• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

Dlatego w tej służbie jest jak jest.
Ja miałem chujowo, więc Ty też musisz tak mieć!
Nie liczy się merytoryka, tylko staż...
Dokładnie, staż, cierpienie, 20 razy przeniesienie, inaczej nie masz prawa tutaj pisać, bo taki bolo czy inny narwaniec wyprostuje Cię od razu, a i jeszcze tą pozycję musisz sobie wypracować. Nie wiem jak Ty, ale ja odszedłem z tej stajni i widzę tylko młodych którzy szybko uciekają, albo łudzą się, że będą mieli lepiej, ale już teraz na pewno nie będą. Jestem za tym aby wszyscy zapracowani stażem poszli na emkę i ta służba się rozwiązała.
 
Aby uciec z obozu pracy i pracować zgodnie ze swoimi kwalifikacjami? Są takie komórki, gdzie jest dożywocie i to jedyna droga ucieczki. Są też takie, gdzie praca naprawdę cieszy.
Jest w tym jakiś sens. Nie ma nic gorszego od porannego stresu i przygnębienia przed przybyciem do swego stanowiska pracy. Obecnie po kolejnym przeniesieniu (szczęśliwym) wciąż rano reaguję stresem przed przybyciem do biura.
 
Tu (szczęśliwy) ucywilniony emeryt - czy ktoś wie kiedy będą spłacać emeryturę w związku ze zmianą kwoty bazowej (od I 2019).
A tak ogólnie czemu szczęśliwy, nie że więcej kasy, tylko dla tego, że (będąc tym, który nigdy nie wchodził w d... przełożonym) zostałem po 22 latach odstrzelony z munduru (trzy dni smutku + 1,5 l wódki pomogło) - stało jak się stało (prawie głosowałem za to na PIS) bo chyba nie rokowałem na przyszłość jako mundurowy. Dzisiaj ci co mnie skreślili nie mogą na mnie patrzeć z zazdrości i to jest najcudowniejsze.
 
Dokładnie, staż, cierpienie, 20 razy przeniesienie, inaczej nie masz prawa tutaj pisać, bo taki bolo czy inny narwaniec wyprostuje Cię od razu, a i jeszcze tą pozycję musisz sobie wypracować. Nie wiem jak Ty, ale ja odszedłem z tej stajni i widzę tylko młodych którzy szybko uciekają, albo łudzą się, że będą mieli lepiej, ale już teraz na pewno nie będą. Jestem za tym aby wszyscy zapracowani stażem poszli na emkę i ta służba się rozwiązała.
przeinaczyłeś i zmanipulowałeś

napisałem że nie mam powodu liczyć się z jego zdaniem co mam czy mogę pisać czy robić, nie odbierając mu swobody wypowiedzi

też uważasz że w wątku emki ludzie za dużo piszą o emkach?

polski trudna języka?
 
Nie uważam że w wątku emki za dużo pisze się o emkach. Ale uważam że zbyt dużo sobie uzurpujesz by kogoś pouczać co ma pisać. Jakbyś zrozumiał co napisałem to byś zauważył że nie była to krytyka tematu emek tylko luźne przemyślenie w temacie robienia nas w bambuko przez szefową kas. W różnych tematach. Także emerytur. I zastanawianiem siew także co z tym możemy zrobić. Na Twój drugi zarzut. Nie wiem czy masz dłuższy staż w służbie. Twierdzisz że tak. Więc nie widzę powodu by w to nie wierzyć. A na temat stażu na forum celnicy pl niewątpliwie masz dłuższy. A z kolei zarzut że ja chcę decydować kto gdzie ma pisać i o czym, to nic bardziej błędnego. Nie miałem takiego zamiaru i nie mam. Ale widzę skłonności takowe u ciebie. Więc powodzenia. Zostań moderatorem na forach celnicy pl i kogoś kto nie podkula ogona pod siebie gdy zwracsz mu uwagę usuwaj. Zalecałbym także naukę czytania ze zrozumieniem.
 
