• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Jedyna możliwa obecnie forma protestu

nie przejmuj się Szymon

lupus zawsze zostanie lupusem

kto sieje wiatr zbiera burzę

każdy kiedyś potrzebował albo będzie potrzebować pomocy

ale nie życzę tego nawet lupusowi
 
Pocieszę Was, że mnie też chyba zmiecie ta pseudo-zmiana. Akurat spotkałem Kontenerova, ale macie rację, że dobrze go nie znam. Niestety, nie przekonuje mnie to, co piszecie. Gościu pokazał jaja i sam się zwolnił, ok. Musiał więc, jako dorosły mocno człowiek, wkalkulować brak przelewu po okresie wypowiedzenia .Jeśli teraz ma pretensję do dawnej IC, że przelewy nie idą, to co mam o tym myśleć? Mnie chcą się pozbyć na siłę, i uwierzcie mi, żadnej zbiórki nie otworzę! Choćbym miał zdychać z głodu. Życzcie mi jednego: bym się nie dał złamać w takiej chwili. Bo na razie złamała mnie firma, ludzie złej woli, którzy dziś otwierają szampana z radości, że mnie pokonali, doprowadzili do tego upokorzenia, bo mnie nienawidzili za to, że nie byłem takim gnojem jak oni... ale tak im się tylko wydaje że pokonali...
 
Sorki lupus ale nerwy. Niektóre posty to...

Akurat Twoje opinie uważam za cenne. Nie mam pretensji, dziś wszyscy używamy mocnych słów. Trudno inaczej...
Jeśli ręczysz za faceta, to dla mnie już dużo. Tylko stwierdziłem, że on sam to sobie zgotował (mogę tylko spekulować dlaczego - czyżby weryfikacja w IPN i tak go nie zmiotła??), inni oberwą mimo chęci dalszej służby.
 
Pocieszę Was, że mnie też chyba zmiecie ta pseudo-zmiana. Akurat spotkałem Kontenerova, ale macie rację, że dobrze go nie znam. Niestety, nie przekonuje mnie to, co piszecie. Gościu pokazał jaja i sam się zwolnił, ok. Musiał więc, jako dorosły mocno człowiek, wkalkulować brak przelewu po okresie wypowiedzenia .Jeśli teraz ma pretensję do dawnej IC, że przelewy nie idą, to co mam o tym myśleć? Mnie chcą się pozbyć na siłę, i uwierzcie mi, żadnej zbiórki nie otworzę! Choćbym miał zdychać z głodu. Życzcie mi jednego: bym się nie dał złamać w takiej chwili. Bo na razie złamała mnie firma, ludzie złej woli, którzy dziś otwierają szampana z radości, że mnie pokonali, doprowadzili do tego upokorzenia, bo mnie nienawidzili za to, że nie byłem takim gnojem jak oni... ale tak im się tylko wydaje że pokonali...
To kolega poleciał ...
Lupus, Szymon nie pytał się co ty o tym sądzisz, myślisz, nie prosił o ocenę swojego postępowania itd
A Ty próbujesz swoje mądrości uprawiać.
Facet jest w ciężkiej sytuacji
Taka podjął decyzje a nie inna
Statystycznie to była odosobniona decyzja ale taka podjął i już - jego sprawa
Nie chcesz dać to nie dawaj i już
A domniemania dlaczego tak a nie inaczej postąpił zostaw:) dla siebie
Gościu zachowuje się spoko wiec co Ci zrobil że Ty tak go pojechałeś.

Ps. Wiesz to Ja też Ciebie ocenie.
Masz ciężki charakter w mojej ocenie
Może dlatego ONI chcą się Ciebie pozbyć ???
 
