• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Grupy SENT

Jaki grób... ? Wystarczy przejechać przez granicę i porównać jak wyglądają nasi i niemieccy funkcjonariusze. U nas przebierańcy, każdy inaczej ubrany , cześć śpi ,cześć pożera jajka i inne produkty , bez czapek , z słuchawkami na uszach, sika po drzewach (ostatnio widziałem przejeżdzając przez Lubieszyn dziwnie wystrojonego gościa z białymi słuchawkami na uszach) , Damy zawsze z telefonami przyklejonymi do prawego policzka (pewnie instruujące dzieci, co mają oglądać w tv i jak zrobić kaszkę na mleku). Niemcy jakoś inaczej , jednolicie , zorganizowanie , schludnie. Wstyd mi za to Państwo Nasze i jego pseudo ambasadorów.
Niemiecka "służba Celna " to całkiem co innego uogólniając niemieckie warunki pracy w każdym zawodzie są lepsze i znacznie lepsze są place za nadgodziny (bo jest płacone za nadgodziny) i wiele innych płac co czyni tę służbę znaczne lepiej opłacaną i dodatkowo ludzie nie są tak mocno eksploatowani co stwarza konfort pracy który jest poparty odpowiednim wposazeniem w sprzęt. Naszych odwrotnych przykładów szkoda przytaczać i nie jest to wina szeregowych funkcjonariuszy.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Agavo masz rację co do tego, że w IAS nie ogarniają tego bo to słychać, widać i czuć i co do tego, że tak jest w całym kraju, ale nie masz racji, co do przyczyn stanu tej sytuacji. Praktycznie za celników odpowiada Wasz Szef Naczelnik LUS i 2 zastępców, czyli !!! 3 celników w kadrze zarządzającej.
 
Ostatnia edycja:
Witam . Wiecie co , czegoś tu nie rozumiem . Fakt ja już jestem po wygaszeniu mojego statusu funka . A teraz się dowiaduję , choć ja jako funkcjonariusz z doświadczeniem pracy w terenie , przy pobieraniu próbek paliwowych i inne takie , zostaje skierowana "usilnie" do urzędu skarbowego , bez praktycznie możliwości powrotu do munduru , tak to ujął DIAS , a tu się okazuje ,że do senta do którego podanie złożyłam ponad pół roku temu i wiem ,że byłam na tej liście już prawie jako przyjęta , mi się ewidentnie tego odmawia przez obecnie panującego , a teraz on dobiera ludzi do Senta ze skarbówki ! O co kaman ? Masakra . Pozdrawiam . Ja już żyję w innej rzeczywistości , ale takie wiadomości po prostu mnie szokują .


oj oj To to już jest KURE...WO!!!
 
A podsekretarz stanu wie o tym, że w pewnym województwie jest nacisk na to, żeby robić konwoje, aby statystyka ładnie wyglądała i można było się pochwalić działaniami. Dobre jedynie to, że funkcjonariusze sami go wykonują, i podmiot nie jest zobowiązany do opłaty za konwój.
 
Back
Do góry