek recepturek i zszywek.
Z oddychaniem nie ma problemu, po wyjsciu ze sklepu najlepiej wyrzucić do kosza. Można odczepić gumki do dalszego wykorzystania:p
 
Dziś wybrałem się dna zakupy w maseczce i powiem Wam tylko jedno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Te pier*****e maseczki mnie i wszystkich starszych ludzi szybciej wykończą niż korona wirus. :mad::mad::mad:

Może i stary już jestem, ale nie wyobrażam sobie, naginać codziennie w maseczce jak będzie ze 30 stopni lub więcej. :unsure::unsure::unsure:

I jedna dobra rada, przed wyjściem do sklepu i założeniem maseczki radzę umyć zęby !!!!!!!😂😂😂😂
Czyli noszenie masek już odnosi skutek. Zniechęca do wychodzenia z domu bez umycia zębów. Ręce myjemy już od miesiąca. Według zasłyszanego dobrego czarnego humoru, teraz czekamy na wirusa, który zaatakuje pod pachami.
Jak maseczki nie poskutkują to latem szykuje się nakaz ciągnięcia za sobą spadochronu dla osób poruszających się w przestrzeni publicznej. Spadochron będzie zbierał paprochy, które przepuści maseczka.
Żartuję oczywiście, Czesi noszą od dawna i statystyki im bardzo spadły. Może jest w tym zasługa maseczek.
To są oficjalne statystyki, każdy liczy inaczej, ale wygląda że w Austrii, Norwegii i Czechach udało się opanować sytuację.
 
Czyli noszenie masek już odnosi skutek. Zniechęca do wychodzenia z domu bez umycia zębów. Ręce myjemy już od miesiąca. Według zasłyszanego dobrego czarnego humoru, teraz czekamy na wirusa, który zaatakuje pod pachami.
Jak maseczki nie poskutkują to latem szykuje się nakaz ciągnięcia za sobą spadochronu dla osób poruszających się w przestrzeni publicznej. Spadochron będzie zbierał paprochy, które przepuści maseczka.
Żartuję oczywiście, Czesi noszą od dawna i statystyki im bardzo spadły. Może jest w tym zasługa maseczek.
To są oficjalne statystyki, każdy liczy inaczej, ale wygląda że w Austrii, Norwegii i Czechach udało się opanować sytuację.
Na razie zatykamy usta i nos, w miarę rozwoju sytuacji będziemy zatykać inne otwory ???????? (hihihihihih) 😇😋😚😙😁😂😂😂
 
Nie tylko mycie zębów ma znaczenie, ale ich stan. Nieświeży oddech może być efektem chorób układu pokarmowego (pomijam palaczy).
Co do maseczek. Wiadomo, że żadna nie chroni skutecznie przed wirusem.
Na wypad do sklepu polecam proste maseczki zrobione z ręcznika papierowego, gumek recepturek i zszywek.
Z oddychaniem nie ma problemu, po wyjsciu ze sklepu najlepiej wyrzucić do kosza. Można odczepić gumki do dalszego wykorzystania:p
@MOTYW-ACJA acja tak gwoli ścisłości to zęby i inne sprawy u mnie jeszcze ok 😜😜😉😉😉🤣
 
"Odwracanie kota ogonem..." kupa półprawd i niedopowiedzeń...
Ot, choćby to ze śmiertelnością - owszem, dużo osób które zmarły było przewlekle chore, lub miały "choroby współistniejące" - ale do chwili pojawienia się koronowirusa żyły... prawda?
Media kontrolowane i sterowane... było już kilka takich afer i zawsze trafiał się jakiś "Snowden" który to ujawni...
Niewątpliwie natomiast prawdą jest to, że okazja została wykorzystana do jeszcze lepszego zastraszenia i sterowania społeczeństwem - coś na kształt Egiptu, kapłanów i zaćmienia słońca...
 
Stan epidemii wstrzymał organizacje wszelkich szkoleń.
A co ze starszymi rachmistrzami, którym mija 5 lat służby w tym stopniu a nie mają ukończonego kursu aspiranckiego?
Z jednej strony muszą awansować, ale warunkiem jest ukończenie kursu.
Czy są jakieś plany przeprowadzenia kursów zdalnych? ("Atenowych" lub w formie telekonferencji)
A co z kursami podstawowymi? Epidemia może się przedłużać i jak mianować funkcjonariusza do służby stałej bez kursu zasadniczego?
MOŻE PORA JUŻ O TYM POMYSLEĆ?
Najmniejszy problem jest z kursami oficerskimi, bo awans na podkomisarza nie jest już obowiązkowy.
 
sprawa super ważna ale obawiam się, że mf nie "nadanża" ostatnio w szkoleniach on line.
nadzieja jednak umiera ostatnia.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Back
Do góry