FUNDACJA "TELONARIUS" w likwidacji , co z majątkiem !

mimi11

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
47
Będąc ostatnio w Izbie zajrzałam do finansów ( dowiedzieć się o swoje najlepsze 10 lat), przy okazji zapytałam ile i na co mam potrącenia?
Zapytałam się o składkę na fundację , co się tam w ogóle się dzieje ? usłyszałam że jest w likwidacji ! składki nie będą potrącane. OK , ale co z majątkiem ?
To są biura , mieszkanie w Centrum Warszawy ? Zebranie i pomoc dla Celników to ostatni protokół jest 2012 r.
Fundacja "telonarius", 0000125379 - PIT online 2019 / 2020 ...
Fundacja zbiera cały czas pieniądze 1%plus nasze składki , co się dzieje z tymi pieniędzmi ?

Jesteśmy członkami fundacji może dobrze by było dowiedzieć się co się tam naprawdę dzieje, ?
tylko jak i gdzie ?

Zuziacoll

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
385
20 lat wpłacane na telonarius, nigdy nie pomogli mi ani moim znajomym.
Dawno temu widzieli znajomi jak sobie wręczali pomoce .
Z tym telonarius jak ze związkami zawodowymi . Jak podłapali głupich tak ssali bez
Skrupolow . Nie mówię o celnicy.pl

slawomir.siwy

Administrator
Członek Załogi
Punkty reakcji
1 515
Miasto
ZZ Celnicy PL
Ja szukam osoby, która poprowadzi Fundację Św. Mateusza, którą założyłem. Przydałby się też koordynator w każdej IAS i KIS.

Zibi11

Użytkownik
Punkty reakcji
26
Jeżeli chodzi o Fundację Telonarius, to kiedyś kilka razy skorzystałem z zapomogi na operację córki. Za czasów Służby Celnej Fundacja pomagała wielu celnikom.

mimi11

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
47
Może warto by zawalczyć o środki z naszych członkowskich składek , żeby przekazali do Fundacji Św. Mateusza , coś z tym majątkiem będą musieli zrobić, oddać im tak sobie ?

mimi11

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
47
Będąc ostatnio w Izbie zajrzałam do finansów ( dowiedzieć się o swoje najlepsze 10 lat), przy okazji zapytałam ile i na co mam potrącenia?
Zapytałam się o składkę na fundację , co się tam w ogóle się dzieje ? usłyszałam że jest w likwidacji ! składki nie będą potrącane. OK , ale co z majątkiem ?
To są biura , mieszkanie w Centrum Warszawy ? Zebranie i pomoc dla Celników to ostatni protokół jest 2012 r.
Fundacja zbiera cały czas pieniądze 1%plus nasze składki , co się dzieje z tymi pieniędzmi ?

Jesteśmy członkami fundacji może dobrze by było dowiedzieć się co się tam naprawdę dzieje, ?
tylko jak i gdzie ?

Attachments

• Screenshot_2020-11-14-19-17-30-939_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-11-14-19-17-30-939_com.android.chrome.jpg
    256,7 KB · Wyświetleń: 68

mimi11

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
47

tylko jak i gdzie ?
Screenshot_2020-11-14-19-17-30-939_com.android.chrome.jpg

Insp74

Użytkownik
Punkty reakcji
22
Pod tym linkiem są sprawozdania finansowe. Informacje o przychodach, wydatkach, składzie zarządu i liczbie obdarowanych oraz kwotach darowizn. https://sprawozdaniaopp.niw.gov.pl/
Fundacja nie ma majątku, ponieważ ma wysokie koszty.
O ile dobrze czytam, to w 2018r było 2 (dwóch) odbiorców darowizn i przeznaczona na to 7278 zł. Natomiast fundacja zatrudniała 7 osób (4,8 etatu) oraz 2 na umowę. Łączna kwota wynagrodzeń to 140371,25 zł. Jakim cudem ktoś tam jeszcze płaci choćby złotówkę?

mimi11

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
47
Pod tym linkiem są sprawozdania finansowe. Informacje o przychodach, wydatkach, składzie zarządu i liczbie obdarowanych oraz kwotach darowizn. https://sprawozdaniaopp.niw.gov.pl/
Fundacja nie ma majątku, ponieważ ma wysokie koszty.
O ile dobrze czytam, to w 2018r było 2 (dwóch) odbiorców darowizn i przeznaczona na to 7278 zł. Natomiast fundacja zatrudniała 7 osób (4,8 etatu) oraz 2 na umowę. Łączna kwota wynagrodzeń to 140371,25 zł. Jakim cudem ktoś tam jeszcze płaci choćby złotówkę?
Dlatego jestem ciekawa, mają duży majątek np : mieszkanie na biuro w centrum Warszawy, co z tym się będzie działo?

j60+

Użytkownik
Punkty reakcji
39
O mało nie spadłem z krzesła po przeczytaniu kwoty wynagrodzeń. Mam nadzieję, że Fundacja nie ma jakichś zaległości, które musielibyśmy spłacać ....

mimi11

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
47
same tuzy MF więc mniej nie można, za co? Nic nie robili i nie robią nawet telefonów nie odbierają, a kasa leci 😩

j60+

Użytkownik
Punkty reakcji
39
Dawno, dawno temu rozprowadzali corocznie Taryfę Celną......

helena

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
361
Przecież wiadomo, że jest to instytucja, którą nikt nigdy nie kontrolował, ciekawe ilu funkcjonariuszy opłacało pieniądze, i ile faktycznie zebrano,
Pamiętam jak mnie pani z kadr chciała koniecznie tam zapisać, pamiętam z jakim trudem udało mi się z tego wywinąć, szkoda, ale cóż, prawo nakazuje im rozliczenie się z finansów, zobaczycie pewnie gdzie poszły wasze fundusze....

mimi11

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
47
Ja płaciłam do końca, do em jak się zapytalam co dalej ? 😟

mimi11

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
47
Bo płaciłam zawsze od początku jak powstała fundacja, spędziłam w służbie ...., bardzo długo identyfikowalam się że służba, teraz 👇 nie wiem gdzie się podziały moje ideały, Tak pani Krysiu.

Do góry