Funkcjonariusz/pracownik bez propozycji

f854bfba13abe23bf94ec9ae47aafc58.jpg
 
Ludzie, o czym Wy piszecie..?!? Tak się składa, że miałem okazję służyć razem z Nim parę ładnych lat i jeśli chodzi o robotę to owszem, niezłego kalibru zawodnik. Jednak cały ten cyrk ze zwolnieniem się ze służby to opera mydlana pt. ,,chcę żebyście mnie zauważyli''.
Żadnego planu co dalej nie było, nie ma i nie będzie, ,,jakoś to będzie''.
A ja właśnie zaczynam spłacać pożyczkę mieszkaniową tegoż osobnika(4257zł), której to były ,,kolega'' nie raczył uregulować tak dzielnie i ,,odważnie'' rzucając robotę w SC, a której to miałem ,,przyjemność'' być żyrantem..
W połączeniu z hipoteką w szwajcarskim franku na moje ,,ekskluzywne'' 36-metrowe mieszkanie jest to dla mnie niemały dramat. Ale w życiu nie pomyślałbym o żadnej ,,zrzutce'', prędzej na urlopie na budowie z Ukraińcami popracuje niż schylę się po nie swoje.
Taki to ten Wasz bohater jest.. A zapewniam, że to nie jest wypadek odosobniony..
PS. Przy okazji pragnę ,,pozdrowić'' miłe Panie z Kadr IC w Gdyni, które rzeczonemu ,,męczennikowi za sprawę'' podbiły i zatwierdziły obiegówkę mimo niespłaconych zobowiązań. Wpłaciłyście już na tę ,,szlachetną'' zrzutkę?20170605_182338 (Kopiowanie).jpg
 
Ostatnia edycja:
Ludzie, o czym Wy piszecie..?!? Tak się składa, że miałem okazję służyć razem z Nim parę ładnych lat i jeśli chodzi o robotę to owszem, niezłego kalibru zawodnik. Jednak cały ten cyrk ze zwolnieniem się ze służby to opera mydlana pt. ,,chcę żebyście mnie zauważyli''.
Żadnego planu co dalej nie było, nie ma i nie będzie, ,,jakoś to będzie''.
A ja właśnie zaczynam spłacać pożyczkę mieszkaniową tegoż osobnika(4257zł), której to były ,,kolega'' nie raczył uregulować tak dzielnie i ,,odważnie'' rzucając robotę w SC, a której to miałem ,,przyjemność'' być żyrantem..
W połączeniu z hipoteką w szwajcarskim franku na moje ,,ekskluzywne'' 36-metrowe mieszkanie jest to dla mnie niemały dramat. Ale w życiu nie pomyślałbym o żadnej ,,zrzutce'', prędzej na urlopie na budowie z Ukraińcami popracuje niż schylę się po nie swoje.
Taki to ten Wasz bohater jest.. A zapewniam, że to nie jest wypadek odosobniony..
PS. Przy okazji pragnę ,,pozdrowić'' miłe Panie z Kadr IC w Gdyni, które rzeczonemu ,,męczennikowi za sprawę'' podbiły i zatwierdziły obiegówkę mimo niespłaconych zobowiązań. Wpłaciłyście już na tę ,,szlachetną'' zrzutkę?Pokaż załącznik: 4881

Buuuahahaha! No proszę! Co za bohater! Zrzucajcie się panu TW na pifko, bo jego kumpel ma teraz inne wydatki! I to on jest ten frajer! Im więcej ktoś jest roszczeniowy, tym...a co mnievto, to wasz cyrk i wasze małpy...
 
Musimy iść za przykładem Kielc i składać do RPO wnioski. Każdy kto jest niezadowolony z propozycji bądź jej braku powinien taki wniosek złożyć. Niech Rzecznik wie jaka jest skala problemu! Szybko zadziałał w kwestii Kielc składając zapytanie. Jeśli my złożymy wnioski to tez zadziała w naszej sprawie. Piszcie wiec wnioski!!! Podaję link

https://www.rpo.gov.pl/wniosek/index.php?jezyk=0&poz=1


Można złożyć wniosek elektronicznie.
 
A czy w uzasadnionych przypadkach Banaś nie ma możliwości przywrócić do służby funkcjonariusza, który nie dostał propozycji, jeśli on wykaże że zrobili błąd?
 
A czy w uzasadnionych przypadkach Banaś nie ma możliwości przywrócić do służby funkcjonariusza, który nie dostał propozycji, jeśli on wykaże że zrobili błąd?

Ma możliwość, na młodszego specjalistę czegoś tam, będzie dużo taniej i ma gotowego frajera do roboty!
 
Proszę zauważyć wyraźny spam​ w kilku tematach i uważać na prowokacje ...

ps
... na "pomocnika spamera" - czyli jednego pod kilkoma nickami także !!
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry