• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Informacje o miejscu pełnienia służby/zatrudnienia w KAS - DZIAŁANIA

Jasne, że wiem w czym rzecz.
Co więcej - doskonale rozumiem, gdyż inaczej nie próbowałbym nikogo przekonywać, a raczej uległ
popularnym na naszym Forum "pyskówkom" czy obrazie na byle niezrozumiały zwrot.

Myślę, że dobrze wiesz co powiedzieć (*), bo przewija się to w Twoich wypowiedziach i choć przeplatane
emocjami (to nic złego), to zrozumiałe i usystematyzowane. Nawet taka jak wyżej (zaznaczona) uwaga
ma głęboki, ważny dla wielu z nas sens. Sam tak mówię, choć nie do Koleżeństwa, któremu tego mówić
nie trzeba. Mówię to nie znającym sytuacji, no i samym tym sku***synom.


ps
(*)
Uwierz, że swoją wiedzę możesz jeszcze spróbować wykorzystać!
Na priv podpowiem Ci jak ...
Jestem zainteresowany
 
Słuchajcie może przeoczylam taka informację ale gdzie najlepiej napisać do Pana Siwego z ważną kwestią o nowym miejscu pełnienia służby? Piszecie na jakiegoś maila czy tu na forum?
 
Słuchajcie może przeoczylam taka informację ale gdzie najlepiej napisać do Pana Siwego z ważną kwestią o nowym miejscu pełnienia służby? Piszecie na jakiegoś maila czy tu na forum?


Na publicznym lepiej nie pisz wprost, jest PM (private message) ale pewnie skrzynka pełna, na email najpewniej tyle że ja też pisałem na początku maja i nie otrzymałem żadnej zwrotki, szkoda bo i ja mam co opowiedzieć.
Dzisiaj jest komisja więc nie licz na to że przeczyta.
 
Back
Do góry