• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Grupy mobilne

minio82

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Kwiecień 2006
Posty
151
Punkty reakcji
0
Witam!
mam pytanko czy wie ktoś coś może o zwiększeniu liczby mobilnych w Łodzi, czy też może są jakieś plany utworzenia takich grup w podległych Urzędach Celnych?
Pozdrawiam
 
Skąd brać ludzi? W momencie odejścia od "niektórych" stałych nadzorów - a na pewno to nastąpi w krótkim czasie, gdyż widzimy że takie są założenia reform, jest wielu bardzo wartościowych pracowników których wystarczy tylko przeszkolić, wyposażyć, doposażyć i będzie ok! Tylko trzeba chcieć i wystarczy odrobinę pomyśleć!! A nie myśleć tylko jak tu upodlić człowieka żeby siedział cicho, buzie na kłódkę zamknął - bo jak nie to....!!!! dalej wiemy co słyszymy....
Wystarczy zrobić to co zrobił Dyrektor UKS w Łodzi
 
Mobilnych w Łodzi ma być około 60, teraz jest chyba 30.
Lepiej aby zmienili przepisy to oni sami będą brać automaty i pisać kwity, a nie tylko stać i patrzeć. To nic trudnego.
Służba cywila i fc w SzNP to też prosta rzecz, kilka kwitów do nauki na pamięć i gotowa posada CIECIA w rozlewni gazu lub w kasynie.
 
Ktoś napisał:
Mobilnych w Łodzi ma być około 60, teraz jest chyba 30.
Lepiej aby zmienili przepisy to oni sami będą brać automaty i pisać kwity, a nie tylko stać i patrzeć. To nic trudnego.
Służba cywila i fc w SzNP to też prosta rzecz, kilka kwitów do nauki na pamięć i gotowa posada CIECIA w rozlewni gazu lub w kasynie.

A po co zmieniac przepisy, są jakie są i każdy wykonuje swój zakres obowiązków - dobrze zarówno Mobilni jak i prac. SNP !
...więc po co "Ktosiu" te głupie dyskusje?
 
Mobilnym nie jest łatwo w IC Łódź, od pewnego czasu mają opinię PRETORIAN Dyr. K. Pilzaka.
Służba ich jest bardzo ciekawa, ale też bardzo stresująca.
To oni często padają ofiarami pomówień.
Za tę swoją służbę dla RP nie otrzymują dodatkowego wynagrodzenia i często mają mniejsze pobory niż osoby na takich samych stanowiskach z innych Wydziałów IC.
Nadal chcecie do nich dołączyć?
Jeśli tak to zapiszcie się na rozmowę do Dyr. K. Pilzaka.
 
czy jest ktoś kto może powiedzieć jak wygląda praca w grupach mobilnych?np. w jakich godz. się pracuje itd.
a jeżeli ktos uważa, że to są głupie dyskusje ("G.") to może się nie wypowiadać...
 
Grupy Mobilne.
Wykonując obowiązki w niej, czasami zapomnisz jaki jest dzień tygodnia. Bedziesz pracował po: 8, 10, 12, 16 godzin, w zalezności od okoliczności i zadań. Dowiesz się co to minus 20 stopni podczas służby na drodze. Co jakiś czas będziesz mógł wyjść z domu i zniknąć chociaż tego wcześniej nie planowałeś. Nie wolno informować rodziny gdzie w danym dniu będziesz służył. Czasami przed realizacją zabiorą Tobie prywatny telefon. Twój telefon nie może być rozładowany, na dobranoc kładziesz go pod ręką bo nie wiesz kiedy zadzwoni.
Nadgodziny same stukają, tylko nie wiadomo kiedy je odebrać.
Praca w terenie to 1/3 czasu służby, reszta to mozolne wypełnianie papierków.
Mundur czarny to teoria, używasz prywatnych ubrań.
 
lukas00715 napisał:
czy jest ktoś kto może powiedzieć jak wygląda praca w grupach mobilnych?np. w jakich godz. się pracuje itd.
a jeżeli ktos uważa, że to są głupie dyskusje ("G.") to może się nie wypowiadać...

pisząc o głupich dyskusjach miałam na myśli zaproponowane przez Ktosia zmiany przepisów, ponieważ pojawiły się opinie po działaniach Mobilnych z SNP uwagi, że Ci pierwsi nic nie robią... a więc powtarzam: Kazdy robi swoje - to co ma w zakresie obowiązków !
 
brr,brr ty lepiej posłuchaj Opola a nie bądź za ciekawy.Zachowujesz się tak jak by ci przeszkadzało to kto napisał coś o mobilnych.Jeśli nawet coś pisze to wykaż,że pisze nieprawdę.Przecież możesz namierzyć komputer i tego kto to napisał wysłać lub wezwać na dywan.Możesz jeszcze poprosić aby napisał tak jak ty chcesz albo prezes PiS-u
 
właśnie czego chcecie od "ktosia"?
przynajmniej napisał jakieś konkrety, o które mi chodziło!!!
 
Wczoraj Mobilni pracowali ponad 12 godzin, dzisiaj od poranka.
Myślę, że ochotnicy mają duże szanse na zmianę miejsca pełnienia służby, o ile nie boją się weryfikacji.
8) 8) 8)
 
Nie tylko mobilni pracują 12 godzin. Wystarczy spojrzeć na ilość godzin nadliczbowych w Sz. N. P. ,a godziny te wzrosną podczas sezonu urlopowego!
Więc niech mobilni tak nie lamentują.... niech każdy robi co do niego należy. Stare powiedzenie: Wszędzie dobrze... itd.
 
A u nas ktoś(proszę wybaczyć drogi forumowiczu bo tu nie chodzi o "Ktoś" z dużej litery) wydał swego czasu zakaz wykazywania godzin nadliczbowych w SNP. Mam ndzieję, że to ustne polecenie już umarło śmiercią naturalną.
 
dariusz.w13 napisał:
Nie tylko mobilni pracują 12 godzin. Wystarczy spojrzeć na ilość godzin nadliczbowych w Sz. N. P. ,a godziny te wzrosną podczas sezonu urlopowego!
Więc niech mobilni tak nie lamentują.... niech każdy robi co do niego należy. Stare powiedzenie: Wszędzie dobrze... itd.

dariuszu.w13! gdybys czytał dokładnie to zrozumiałbyś... nikt z przedmówców nie żalił się jak to ciężko pracują mobilni - to byla wymiana zdań na temat jak wygląda ich praca!
I z tego co wiem i pisałam wcześniej każdy robi co swoje, wykonuje dobrze swój zakres obowiązków i niech tak zostanie.
:)
 
Back
Do góry