• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

FUNDACJA "TELONARIUS" w likwidacji , co z majątkiem !

mimi11

Aktywny użytkownik
Dołączył
7 Styczeń 2013
Posty
556
Punkty reakcji
80
Będąc ostatnio w Izbie zajrzałam do finansów ( dowiedzieć się o swoje najlepsze 10 lat), przy okazji zapytałam ile i na co mam potrącenia?
Zapytałam się o składkę na fundację , co się tam w ogóle się dzieje ? usłyszałam że jest w likwidacji ! składki nie będą potrącane. OK , ale co z majątkiem ?
To są biura , mieszkanie w Centrum Warszawy ? Zebranie i pomoc dla Celników to ostatni protokół jest 2012 r.
Fundacja "telonarius", 0000125379 - PIT online 2019 / 2020 ...
Fundacja zbiera cały czas pieniądze 1%plus nasze składki , co się dzieje z tymi pieniędzmi ?

Jesteśmy członkami fundacji może dobrze by było dowiedzieć się co się tam naprawdę dzieje, ?
tylko jak i gdzie ?
 
20 lat wpłacane na telonarius, nigdy nie pomogli mi ani moim znajomym.
Dawno temu widzieli znajomi jak sobie wręczali pomoce .
Z tym telonarius jak ze związkami zawodowymi . Jak podłapali głupich tak ssali bez
Skrupolow . Nie mówię o celnicy.pl
 
Jeżeli chodzi o Fundację Telonarius, to kiedyś kilka razy skorzystałem z zapomogi na operację córki. Za czasów Służby Celnej Fundacja pomagała wielu celnikom.
 
Może warto by zawalczyć o środki z naszych członkowskich składek , żeby przekazali do Fundacji Św. Mateusza , coś z tym majątkiem będą musieli zrobić, oddać im tak sobie ?
 
Będąc ostatnio w Izbie zajrzałam do finansów ( dowiedzieć się o swoje najlepsze 10 lat), przy okazji zapytałam ile i na co mam potrącenia?
Zapytałam się o składkę na fundację , co się tam w ogóle się dzieje ? usłyszałam że jest w likwidacji ! składki nie będą potrącane. OK , ale co z majątkiem ?
To są biura , mieszkanie w Centrum Warszawy ? Zebranie i pomoc dla Celników to ostatni protokół jest 2012 r.
Fundacja "telonarius", 0000125379 - PIT online 2019 / 2020 ...
Fundacja zbiera cały czas pieniądze 1%plus nasze składki , co się dzieje z tymi pieniędzmi ?

Jesteśmy członkami fundacji może dobrze by było dowiedzieć się co się tam naprawdę dzieje, ?
tylko jak i gdzie ?
 

Attachments

  • Screenshot_2020-11-14-19-17-30-939_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-11-14-19-17-30-939_com.android.chrome.jpg
    256,7 KB · Wyświetleń: 229
Będąc ostatnio w Izbie zajrzałam do finansów ( dowiedzieć się o swoje najlepsze 10 lat), przy okazji zapytałam ile i na co mam potrącenia?
Zapytałam się o składkę na fundację , co się tam w ogóle się dzieje ? usłyszałam że jest w likwidacji ! składki nie będą potrącane. OK , ale co z majątkiem ?
To są biura , mieszkanie w Centrum Warszawy ? Zebranie i pomoc dla Celników to ostatni protokół jest 2012 r.
Fundacja "telonarius", 0000125379 - PIT online 2019 / 2020 ...
Fundacja zbiera cały czas pieniądze 1%plus nasze składki , co się dzieje z tymi pieniędzmi ?

Jesteśmy członkami fundacji może dobrze by było dowiedzieć się co się tam naprawdę dzieje, ?
tylko jak i gdzie ?
Screenshot_2020-11-14-19-17-30-939_com.android.chrome.jpg
 
Pod tym linkiem są sprawozdania finansowe. Informacje o przychodach, wydatkach, składzie zarządu i liczbie obdarowanych oraz kwotach darowizn. https://sprawozdaniaopp.niw.gov.pl/
Fundacja nie ma majątku, ponieważ ma wysokie koszty.
O ile dobrze czytam, to w 2018r było 2 (dwóch) odbiorców darowizn i przeznaczona na to 7278 zł. Natomiast fundacja zatrudniała 7 osób (4,8 etatu) oraz 2 na umowę. Łączna kwota wynagrodzeń to 140371,25 zł. Jakim cudem ktoś tam jeszcze płaci choćby złotówkę?
 
Pod tym linkiem są sprawozdania finansowe. Informacje o przychodach, wydatkach, składzie zarządu i liczbie obdarowanych oraz kwotach darowizn. https://sprawozdaniaopp.niw.gov.pl/
Fundacja nie ma majątku, ponieważ ma wysokie koszty.
O ile dobrze czytam, to w 2018r było 2 (dwóch) odbiorców darowizn i przeznaczona na to 7278 zł. Natomiast fundacja zatrudniała 7 osób (4,8 etatu) oraz 2 na umowę. Łączna kwota wynagrodzeń to 140371,25 zł. Jakim cudem ktoś tam jeszcze płaci choćby złotówkę?
Dlatego jestem ciekawa, mają duży majątek np : mieszkanie na biuro w centrum Warszawy, co z tym się będzie działo?
 
O mało nie spadłem z krzesła po przeczytaniu kwoty wynagrodzeń. Mam nadzieję, że Fundacja nie ma jakichś zaległości, które musielibyśmy spłacać ....
 
same tuzy MF więc mniej nie można, za co? Nic nie robili i nie robią nawet telefonów nie odbierają, a kasa leci 😩
 
Przecież wiadomo, że jest to instytucja, którą nikt nigdy nie kontrolował, ciekawe ilu funkcjonariuszy opłacało pieniądze, i ile faktycznie zebrano,
Pamiętam jak mnie pani z kadr chciała koniecznie tam zapisać, pamiętam z jakim trudem udało mi się z tego wywinąć, szkoda, ale cóż, prawo nakazuje im rozliczenie się z finansów, zobaczycie pewnie gdzie poszły wasze fundusze....
 
Bo płaciłam zawsze od początku jak powstała fundacja, spędziłam w służbie ...., bardzo długo identyfikowalam się że służba, teraz 👇 nie wiem gdzie się podziały moje ideały, Tak pani Krysiu.
 
Back
Do góry