• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

Nie wiem Misio czy oni się ******* ale chciałbym już wiedzieć czy to była zmiana decyzji czy też znowu z tego będzie raban.
 
było głosowanie kto jest za odrzuceniem poprawki, przeciw 452 - kuźwa ludzie wykażcie chociaż minimum inteligencji !!!! jak gimbaza !! polskiego języka nie rozumiecie - nie dziwię się, że się mogą z Nas śmiać. Porażka logiczna !!!
 
było głosowanie kto jest za odrzuceniem poprawki, przeciw 452 - kuźwa ludzie wykażcie chociaż minimum inteligencji !!!! jak gimbaza !! polskiego języka nie rozumiecie - nie dziwię się, że się mogą z Nas śmiać. Porażka logiczna !!!
Oj Agata, trochę więcej zrozumienia, Nemo jest tak zaskoczony że poprosił o to by go uszczypnąć i sprawdzić czy dobrze widzi. Jestem przekonany że potrafi czytać ze zrozumieniem i nie odnoś takich oczywistych sarkazmów do ogółu bo to również psuje nam opinię.
Uśmiechnij się zrób sobie kawę i miłego dnia.:giggle:(y)
 
było głosowanie kto jest za odrzuceniem poprawki, przeciw 452 - kuźwa ludzie wykażcie chociaż minimum inteligencji !!!! jak gimbaza !! polskiego języka nie rozumiecie - nie dziwię się, że się mogą z Nas śmiać. Porażka logiczna !!!
Jeżeli wg Twojej wypowiedzi przeciw odrzuceniu poprawki byly 452 głosy, to taki " przeciw" nie powinien być skuteczny, zatem poprawka nie powinna być odrzucona 🤔
 
Jeżeli wg Twojej wypowiedzi przeciw odrzuceniu poprawki byly 452 głosy, to taki " przeciw" nie powinien być skuteczny, zatem poprawka nie powinna być odrzucona 🤔
Sam się zakręciłem, ale konkludując, jeżeli wg powyższej wypowiedzi większość jest przeciw odrzuceniu, to odrzucenie odrzucone, zatem przyjęta.
 
A może ktoś z ZZ poinformowałby nas, czy wywiadowi uznali lata sprzed 1999 roku, czy nie?
Wszyscy czekamy.
 
A może ktoś z ZZ poinformowałby nas, czy wywiadowi uznali lata sprzed 1999 roku, czy nie?
Wszyscy czekamy.
oglądałem teraz transmisje z obrad sejmu i nie wiem czy przez pomyłkę Marszałek czy tez nie ale poprawka faktycznie przeszła i cywile z UKS maja lepsze uprawnienia emerytalne będąc w służbie od 5 lat niż celnicy...no cóż pogratulować
 
A ja czytam, że poprawki te weszły
Staż cywilny będzie doliczany do emerytury mundurowej

Że niby "Przyjęte są korzystne dla funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej oraz byłych funkcjonariuszy Inspekcji Celnej, którzy wykonywali m.in. obowiązki o charakterze policyjnym. Pod względem uprawnień emerytalnych będą traktowani jak funkcjonariusze pozostałych służb objętych ustawą o zaopatrzeniu emerytalnym."
 
 
Back
Do góry