Nie uważam że w wątku emki za dużo pisze się o emkach. Ale uważam że zbyt dużo sobie uzurpujesz by kogoś pouczać co ma pisać. Jakbyś zrozumiał co napisałem to byś zauważył że nie była to krytyka tematu emek tylko luźne przemyślenie w temacie robienia nas w bambuko przez szefową kas. W różnych tematach. Także emerytur. I zastanawianiem siew także co z tym możemy zrobić. Na Twój drugi zarzut. Nie wiem czy masz dłuższy staż w służbie. Twierdzisz że tak. Więc nie widzę powodu by w to nie wierzyć. A na temat stażu na forum celnicy pl niewątpliwie masz dłuższy. A z kolei zarzut że ja chcę decydować kto gdzie ma pisać i o czym, to nic bardziej błędnego. Nie miałem takiego zamiaru i nie mam. Ale widzę skłonności takowe u ciebie. Więc powodzenia. Zostań moderatorem na forach celnicy pl i kogoś kto nie podkula ogona pod siebie gdy zwracsz mu uwagę usuwaj. Zalecałbym także naukę czytania ze zrozumieniem.
Tobie @Krisk, jestem skłonny poradzić, byś równoważnie spróbował zastosować własne "zalecenia" ale przewidując opór, tylko podpowiem:
- nie ważne co, kto, czym, kiedy, jak i komu
nora w kontenerowcu, a pi***sz, żeś w domu ...
 
Tu (szczęśliwy) ucywilniony emeryt - czy ktoś wie kiedy będą spłacać emeryturę w związku ze zmianą kwoty bazowej (od I 2019).
A tak ogólnie czemu szczęśliwy, nie że więcej kasy, tylko dla tego, że (będąc tym, który nigdy nie wchodził w d... przełożonym) zostałem po 22 latach odstrzelony z munduru (trzy dni smutku + 1,5 l wódki pomogło) - stało jak się stało (prawie głosowałem za to na PIS) bo chyba nie rokowałem na przyszłość jako mundurowy. Dzisiaj ci co mnie skreślili nie mogą na mnie patrzeć z zazdrości i to jest najcudowniejsze.
pozwól, że zapytam KTO Cie skreślił? Pytam konkretnie.
 
Nie uważam że w wątku emki za dużo pisze się o emkach. Ale uważam że zbyt dużo sobie uzurpujesz by kogoś pouczać co ma pisać. Jakbyś zrozumiał co napisałem to byś zauważył że nie była to krytyka tematu emek tylko luźne przemyślenie w temacie robienia nas w bambuko przez szefową kas. W różnych tematach. Także emerytur. I zastanawianiem siew także co z tym możemy zrobić. Na Twój drugi zarzut. Nie wiem czy masz dłuższy staż w służbie. Twierdzisz że tak. Więc nie widzę powodu by w to nie wierzyć. A na temat stażu na forum celnicy pl niewątpliwie masz dłuższy. A z kolei zarzut że ja chcę decydować kto gdzie ma pisać i o czym, to nic bardziej błędnego. Nie miałem takiego zamiaru i nie mam. Ale widzę skłonności takowe u ciebie. Więc powodzenia. Zostań moderatorem na forach celnicy pl i kogoś kto nie podkula ogona pod siebie gdy zwracsz mu uwagę usuwaj. Zalecałbym także naukę czytania ze zrozumieniem.
" A z kolei zarzut że ja chcę decydować kto gdzie ma pisać i o czym, to nic bardziej błędnego. Nie miałem takiego zamiaru i nie mam"

I piszesz:

"Zostań moderatorem na forach celnicy pl i kogoś kto nie podkula ogona pod siebie gdy zwracsz mu uwagę usuwaj."

"Jeśli jesteś moderatorem tego wątku usuń mój wpis. Jeśli nie jesteś to daj sobie na wstrzymanie."

"Zalecałbym także naukę czytania ze zrozumieniem."

ja polecam pogłębienie umiejętności wyrażania swoich myśli w jasnych i zrozumiałych wypowiedziach pisemnych...
 
Dziś Pani w ZUS spisała protokół na okoliczność braku decyzji emerytalnej, bo wszyscy chorzy z osób które zajmują się naliczaniem. Co ❓😧😦 dalej?
 
