• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Gronowo przyłącza sie do protestu !!!

Poczytałem sobie dzisiaj blogi o proteście Jestem w szoku ile zjednoczenia , zachęty i wytrwałośći Jestem z wami NARÓBCIE JESZCZE WIĘCEJ STRAT W GOSPODARCE ILE MOŻECIE "kompania zwartych szeregów" wszystko by załatwiła
 
Siwy,nie przeginasz?Teraz po ostatnim twoim poscie to albo wylacza kompy,albo beda przed nimi siedziec z mina typu "TO NIE JA!''I co,mamy sami juz tu sobie pisac?
 
odezwą się narazie szukają weny twórczej . Chcę zadać pytanie tym niby celnikom > orientujecie się czy ktoś z waszego zarządu związku raczył przeprosić rodzine kierowcy który zmarł na przejściu o przepraszam w kolejce do przejścia Wczoraj o tym pisałem i bardzo mnie to nurtuje czy nikt się nad tym nie zastanowił?
 
Ale z ciebie fantasta,przeprosiny,za co?Ilu zaslablo na pasie w Gronowie ze juz nie wspomne o zgonie tak celnik potrafil podejsc do dziadka,jeszcze raz powtarzam-nie wszyscy sa tacy,sa tez tacy ktorzy robia swoje ,ale grzecznie i kulturalnie i chyba dobrym tego przykladem jest "Powolniak","Leszek" czy "Bond"i takich ludzi sie szanuje,a wielu innym sie chyba wydaje ze sa panami na wlosciach wiec za co maja przepraszac,to oni robia laske ze wyjda na pas.Takie jest moje zdanie,a do tych Innych "celnikow"-chodzenie po bagnie wciaga.
 
Ej Służba Cwaniaków gdzie jesteście Wszyscy poszli do Borów Tuchilskich Poawstanie Warszawskie się skończyło Co się nie bronicie Aha przepraszam pewnie jesteście w salonie Peugot
 
celnicy

no brawo dla celników wywalczyc 500 zł nie tak źle ale zacznijcie chociaz za to troche robić a nie siedzieć w budkach sam jak bywalec tego przejścia popieram wasz strajk bo pensje niewielki :( a i te procedury zwalniania tez nieładne bo bez podstawnych dowodów oskarżenia w sumie może sie kilku zgrać i oskarżyć bez dowodów :( a i do reszty mrówek jeżeli bendziecie pisać takie żeczy o żekomych układach czy jakiś innych tego typu żeczach to sami zawiązujecie pentle bo poprzez takie właśnie posty biorą sie te wszystkie niespodziewane kontrole
 
ach te Gronowo

:confused: taka jest sytuacja w Gronowie stoi w kolejce 30 aut i trzeba odstac dobę a Rosjanie po 3 a nawet po 4 razy do Polski jadą i się śmjeią z polaczków :D
 
Back
Do góry