• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

Napiszę Ci tylko tyle, że czytając Twoje posty przychodzi mi na mysl taki stary jak świat kawał i nie oczekuję Twojej odpowiedzi.
Stoi Baca przed sądem oskarżony o zabicie żony.
Sędzia pyta:
-Dlaczego Baco zabiliście żonę, nie gotowała wam?
-Gotowało
-Nie prała wam?
-Ano prało
-No to czemu ją zabiliście?
-A ,łogulnie mencąca była
W jakim kontekście piszesz?
 
Petroniusz. Przepraszam, ale nie mogę wstrzymywać innych działań, bo nie ma podpisu. To jest w chwili obecnej najważniejsza sprawa oczywiście, ale co mielibyśmy sami robić, tzn. bez innych służb? Uważam, że dla dobra sprawy lepiej z niczym nie wyskakiwać, bynajmniej w najbliższych dniach. Wyżej było juz wyjaśniane i wydawało mi się, że uspokoiło się trochę, więc myślę, że niepotrzebna ta zaczepka o zdrowiu. Poczekajmy jeszcze dzień, dwa. Potem się zastanowimy, co i czy działamy oraz jak ewentualnie sami.
I oto
 
Ustawa nie zawiera przepisów przejściowych dla osób, które już przeszły na emeryturę i mają staż w służbie liczony od dnia mianowania, a nie od dnia wejścia ustawy o Słuzbie Celnej (tj. od 1999 roku). Nie dość, że ucywilnieni, to znowu pokrzywdzeni
 
Ustawa nie podpisana

Ze strony www.prezydent.pl, jako ustawy podpisane:

"24. Ustawę o zmianie ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Celno Skarbowej i Służby Więziennej oraz ich rodzin oraz niektórych innych ustaw – podpisana 13 sierpnia 2019 r. "

 
15 sierpnia Święto Wojska Polskiego.
Jestem PRZEKONANY że Prezydent czeka na 14 sierpnia aby podpisać naszą mundurową Ustawę.
Głowy do góry i Szafa Gra !
 
za-zdrowie-mundurowych-14ae2ca7c,860,0,0,0.png
;)
 
Gefreiter, jesteś niezastąpiony!!!
Za zdrowie wszystkich mundurowych, a szczególne podziękowania należą się Sławkowi, za jego niezłomność w dążeniu do celu.
 
A ja tam trochę bym się czepiał. Kiszone i tyrolska owszem, ale dlaczego dziękować polskiemu rządowi szwedzkim napojem niegazowanym. Fala uchodźców ze Szwecji już zmienia nasze nawyki żywieniowe?
 
Back
Do góry