• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Ile mozna zarobic w zawodzie Slużba Celna!!!

J

JuNIOR123

Gość
Dzien dobry mam pytanie ile mozna zarobic w zawodzie celnika , poniewaz chce isc do szkoly celnej a mianowic na Wyzsza Szkole Cła i Logistyki w Warszawi i chcialbym sie dowiedziec czy dobrze robie skladajac tam papiery.
I czy usatysfakcjonuje mnie placa ????? Bardzo prosze o odpisanie.
 
Witam. Aby się dostać do cła wcale nie trzeba kończyć specjalnych szkół, wystarczy wyższe wykształcenie i trochę "szczęścia". Co chwilę są nowe nabory ponieważ... no właśnie, ponieważ ludzie uciekają z cła. Na początek dostaniesz na rękę około 1300zł jeśli to twoja pierwsza praca...
 
Zastanów sie

Ja popracowałem poltora roku i musze powiedziec ze przez ten czas "zglupialem". Moje techniczne wyksztalcenie poszlo w las po pracy w komorce merytorycznej... A zaterudniany bylem na stanowisko informatyczne... Tylko nie wiadomo kto i po co mnie przeniosl. Teraz juz nie jestem celnikem i bardzo sie z tego powodu ciesze. Co za ULGA !
 
JuNIOR123 napisał:
Dzien dobry mam pytanie ile mozna zarobic w zawodzie celnika , poniewaz chce isc do szkoly celnej a mianowic na Wyzsza Szkole Cła i Logistyki w Warszawi i chcialbym sie dowiedziec czy dobrze robie skladajac tam papiery.
I czy usatysfakcjonuje mnie placa ????? Bardzo prosze o odpisanie.


prowokacja ?
człowiek "bez brody" ?
może ktoś niżej ?
 
arkan napisał:
JuNIOR123 napisał:
Dzien dobry mam pytanie ile mozna zarobic w zawodzie celnika , poniewaz chce isc do szkoly celnej a mianowic na Wyzsza Szkole Cła i Logistyki w Warszawi i chcialbym sie dowiedziec czy dobrze robie skladajac tam papiery.
I czy usatysfakcjonuje mnie placa ????? Bardzo prosze o odpisanie.


prowokacja ?
człowiek bez brody ?
może ktoś niżej ?

ile chcesz tyle zarobisz.Najlepiej zarabia dyrektor.Oficjalnie i kalendarze ma gratis.Celuj bliżej dyrektora.Stanowisko dożywotnie a co najmniej 20 lat na etacie.Odpowiedzialność żadna (nie słyszałemm poza jednym przypadkiem by za coś odpowiedział,akurat ten co odpowiedział to poszedł do firmy z bronią i straszył właściciela firmy,ale nie w tej izbie)
 
Back
Do góry