Nareszcie Szefowa o nas zadba, Emerycie, Emerytko zastanów się, idzie lepsze:

Proszę o rozwagę przed oceną mojego postu:
 

Attachments

  • hejt.mp4
    3,5 MB
Nareszcie Szefowa o nas zadba, Emerycie, Emerytko zastanów się, idzie lepsze:

Proszę o rozwagę przed oceną mojego postu:
Tak Pani MAGDALENO WSZYSTKIM NAM NALEŻY SIĘ SZACUNEK - święta racja, tylko gdzie był ten szacunek jak mnie ucywilizowaliście siłą z munduru obdzieraliście, nie interesowało was wtedy że przepracowałem w cle 20 lat i nie będę miał możliwości otrzymać emerytury.
Gdzie był szacunek jak nie daliście żadnej propozycji pracy czy też służby funkcjonariuszom.

SZEFOWO NA SZACUNEK TO TRZEBA SOBIE ZASŁUŻYĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Nareszcie Szefowa o nas zadba, Emerycie, Emerytko zastanów się, idzie lepsze:

Proszę o rozwagę przed oceną mojego postu:
Kolejne pismo "oświadczenie" dla prasy, prace trwają??? Tylko, że w Sejmie cisza, Marszałek ma inne problemy.
Posiedzenia grudniowe raczej nic do sprawy nie wniosą (ale może jako "skostniały skarbowiec" źle oceniam Szefową, )...tak więc w tym temacie,
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU.
 
Obiecanki, cacanki, a szeregi topnieją szybciej niż śnieg w marcu...
Zastanawia mnie jedno, czy nasza szefowa skoro jest funkcjonariuszką, nie powinna występować w tym spocie w mundurze.
 
Obiecanki, cacanki, a szeregi topnieją szybciej niż śnieg w marcu...
Zastanawia mnie jedno, czy nasza szefowa skoro jest funkcjonariuszką, nie powinna występować w tym spocie w mundurze.
Oddam swój głos, pomimo tego, że być może narażę się niektórym forumowiczom:
moim zdaniem ZAWSZE powinna występować w mundurze (oczywiście poza sytuacjami ściśle prywatnymi)⚡
 
mf to jednak mistrzowie w wymyślaniu tematów zastępczych. zdecydowali się na zwalczanie przebijającej się do głów prawdy o naszej obecnej kondycji jako funkcjonariuszy poprzez kolejną bezpłodną akcję medialną - stop hejt. teraz zarządzająca nami "elitka miękkiej kadry szkoleniowej" przeprowadzi szeroko zakrojone nasiadówki, utworzy zespół do "dialogu" i jakoś to będzie, aby do następnego rozdania.
..........................
a... nas jako funkcjonariuszy mundurowych interesuje równość wobec prawa, gwarancja stabilności zatrudnienia, bezpieczeństwo i zabezpieczenia po zakończeniu służby, a nie przebrzmiałe akcje pijarowe polityków dzisiejszej opozycji ..... to już było.
prawda boli, ale prawda również wyzwala i nie dziw, że ludzie wybierają masowo odejście bo ile można słuchać, zrobimy to zrobimy tamto.
czekamy na podanie konkretów - co zrobiono w podnoszonych od miesięcy przez środowisko sprawach związanych z ogólnie pojętym statusem funkcjonariuszy celnych.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Może, szanowni koledzy Funkcjonariusze SCS, może MF każe się wam przebranżowić, tylko w co lub w kogo ???????

Ja proponuję panie ministrze i szefowo KAS zróbcie przebranżowienie w straż graniczną :unsure::unsure::unsure::whistle::giggle:
 
Szanowny Panie ministrze jeżeli chcecie odzyskać szacunek to nic prostszego Sławomir Siwy już wam podesłał gotowca, co trzeba zrobić by odzyskać honor i szacunek.:unsure: w piśmie które pan otrzymał od ZZ celnicy .
"Do Ministra Finansów w związku z projektem zmian do ustawy o KAS" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:whistle::whistle::whistle:
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry